‘کشیدن رها کردن و رفتن’: امضای بیشتری برای کشور کانادا ارسال بسته را در درب

تورنتو — با مقامات بهداشت تاکید فیزیکی فاصله و خود انزوا تاکتیک های بیشتر و بیشتر با توجه به COVID-19 ارسال کانادا اعلام کرده است که از آن خواهد شد کاهش ساعت از خدمات و دیگر اجازه می دهد مردم به ثبت نام برای بسته های خود را در مقابل درب.

در آزادی مطبوعات قرار داده و از روز دوشنبه خدمات پستی گفت که آنها می تواند به ایجاد تغییرات برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود و مشتریان.

“برای از بین بردن تعاملات مشتری در درب, کاهش, اداره پست, مشتری ترافیک و حمایت اجتماعی و فیزیکی فاصله ما اجرا یک دست کشیدن رها کردن و رفتن و رویکرد” آزادی مطبوعات خواند.

“تحویل کارکنان را دست کشیدن و یا حلقه را انتخاب کنید امن ترین محل های موجود برای ترک آیتم و سپس حرکت برای آدرس بعدی.”

آنها درخواست کانادایی برای خودداری از جسارت خارج به استقبال کارگران پستی اگر آنها نقطه آنها را حذف کردن ایمیل.

اگر یک بسته نیاز به اثبات سن اضافی گمرکی پرداخت یا ID تایید به آن ارسال خواهد شد به طور مستقیم به اداره پست برای وانت و تحویل متوجه کارت از طریق پست به گیرنده.

آنها اضافه شده است که آنها نیز تعلیق عادی 15 روز برگزاری دوره به صورت یک بسته سمت چپ در اداره پست. بسته های هستند که نه برداشت تا در اداره پست ظرف 15 روز پس از ورود نخواهد بود بازگشت به فرستنده به عنوان آنها به طور معمول هستند. آنها را به جای آن برگزار می شود در اداره پست با هیچ محدودیت زمانی در زمانی که آنها نیاز به توان برداشت تا.

کانادا پست, اداره پست, دفاتر ارائه خواهد شد از خدمات اولویت برای یک ساعت در شروع هر روز برای سالمندان و ضعف سيستم ايمنی مشتریان در معرض ابتلا به این ویروس در زیر نمونه ای از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی.

ساعت خدمات نیز کاهش خواهد یافت در کانادا پس از عمل دفاتر. آنها باز خواهد شد یک ساعت بعد و بستن یک ساعت زودتر.

“ما در حال کار برای نگه داشتن ما ارسال دفاتر باز اما برخی ممکن است با توجه به ساختمان بسته شدن خارج از کنترل ما و برخی از مکان های کوچکتر ممکن است با توجه به پرسنل دلایل” آزادی مطبوعات خواند. “در این موارد ما به طور مستقیم با مشتریان به نزدیکترین عامل اداره پست.”

در دفاتر پست خود مشتریان خواسته برای حفظ دو متر فاصله بین خود و سایر مشتریان و کارکنان در هر کجا که ممکن است.

با توجه به آزادی مطبوعات از خدمات پستی در حال کار بر روی کف کن به نشان می دهد که چگونه فاصله خطوط باید به عنوان به خوبی به عنوان پلاستیکی شفاف موانع به منظور محدود کردن خطر برای کارکنان و مشتریان تعامل در شمارنده.

نقدی هنوز هم پذیرفته می شود اما بدهی و یا کارت های اعتباری با یک تابع ضربه بزنید برای پرداخت ترجیح داده است.

خدمات پستی نیز تعلیق هر گونه تضمین در مورد زمانی که یک بسته و یا قطعه ای از ایمیل وارد خواهد شد.

به عنوان کارگران پستی در میان کارگران ضروری است که قادر به کار از خانه در طول همه گیر پست کانادا از آزادی تاکید کرد که این کارگران هنوز هم با قدردانی از تعامل اجتماعی و حمایت از مردم — البته از راه دور.

“یک لبخند ساده و موج از طریق پنجره خود را تحویل عامل حمایتی thumbs-up به راننده ارسال کانادا کامیون به عنوان آنها بروید و یا صبر و تشکر از شما به فرد مشغول به کار در اداره پست همه یک راه بسیار طولانی این روزها” انتشار می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>