عدم اعتماد به نفس در ما رهبری می افزاید: به کروناویروس وحشت

زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره به استخوان این هفته, این نمایندگی, ترین اقدام قاطع گرفته تا کنون به ممانعت از رکود اقتصادی ناشی از بهداشت جهانی بحران.

بانک مرکزی آمریکا را دراماتیک مداخله اذعان است که یک بیماری همه گیر بهداشت خطرات شدید ترین رکود در اقتصاد جهانی پس از بحران مالی جهانی از 2008-09.

اما این سوال را باید پرسید: چرا از آن است که از چپ به فدرال ریزرو به انجام بلند کردن اجسام سنگین در پاسخ به اورژانس بهداشت جهانی است که خطرات به شکلگیری یک بحران اقتصادی ؟

چه نوع رهبری است که کاخ سفید ارائه در سطح جهانی?

چرا به رئیس جمهور ایالات متحده نه تشکیل نشست G20 رهبران یا مقامات برای هماهنگ کردن یک پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر به خودی خود و به خطرات شدید اقتصادی از نو سنگر سازی?


ادامه مطلب: خواهد coronavirus آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن در ما کلی انتخابات ؟ و موریسون رتبه بهبود در Newspoll


پاسخ کوتاه این است که رهبری آمریکا شده است در تضاد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه به ظهور COVID-19 سرایت در چین بود برای بازی کردن آن به احتمال زیاد اثرات.

در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به گزارش ظهور به عنوان یک بیماری همه گیر “جعل” طراحی شده است به خود آسیب برساند ریاست جمهوری است.

خود رسانه های متفقین حمله کردند کسانی که به دنبال بالا بردن زنگ.

وقت با ارزش بوده است حیف و میل در جعل یک پاسخ جهانی به جهانی بهداشت در اورژانس و در حال حاضر بحران اقتصادی در ساخت.

وینستون چرچیل تا به حال نسبت به او چه ممکن است یک نقل قول جعلی. این است که امریکا همیشه درست یک بار آن را خسته امکانات دیگر.

در سن تهمت آن را به یک جهش از ایمان به فرض رهبری آمریکا ارائه خواهد شد این نوع از هدایت دنیا آمده است انتظار می رود حتی برای اعطا.

امریکا ممکن است به عنوان چرچیل مشاهده step up اما در وقت با ارزش را از دست داده است.

مختلف رهبران جهان از جمله استرالیا اسکات موریسون را آغاز کرده اند که خواستار اضطراری G20 جلسه برای پاسخ به خطرات بسیار شدید کاهش سرعت رشد کرده بودند و به نظر می رسید به احتمال زیاد اخیرا در اواخر فوریه.

در G20 جمع آوری در ریاض نشست وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی حل برای نظارت بر خطرات برای اقتصاد جهانی است.

با کمال تعجب, این مقامات نمی آمد به جلو با یک طرح فراتر از یک توافق را “اقدامات بیشتر” اگر رشد اقتصاد جهانی کاهش بیشتر به شدت از صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است.

در ارائه صندوق بین المللی پول پیش بینی همه گیر خواهد اصلاح متوسط 0.1% کردن رشد جهانی. رشد خواهد انتخاب کنید تا در نیمه دوم سال و به 2021.

بسته به عمر COVID-19 بحران که انتظار در حال حاضر به نظر می رسد دور از ذهن و حتی خنده دار. رشد اقتصادی چین تجدید نظر شده است به شدت پایین صندوق بین المللی پول در آخرین ارزیابی.

در نظر چه برخوردی است در سه هفته از ریاض دیدار روشن است صندوق بین المللی پول به طور قابل توجهی انجام نگرفته اقتصادی و عواقب ناشی از قارچ بهداشت و درمان اضطراری.

ریاض شرکت کنندگان که شامل خزانه داری آمریکا استیون Mnuchin قطعا نمی شود پیش بینی کرده اند این نوع نمایشی اقدام یک شبه توسط فدرال رزرو است.

و نه آنها که انتظار می رود سرعت است که با کروناویروس در سراسر جهان گسترش یافته.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به طیف وسیعی از 0-0.25%. این است که به طور موثر یک صفر نرخ بهره نسبت به روند منفی نرخ بهره. این است که رای اعتماد به دوام اقتصاد آمریکا و یا در انعطاف پذیری سیستم جهانی.

بانک مرکزی شل شدن spigots در خرید میلیاردها دلار از خزانه داری و اوراق بهادار با پشتوانه وام بدهی به اصطلاح – کاهش کمی – طراحی شده است به پرتاب یک تاسیسات به یک کندوپاش اقتصاد است.

آخرین چیزی که آمریکا نیاز دارد یکی دیگر از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار بحران. این چیزی است که در GFC.

هیچ یک از این نشان دهنده مقدار زیادی از اعتماد به نفس در توانایی آمریکا و اقتصاد جهانی به مقاومت در برابر دوقلو شوک بهداشت و درمان اضطراری و یک اقتصاد جهانی آسیب پذیر ساخته شده توسط یک وابستگی به نرخ رشد اقتصادی چین.


ادامه مطلب: ویروسی مارپیچی: دولت فدرال است بازی خطرناک بازی با پیام های مخلوط در coronavirus


به عنوان یک موتور رشد چین شده بود پمپاژ رشد جهانی اما هوا بیرون رفتن از این لاستیک. بدون در نظر گرفتن چه مدت COVID-19 بحران می کشد ما را وارد یک مرحله جدید است که در آن نرخ رشد اقتصادی چین خواهد بود خو.

در این میان جهان می یابد خود را در آن متزلزل لحظه پس از GFC. سلامت اورژانس ممکن است تحت کنترل در آورد و بدون آسیب پایدار به اقتصاد جهانی است. رشد اقتصاد جهانی ممکن است ترمیم شود به یک اندازه است.

اما آنچه در سوال باقی می ماند این است که آیا یک دولت آمریکا به رهبری اعتراف پوپولیستی است که اجتناب جهانی نقش رهبری را تبدیل به قهرمان بسیار مورد نیاز چند جانبه پاسخ به بهداشت و بحران اقتصادی است.

زمانی که GFC آمار, آمریکا افزایش. سپس خزانه دبیر هنری Paulsen هدایت آمریکا پاسخ. G20 بازی بخشی خود را.

عدم اعتماد به نفس در رهبری آمریکا نیست حداقل از عوامل کمک کننده به جهانی حس وحشت. فدرال رزرو انجام بهترین خود را. آن را نمی ممکن است به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de