کار تنظیم را به نفع خود بهشت-Monaro; اندروز رتبه سقوط در ویکتوریا

این مقاله به روز شده در 5 جولای.


با 77 درصد از ثبت نام رای دهندگان شمارش در روز شنبه در عدن-Monaro byelection کار را Kristy McBain در حال حاضر آگهی لیبرالها’ فیونا Kotvojs توسط یک 50.8-49.2 پیش بینی شده در حاشیه این نظرسنجی Bludger را Eden-Monaro صفحه انتخابات.

این صفحه تمام اعداد از جمله غرفه غرفه نتایج. پیش بینی حاشیه برآورد حاشیه هنگامی که تمام آرا در حال شمارش است نه زمان حاشیه. McBain داده شده است 96 درصد احتمال پیروزی. دو حزب طرح خواهد بود یک صفر نوسان از 2019 انتخابات.

اولیه آرا در حال حاضر 37.8% لیبرال (تا 0.8%), 36.2% نیروی کار (پایین 3.0%), 6.6% ملی (پایین 0.3%), 5.6% سبزی (پایین 3.2%) و 5.4% بورس ماهیگیران و کشاورزان است. تا به حال اولویت جریان در byelection است که شبیه به 2019 فدرال انتخابات لیبرال ها را به دست آورد. اما کار در حال حاضر 57 درصد از تمام تنظیمات 8% نوسان در اولویت جریان به کار است.

در حالی که سبزها از دست داد رای سهم زیادی از آن رفت و برای کمک به پایان ممنوعیت ماری جوانا (کنف) که برنده 2.4%. نیروی کار نیز بهره مند از “خر رای” که از بورس. بورس برای اولین بار در انتخابات کاغذ با کار پیش از لیبرالها.

اگر کار نگه می دارد در عدن-Monaro, از آن خواهد شد کمک بزرگی برای Anthony Albanese. تحلیلگر پیتر برنت نوشت: در داخل داستان است که در حالی که هیچ دولتی به دست آورده است مخالفان-برگزار صندلی در یک byelection در تقریبا یک قرن فقدان یک شخصی رای برای نشستن MP در مخالفت برگزار شد کرسی به معنی آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به نوسان به دولت در byelection از یک دولت-برگزار صندلی.

در سال 2014 دولت آقای ابوت به دست آورد 1.2% دو حزب نوسان در سابق PM, Kevin Rudd, صندلی گریفیث در byelection. تا به حال که نوسان رخ داده است شنبه لیبرال ها را به دست آورده اند Eden-Monaro. در 90 فدرال byelections با کار در مقابل غیر کارگری دو حزب تعداد متوسط نوسان به مخالفان است 4.7% اما از آن است که فقط 1.1% در مخالفت برگزار شد کرسی است.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: شنبه بسیار مهم است برای Albanese اما در 23 ژوئیه مهم تر است برای Morrison


Premiers هنوز هم دارای رتبه های بالا اما اندروز آبشار ویکتوریا

در اواخر آوریل Newspoll نظرسنجی رأی از شش premiers و این تمرین تکرار شد هفته گذشته است. نمونه 500-550 برای سرزمین اصلی متحده و 311 در تاسمانی.

تاسمانی لیبرال برتر پیتر Gutwein تا به حال بهترین رتبه در ژوئن premiers’ Newspoll در 90% راضی 8 درصد ناراضی (خالص +82). رضایت خود را امتیاز پیشی گرفت و نیروی کار برتر را علامت McGowan در ماه آوریل (89%) را به عنوان بهترین برای برتر یا PM در استرالیا رای گیری از تاریخ است.

Gutwein خالص تصویب شد تا نه امتیاز از ماه آوریل در حالی که McGowan تضعیف چهار امتیاز به هنوز هم بسیار بالا 88% راضی 9 درصد ناراضی (خالص +79).

بزرگترین تغییر در خالص تصویب شد, ویکتوریا, کار برتر, Daniel Andrews. خود را خالص تصویب سقوط کرد 18 امتیاز برای +40 با 67% راضی و 27 درصد ناراضی. اندروز سقوط به نظر می رسد مربوط به مکالمه در ویکتوریا coronavirus موارد نه Adem Somyurek شعبه انباشته امر است. تور خود را رتبه بندی در حمل coronavirus به شدت کاهش یافت و از +74 به +47.

NSW Liberal برتر Gladys Berejiklian بود +42 خالص تصویب از +46 با 68% راضی و 26 درصد ناراضی. SA لیبرال برتر استیون مارشال بود +52 خالص تصویب تا از +47 با 72 درصد راضی و 20 درصد ناراضی.

کوئینزلند کار برتر Annastacia Palaszczuk ادامه داد: به دنباله با +24 خالص تصویب هر چند که تا هشت امتیاز. 59 درصد راضی بودند و 35 درصد ناراضی. کوئینزلند انتخابات برگزار خواهد شد و در اواخر اکتبر.

اسکات موریسون بود +41 خالص تصویب در دوشنبه گذشته فدرال Newspoll. Palaszczuk مسیرهای پیاده روی موریسون اندروز و Berejiklian در مورد سطح مارشال است که بالاتر از او و McGowan و Gutwein به مراتب جلوتر است.

خوب ما شغل, گزارش, اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن

ژوئن گزارش اشتغال ایالات متحده منتشر شد پنج شنبه. 4.8 میلیون شغل ایجاد شد و نرخ بیکاری کاهش یافته است 2.2% به 11.1%. در حالی که نرخ بیکاری به مراتب بهتر از 14.7 درصد در آوریل آن است که به مراتب بدتر از طول طبیعی اقتصاد است.

اشتغال نسبت جمعيت – درصد واجد شرایط آمریکایی ها که شاغل هستند – افزایش 1.8% در ماه ژوئن به 54.6%. اما در پایین ترین نقطه از بهبود از بحران مالی جهانی اشتغال نسبت 58.2%.

نظرسنجی استفاده می شود برای شغل گزارش انجام شد در اواسط ماه ژوئن قبل از سنبله اخیر در آمریکا coronavirus موارد به اوج خود رسید که در بیش از 57,000 در روز پنج شنبه. این سنبله ممکن است از خط خارج شدن یک بهبود اقتصادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de