به عنوان COVID-19 بحران تکامل می یابد, آن را تبدیل به آشکار است که تدریجی پیشرفت چند ملی مهار استراتژی شکست خورده است. در کشورهای متعدد را در سطح جامعه گسترش این رمان coronavirus است که تولید در حال رشد حس فوریت. زمان در حال حاضر برای همه کانادایی ها را به تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از جامعه گسترش COVID-19.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در 9 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/Adrian microsoft developer

در اواخر ماه فوریه وجود دارد نشانه آن است که ما به عنوان یک وضعیت اجتماعی اختلالات.

در فوریه. 24, کانادا افسر ارشد پزشکی از سلامت ترزا Tam اذعان کرد که “کانادا ممکن است دیگر قادر به مهار و محدود کردن ویروس اگر آن را همچنان به گسترش در سراسر جهان است.”

در فوریه. 25 نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده صادر وخیم هشدار: “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید اما مردم ممکن است بخواهید شروع به فکر کردن در مورد که در حال حاضر.”

مسطح منحنی

بحرانی پیام در حال حاضر این است که ما نیاز به سرعت گسترش COVID-19 یا “پهن کردن منحنی.” کاهش تعداد موارد در هر زمان داده شده اجازه خواهد داد که پاسخ اضطراری را بدون سیستم تبدیل شدن به غرق. COVID-19 خواهد شد یک آزمایش واقعی از کانادا فاجعه مدیریت سیستم در راه است که در آن تست شده است در سال های اخیر است.

ما نقل مکان کرد و از آمادگی نظر به پاسخ. تن منتقل شده از “اگر” به “که” و “وقتی که” تبدیل شده است “در حال حاضر است.”

ورود به یک COVID-19 ارزیابی درمانگاه در مونترال در تاریخ 10 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/گراهام هیوز

در کانادا محتاطانه اقدامات خود گرفته اند و در سراسر همه بخش ها برای توقف فعالیت های مربوط به چهره به چهره تعامل. در علاوه بر این به پزشکی استراتژی برای توسعه واکسن اجرای مبتنی بر جامعه غیر دارویی مداخلات از اهمیت مساوی هستند. اجتماعی اقدامات متقابل برای مبارزه با COVID-19 خواهد شد در نتیجه قابل توجهی اجتماعی اختلالات. این اختلال ممکن است ناخوشایند یا ناخواسته اما جایگزین — اتفاقی پاسخ یا انجام هیچ چیز در همه — در حال بدتر.

Nonpharmaceutical مداخلات

در صورت عدم وجود واکسن در سطح جامعه nonpharmaceutical مداخلات در حال تصویب برای کاهش و جلوگیری از گسترش بیماری است. در آمادگی برای بالا تاثیر تنفسی پاتوژن بیماری های همه گیریک 2019 گزارش به سفارش جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی لیست nonpharmaceutical مداخلات عملی به عنوان فرصت هایی را برای پاسخ به یک بالا تاثیر تنفسی پاتوژن. این مداخلات به طور کلی در چهار دسته بندی ها: محدودیت های مسافرتی جنبش محدودیت قرنطینه و اجتماعی فاصله.

محدودیت های مسافرتی هستند — به عنوان نام نشان می دهد — قابل اجرا محدودیت در سفر. به عنوان مثال سیاست های ایالات متحده به اثر در آوریل 14: اروپا ممنوعیت سفر است که ایجاد هرج و مرج و خشم در سراسر اروپا است. موثر جهانی همه گیر پاسخ نیاز به همکاری میان سازمان ملل و نه یک جانبه عمل است. استدلال شده است که اگر چه سفر از محدودیت های رایج و پاسخ آنها به احتمال زیاد موثر است.

جنبش محدودیت های در حال اجرا برای جلوگیری و یا محدود کردن تماس بین عفونی و افراد مستعد جمعیت. پتو محدودیت در آزادی شده اند در محل قرار داده در کشورهای متعدد. برای مثال ایتالیا به اجرا در سراسر کشور محدودیت های غیر ضروری در حرکت است.

قرنطینه تعریف شده توسط CDC به عنوان جدا کردن یک فرد یا گروهی از مردم بر این باور شده اند در معرض یک بیماری مسری اما کسانی که هنوز علائم از unexposed مردم است. نیروهای کانادایی پایگاه ترنتون شده اولیه قرنطینه سایت برای کانادایی ها بودند که airlifted از ووهان, چین, و, بعد, کانادایی airlifted از یک کشتی کروز که لنگر انداخت در کالیفرنیا حمل مسافر با COVID-19. هیچ یک از کانادایی ها airlifted از ووهان به CFB ترنتون توسعه علائم COVID-19.

اجتماعی فاصله اقدامات با هدف کاهش تماس بین افرادی که ممکن است انتقال این بیماری است. نمونه هایی از اجتماعی فاصله عبارتند از بسته شدن دانشگاه ها و مدارس و ایجاد روش اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه و لغو حال و آینده حوادث مربوط به تجمع جرم. لغو تقریبا تمام حرفه ای رویدادهای ورزشی است یک مثال در مقیاس بزرگ اجتماعی فاصله گرفته است.

موضعی فکر کردن در مورد اختلالات اجتماعی

در حالی که محدودیت های مسافرتی و قرنطینه ملی و منطقه ای و پیامدهای جنبش محدودیت های اجتماعی و فاصله مستقیم محلی-تاثیر سطح. با وجود ماهیت جهانی بیماری های همه گیر آن مهم است به یاد داشته باشید که تمام حوادث محلی هستند.

مسائل محلی برای فکر کردن در مورد در رابطه با COVID-19 عبارتند از:

· پدر و مادر از کودکان مدرسه ساخت تنظیمات برای زندگی خود را در خانواده می تواند انطباق با پیامدهای تعطیلی از مدارس دولتی برای هفته ها یا ماه.

· امکانات عمومی مانند کتابخانه ها و مراکز جامعه نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه آنها می توانند پیدا کردن راه های جایگزین برای ارائه خدمات در هنگام فیزیکی خود را در فضاهای بسته است.

· حمل و نقل عمومی اپراتورها نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه آنها ممکن است خواسته شود برای شرکت در جنبش محدودیت برای نگه داشتن به خوبی از مخلوط کردن با بیمار است.

· کسب و کار نیاز به در نظر گرفتن چگونه به تغییر روز به روز عملیات به شرایط کار از راه دور برای آینده قابل پیش بینی.

· ورزشی و فرهنگی و برگزاری سرگرمی اپراتورها نیاز به در نظر گرفتن چگونه شکل از سرگرمی و فعالیت های اوقات فراغت می توانید برای زنده ماندن و رشد تحت شرایط دیکته شده توسط جهانی همه گیر.

یک دوربین اپراتور می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان سلامت استان افسر دکتر بانی هنری, چپ, پاسخ به سوالات در حالی که B. C. برتر جان هرگن پشت گوش طی یک کنفرانس خبری در مورد ولایتی در پاسخ به کروناویروس در ونکوور روز جمعه 6 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/داریل Dyck

در حالی که این اقدامات به کاهش گسترش COVID-19 قابل پیش بینی در حال ایجاد مشکلات آبشاری اثرات متعدد تعطیلی را مختل جامعه در راه است که ما قادر به پیش بینی نیست.

برای حمایت از مبارزه با COVID-19 دولت در حال اجرای قدرت فوق العاده ای تحت مقررات “رفاه عمومی اورژانس.” این ابزار مبتنی بر یک پایه و اساس قانونی فعال کردن قدرت هستند که به ندرت به تصویب رسید.

برای کانادا در سطح فدرال اورژانس قدرت سقوط تحت مفاد شرایط اضطراری عمل می کنند و استانی در سطح قانون مانند بهداشت انتاریو حفاظت و ارتقاء عمل بیشتری می تواند قدرت فوق العاده ای. زمانی که گسترده تر اورژانس قدرت های در حال اجرا, عمومی ممکن است ناراحت کننده باشد.

همه ما تحت تاثیر قرار خواهد شد به طور مستقیم یا غیر مستقیم با این بیماری همه گیر. در میان بسیاری از چالش های فعلی دو نیاز به ایستادگی کردن. ما باید برای انطباق با واقعیت ناراحت کننده از بیماری همه گیر مربوط به عدم قطعیت. ما نیاز به انعطاف پذیر در جذب اثرات COVID-19 مربوط به اجتماعی اختلال به شیوه زندگی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im