کار سود در Newspoll با وجود موریسون ادامه داد: تصویب افزایش; تهمت رتبه اسلاید

این هفته Newspoll انجام مارس 22-25 از یک نمونه از 1,519 حال 50-50 کراوات بین احزاب عمده یک نقطه برای به دست آوردن نیروی کار پس از آخرین Newspoll سه هفته پیش. اولیه آرا شد 41% ائتلاف (یک) 36 درصد نیروی کار (تا دو) 12 درصد سبزی (پایین) و 4% یک ملت (پایین). ارقام از نظر سنجی Bludger.

با وجود نیروی کار را به رای گیری نیت به دست آوردن اسکات موریسون رتبه پرید دوباره زیر یک رکورد 38-نقطه افزایش در خالص تصویب زمان گذشته است. 68% (تا هفت) راضی شدند با عملکرد خود و 28 درصد (هفت پایین) ناراضی بودند. که یک شبکه تصويب +40 تا 14 امتیاز. موریسون خالص تصویب است که بهترین ها را برای یک ساعت پس از کوین راد در اکتبر 2009.


ادامه مطلب: موریسون می بیند عظیم رتبه بندی افزایش Newspoll بیش از coronavirus بحران; تهمت نیز بهبود می بخشد


Anthony Albanese همچنین بهبود رتبه خود را خالص تصویب تا دو امتیاز به +11 بعد از نه نقطه به دست آوردن زمان گذشته است. موریسون رهبری به عنوان بهتر PM توسط 56-28 (53-29 سه هفته پیش).

رتبه بندی برای ساعت در ارتباط هستند به شدت با رای گیری نیت بنابراین داشتن PM خالص تصویب در +40 در حالی که رای گیری نیت گره خورده غیر طبیعی است. تحلیلگر کوین بانهم توییتی این نمودار نشان می دهد که این Newspoll عمده پرت.

محتمل ترین توضیح برای اختلاف بین رای گیری نیت و PM رتبه بندی این است که کار و سبزی رای دهندگان تصویب موریسون عملکرد در coronavirus بحران, اما آنها بی اعتمادی ائتلاف به طور کلی.

استرالیا عملکرد در coronavirus شده است قوی با استانداردهای بین المللی. من انتظار موریسون را رتبه بندی بالا باقی بماند اگر استرالیا همچنان به خوبی انجام دهد تا زمانی که فکر می کند که در یک بحران وجود دارد. پس از بحران است که تصور می شود بیش از موریسون رتبه بندی احتمال دارد به رها کردن بیش از حد نرمال حزبی جنگ است.

کره جنوبی یک کشور دیگر است که انجام شده است به خوبی در coronavirus. جناح چپ حزب دموکرات از رییس جمهور وقت بود پاداش این عملکرد در مارس 15 انتخابات پارلمانی است. آنها برنده 180 از 300 کرسی (تا 57 پس از سال 2016) به 103 برای احزاب محافظه کار (پایین 19).

در اضافی Newspoll سوال 54 درصد گفت: آنها خواهد بود آماده برای نصب به دولت داوطلبانه coronavirus برنامه ردیابی در حالی که 39 درصد گفت: آنها نمی خواهد آن را نصب کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی اسلاید و بایدن آگهی در کلید متحده

این بخش این است که یک نسخه به روز شده از یک مقاله نوشتم برای نظرسنجی Bludger منتشر شده در روز جمعه.

در megyn kelly نظرسنجی دانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی با همه نظرسنجی ها 43.4% تایید 52.4% رد (خالص -9.0%). با نظر سنجی از ثبت نام و یا به احتمال زیاد رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در حال 43.8% تایید 52.5% رد (خالص -8.7%). پس از مقاله من سه هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن دهکدهای از دست داد و پنج امتیاز در شبکه تایید بازگشت او رأی خود را در مورد اوایل ماه مارس سطح قبل از coronavirus بحران آغاز شد.

به عنوان ما coronavirus تلفات افزایش به بیش از 50,000 شده است وجود دارد به مراتب بیشتر انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه و این به نظر می رسد به سوراخ “تجمع گرد پرچم” اثر.

علاوه بر این بوده است عظیم اقتصادی از ویروس و مربوط به خاموش شدن ناگهانی: در گذشته پنج هفته بیش از 26 میلیون ظ برای مزایای بیکاری. در آخرین هفته بیش از 4.4 میلیون ظ. در حالی که این کاهش سرعت آن است که به مراتب جلوتر از رکورد قبلی از 695,000 هفتگی مدعیان. آوریل شغل گزارش منتشر خواهد شد در اوایل ماه مه خواهد بود گریم.

این RealClearPolitics میانگین ملی نظرسنجی می دهد جو بایدن 5.9% سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کمی تغییر از 6.1% سه هفته پیش. بسیاری از نظرسنجی ها در میانگین گرفته شد در اوایل ماه آوریل هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بهتر بود.

همانطور که می دانید از سال 2016 با ما استفاده نمی کند و به رای مردم برای انتخاب رئیس جمهور; در عوض, هر دولتی به خود اختصاص داده است آرا (EVs). یک دولت EVs در حال مجموع آن کرسی مجلس (وابسته به جمعیت) و سناتور (همیشه دو). وجود دارد 538 کل EVs پس از آن طول می کشد تا 270 را به نفع خود. با دو جزئی استثنائات متحده جایزه خود را EVs برنده طول می کشد ،

در سال 2016 تهمت برنده 306 EVs به هیلاری کلینتون 232 نادیده گرفتن “وفا” انتخاب کنندگان با وجود از دست دادن آرای مردمی 2.1%. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده فلوریدا, پنسیلوانیا, ویسکانسین و میشیگان با 1.2 درصد و یا کمتر است.

سه اخیر فلوریدا سنجی به بایدن به طور متوسط دو نقطه منجر شود. در میشیگان او هشت نقطه سرب در تنها آوریل نظرسنجی. در پنسیلوانیا بایدن به طور متوسط هفت نقطه سرب در دو مارس سنجی. در آریزونا است که trended دموکراتیک در انتخابات اخیر بایدن آگهی تهمت 9 درصد در مارس نظرسنجی.

با وجود تظاهرات پر سر و صدا در میشیگان و کشورهای دیگر دفاع از پایان دادن به اجتماعی فاصله نظر سنجی نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می خواهند اجتماعی فاصله به ادامه. در یک AP-NORC نظرسنجی فقط 12 درصد فکر فاصله اقدامات رفت و بیش از حد 26 درصد گفت: آنها نمی تواند به اندازه کافی دور و 61 درصد گفت: آنها در مورد حق است.

به واقع بینانه شانس برنده شدن در انتخابات بعدی تهمت نیازهای اقتصاد ایالات متحده به عنوان بهبود در ماه نوامبر. در حالی که پایگاه خود وفادار است, پایین تر تحصیل رای دهندگان به طور کلی می خواهید یک اقتصاد خوب و مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به حمایت خود را برای جبران ضرر و زیان در میان بالاتر تحصیل رای دهندگان با توجه به رفتار.

با وجود ادامه بحران اقتصادی و coronavirus وای داو جونز دوباره از پایین زیر 18,600 در 23 مارس بود و در حال حاضر بالاتر از 23,700. سهام معامله گران پیش بینی V شکل بازیابی, که خواهد کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. اما پس از 31 مارس وجود داشته است 25,000 به 39,000 جدید ما coronavirus موارد در هر روز است. من تردید است که ما می تواند به کاهش caseload به یک نقطه که در آن فعالیت های اقتصادی می تواند با خیال راحت سر هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net