بزرگترین هواپیمای باری لمس کردن با COVID-19 منابع در کبک

مونترال — بزرگترین هواپیمای باری لمس کردن فقط در شمال مونترال یکشنبه شب به تحویل هزار کیلوگرم به ارزش تجهیزات پزشکی برای مبارزه با COVID-19.

این آنتونوف AN-225 Mriya که اجاره توسط کبک از چین وارد شده در Mirabel فرودگاه با بزرگترین محموله تجهیزات پزشکی برای استان از زمان شروع این بیماری همه گیر.

کانادا به شرح زیر لهستان و فرانسه و آلمان در گرفتن چنین مسافت از تجهیزات پزشکی.

“ما موفق به دریافت نزدیک به 1000 متر مکعب از لباس. ما در حال کار به تکرار این رویداد برای چند روز آینده و امیدوار است که کانادا به دنبال خواهد داشت” گفت: Alexandre Triquet, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Tridan یک شرکت املاک و مستغلات.

Tridan تغییر عملیات خود را پس از همه گیر ضربه به کار با وارد/صادر کننده VSLG Groupe برای کمک به حمل و نقل کالا در طول بحران.

“پس ما باید روابط خوبی در سراسر سیاره ما تصمیم به متحد کردن آنها و پیدا کردن سریعترین راه برای آوردن آنچه در کشور فاقد ترین” گفت: Triquet.

Triquet گفت که از ماه مارس این تیم شده است در تلاش برای آوردن وسایل و تجهیزات پزشکی به کبک و کانادا است.

این دو شرکت فرود اولین هواپیما در اوایل ماه آوریل. تلاش های خود را پس از رشد فرود بوئینگ 747-400 و بوئینگ 777-200 هواپیما فقط در هفته گذشته.

گروه تماس اوکراین شرکت که مدیریت Antonovs برای کمک به در بزرگ حمل و نقل است.

“ما تصمیم به پاره کردن خودمان آنتونوف و پر کردن آن با تجهیزات که دولت نیاز دارد,” او گفت:.

AN-225 وارد خدمات تجاری در سال 2001 و در اصل برای حمل و نقل موشک و شاتل فضایی قطعات در دوران شوروی در اوکراین. دوباره طراحی مدل حمل و نقل می تواند 250,000 کیلوگرم مواد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de