نیجریه شرکت نفت ملی (مقدار) گفت که این انفجار باعث شد پس از یک کامیون آمار برخی از سیلندر گاز انباشته شده در یک کارخانه فرآوری گاز در نزدیکی شرکت خط لوله در Abule Ado منطقه از لاگوس دولت است.

تاثیر انفجار منجر به فروپاشی نزدیک به خانه های آسیب دیده و مقدار این خط لوله و ایجاد شرکت برای توقف پمپاژ عملیات در اطلس یارو-Mosimi خط لوله دولتی شرکت نفت در بیانیه ای گفت.

چندین نفر مجروح شدند و به بیمارستان منتقل, به گفته ابراهیم Farinloye, منطقهای هماهنگ کننده ملی سازمان مدیریت اضطراری (NEMA).

Plumes از دود billowed به هوا به عنوان مردم به تماشای در حالی که آتش نشانان در تلاش برای فرو نشاندن شعله های آتش خبر دادهاند.

Farinloye به رویترز گفت که “این انفجار بیش از 50 خانه مسکونی.”

خط لوله آتش سوزی در نیجریه, آفریقا, بزرگترین نفت خام تولید مشترک هستند و آنها عمدتا ناشی از سرقت و خرابکاری. روش های مورد استفاده برای سرقت نفت اغلب در نتیجه حوادث که باعث آتش سوزی.

“آتش آغاز شده و با دود” یکی از شاهدان عینی گفت. “دود شد تا در آینده و بعد از آن را شنیده ایم صدا و … برخی از خانه ها فرو ریخت و حتی پشت بام.”

مقدار گفت که به طور موقت خاموش کردن فرآورده های نفتی خط لوله را تحت تاثیر قرار دهد و طبیعی عرضه محصولات به لاگوس و شهرهای اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de