MS Westerdam که توسط کارناوال پارسیان Holland America Line وارد بندر سیهانوکویل در فوریه 13, داشتن شده است تبدیل دور در پنج پورت دیگر پس از ترک هنگ کنگ است که گزارش شده بیش از 60 مورد از این ویروس و مرگ دو نفر.

کشتی تحت تمدید موشکافی در میان کامبوج سریع ترخیص کالا از گمرک برای مسافران برای پرواز به خانه که مورد انتقاد قرار گرفت و پس از یک زن آمریکایی که در کشتی کروز آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از آخر هفته پس از یک پرواز خاص اجاره توسط کروز رسیده مالزی.

روز چهارشنبه یک سری به سلامتی رفت تا از مردم پوشش پایین عرشه کشتی کروز وجود دارد و چندین صدای انفجار از کشتی شاخ به مسافران آغاز شد, پیاده, 18 روز پس از کشتی اول سمت چپ هنگ کنگ.

“آخرین 233 مسافر در MS Westerdam هستند متحرك و ادامه خواهد داد به پنوم پن با اتوبوس” گفت: Kheang Phearum سخنگوی سیهانوکویل استان که در سیهانوکویل واقع شده است.

Holland America Line تایید در بیانیه ای آخرین مسافر داده شده بود بهداشتی گواهی عدم سوء پیشینه به ترک کشتی و راه خود را از خانه.

“این شرکت در حال کار برای نهایی ترتیبات برای همه” بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که کسانی که برای سفر از خانه قبلا تماس گرفته خواهد شد توسط خود بخش بهداشت محلی.

پس از ترک کشتی مسافران دریافت سنتی شطرنجی کامبوج روسری به عنوان سوغاتی.

مسافران را صرف یک شب در شهر پنوم پن و سپس خانه پرواز گفت: خورشید چان Thol کامبوج وزیر حمل و نقل عمومی.

“فردا آنها را برای کشورهای خود گفت:” خورشید چان Thol.

هلند آمریکا گفت: کشتی باقی خواهد ماند در حوض در سیهانوکویل در حالی که صدها نفر از خدمه بودند که تست شده است.

رگ صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند حتی اگر کروز اپراتور اصرار وجود دارد coronavirus موارد روی.

برخی از 1,455 مسافران و 802 خدمه سوار کشتی کروز که در آن مجموعه بادبان در فوریه. 1 از هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو