African scholar برادران شهادت در کمیته ما خیریه جنجال

OTTAWA — کریگ و مارک african scholar از بنیانگذاران شرکت از ما, موسسه خیریه ظاهر می شود قبل از مجلس عوام کمیته مالی امروز برای شرکت در یک ساعت-طولانی دادرسی در مورد دخالت خود را در بحث embroiling فدرال دولت لیبرال و در حال حاضر متوقف $912 میلیون دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه ما انتخاب شده بود به اداره.

ما خیریه آمده است تحت بررسی دقیق قابل توجهی بیش از ماه گذشته پس از نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد این سازمان خواهد بود در حال اجرا یک برنامه ارائه پرداخت به دانش آموزان برای تابستان داوطلب کار در COVID-19-متمرکز برنامه های جامعه.

  • در پایین حرکت و یا اینجا را کلیک کنید برای ما زنده وبلاگ Kielburgers’ شهادت
  • خواندن در یک برنامه ؟ ضربه بزنید در اینجا برای تجربه کامل

رو سوالات خود را در امور داخلی و رفتار ما حمایت از این برنامه ترک هزاران نفر از دانش آموزان انتظار برای دیدن دولت فدرال plan B پس از دفاع ما بود “تنها” گروه قادر به اجرای دانشجویی در کانادا خدمات گرانت. برای اجرای برنامه های ما راه اندازی شد برای دریافت $43.5 میلیون.

این برنامه برای اولین بار نشان داد ترودو در تاریخ 22 آوریل به عنوان بخشی از یک دلار 9-میلیارد پشتیبانی دانشجویی بسته است. ما خیریه اعلام شد که این گروه به اجرای آن در اواخر ماه ژوئن. قبل از آن ما در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته در پشت صحنه به عنوان یک گزینه برای اجرای برنامه پس از معاون وزیر با کار و توسعه اجتماعی کانادا راشل Wernick پیشنهاد این گروه داده شده و ما در حال حاضر فرستاده شده ناخواسته زمین به صورت یک دانش آموز کارآفرینی برنامه.

اسناد جدید و جزئیات در ادامه به بازیگران جدید نور و سریع سوالات بیشتر در مورد چگونگی توافق برای ما به راس برنامه آمد و با صدای از داخل خیریه بخش و نمایندگان مجلس سوال وجود دارد که آیا مطلب به همین دلیل این موسسه خیریه به نظر میرسد که مسیر داخل در گرفتن قرارداد.

برادران توافق کرده اند که به چهار ساعته کمیته ظاهر و سوال و انتظار می رود در زمان ما مختلف مذاکرات با مسئولان خدمتگزاران مردم و وزرای دولت درباره کمک هزینه دانشجویی برنامه گذشته قرارداد این سازمان اعطا شده توسط دولت فدرال و همچنین تجربیات شخصی با چهره های سیاسی در مرکز جدال مداوم.

آن را ممکن است آنها را نیز دریافت کبابی در ما خیریه ساختار مالی و دارایی های املاک و مستغلات داده شده آن نیز بررسی شده است.

برادران که تاسیس این موسسه خیریه در سال 1995 گفته اند که آنها این فرصت را به “مجموعه ای از رکورد مستقیم” در مورد چه چیزی نوشته شده است و در مورد گفت: ما در موسسه خیریه در هفته های اخیر.

ما در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای انجام “حکومت و تغییرات ساختاری” و “بازگشت به ریشه های آن است.”

به عنوان بخشی از این طرح خیریه می گوید آن را به انجام یک “رسمی سازمانی نقد و بررسی” و لغو همه ما حوادث روز برای “آینده قابل پیش بینی.”

میشل داگلاس ما خیریه سابق رئیس هیئت مدیره شهادت فقط قبل از موسسان. او گفت: نمایندگان مجلس که او در اواخر مارس استعفای شد نتیجه ناکافی شفافیت در مورد مالی و اشتغال در تصمیم گیری. داگلاس گفت: برادران روشن ساخته است که ما بعد از سخنرانان پرداخت نشده است.

او همچنین صحبت در مورد تفاوت بین ما خیریه و ما در بنیاد خیریه بود که این نام در سهم قرارداد اعطای این سازمان کمک هزینه دانشجویی برنامه. داگلاس گفت که او نمی دانست که پایه و اساس بود و عملیاتی هر چند ما گفت: این تصمیم به قرار دادن این معامله تحت این بنیاد نام مربوط به مسئولیت مالی این موسسه خیریه می شود با توجه به اجرای دولت کمک مالی برنامه.

بحث سیاسی همچنان ادامه دارد

در ضمن این رسوایی سیاسی همچنان به توسعه با هفته گذشته کمیته شهادت را از وزیر دارایی لایحه Morneau آشکار است که او و خانواده اش سفر کرده اند با ما که Morneau تا به حال فقط به طور کامل بازپرداخت آنها را برای به لحن $41,000 و که همسر خود را داده است گروه 100.000 دلار در کمک های مالی در سال های اخیر است.

در حال حاضر فدرال اخلاق کمیسر تا به حال تحقیقات راه اندازی ممکن است به تضاد منافع کد نقض Morneau و ترودو برای recusing خود را از کابینه بحث در مورد برون سپاری برنامه کمک هزینه به ما داده ترودو اعضای خانواده دریافت کرده اند صحبت از هزینه های این گروه و Morneau دختران کار کرده با ما.

هر دو ترودو و Morneau ارائه داده اند عذر خواهی و تعهد به فعال تر در recusing خود را به جلو رفتن هر چند که دور از به اندازه کافی آرام مخالفت با محافظه کاران و بلوک Quebecois تماس برای هر دو ترودو و Morneau به استعفا و یا خطر مواجهه با یک رای اعتماد و امکان برگزاری انتخابات در این پاییز.

ترودو و خود را بالا مشاور رئیس ستاد کتی Telford هستند که میله میله به دنبال برادران با شهادت خود در روز پنج شنبه.

شهادت در یک کمیته پارلمانی از یک نخست وزیر نادر است. آخرین بار این اتفاق افتاده بود که بیش از 10 سال پیش در سال 2006 زمانی که نخست وزیر استفان هارپر به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا به بحث در مورد اصلاحات مجلس سنا.

با فایل های از CTV News’ راشل گیلمور

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de