کودکان و نوجوانان’ فعالیت فیزیکی قبل از سن 5 بسیار مهم به دلیل در حال توسعه مغز

در این زمان همه گیر بسیاری از والدین از کودکان در حال پیدا کردن خود را صرف زمان بیشتری را در نقش پرستار از حد معمول. جوان نگه داشتن کودکان از لحاظ جسمی فعال و miminizing زمان روی صفحه نمایش در حالی که پدر و مادر مدیریت برنامه کار ممکن است یک چالش جدی است.

اما حتی قبل از اینکه خانواده ها بیشتر شد محدود به خانه با توجه به تعطیلی و اجتماعی فاصله کودکان نمی شد به اندازه کافی فعالیت فیزیکی است. 2020 ParticipACTION گزارش کارت کارت گزارش می دهد کودکان و جوانان را به فعالیت فیزیکی در کانادا a D+. این گزارش می گوید کمتر از یک پنجم کودکان و جوانان در کانادا دیدار با دستورالعمل برای رفتارهای کم تحرک و فعالیت فیزیکی و خواب.

تحقیق ما به بررسی کودکان فیزیکی سواد خود را در “اوایل سال” از بدو تولد تا سن شش.

بین المللی فیزیکی سواد ارتباط تعریف فیزیکی سواد به عنوان “انگیزه و اعتماد به نفس فیزیکی صلاحیت و دانش و درک ارزش و مسئولیت مشارکت در فعالیت های فیزیکی برای زندگی است.”

هر دو هنگامی که کودکان در خانه هستند و زمانی که آنها در مراقبت از پدر و مادر را تشویق به در نظر گرفتن چگونه بزرگسالان در حال حمایت از رشد جسمی کودکان.

بزرگسالانی که مثبت مدل فعالیت فیزیکی تنظیم صدا پایه برای کودکان انگیزه و اعتماد به نفس ارزش و لذت بردن از بودن جسمی فعال است. (Shutterstock)

مسیرهای عصبی

اهمیت اوایل دوران کودکی فیزیکی توسعه سواد نباید نادیده گرفته شود. مغز اتصالات و مسیرهای عصبی که تشکیل شده قبل از سن پنج تنظیم پایه برای مغز چگونه توسعه خواهد شد در طول زندگی.

این نه تنها امر اجتماعی و عاطفی و شناختی مناطق توسعه (یا “دامنه”) بلکه فیزیکی است. وجود پشتیبانی قوی برای فعالیت بدنی در اوایل سال های و, محققان گزارش کرده اند که زمان صرف شده در این بحرانی رشد و نمو دوره با تمرکز بر توسعه فیزیکی از طریق فعالیت بدنی و بازی فعال دارای مزایای بسیاری است.

از لحاظ فیزیکی این شامل بهبود هماهنگی و سطوح بالاتر از تناسب اندام است. اجتماعی, این به این معنی بهبود همکاری و به اشتراک گذاری با دیگران است. احساسی این به این معنی بهتر مدیریت احساسات و به طور کلی رفتار.

کودکان جوان که به طور منظم درگیر در فعالیت های فیزیکی نیز نشان می دهد مزایای شناختی از جمله توجه بهبود حل مسئله و پشتکار در انجام وظایف.

تحقیقات نشان داده است که ارائه فعالیت فیزیکی و فعال بازی در اوایل سال مثبت مربوط با مهارت های حرکتی توانایی سطوح تناسب اندام و فعالیت بدنی در دوران نوجوانی و فراتر از آن. همه این روابط مثبت به کلی بهداشت و سلامتی.

بی سابقه ای صفحه نمایش زمان

کودکان در کانادا در حال رشد هستند تا با دسترسی بی سابقه به رسانه های دیجیتال و فناوری است که منجر به برخی نگرانی ها در میان متخصصان سلامت است.

از سن جوان, کودکان, ترغیب می شوند با روشن و رنگارنگ و صفحه نمایش گاهی اوقات فقط به عنوان به احتمال زیاد به بازی بازی های در یک تلفن را به عنوان آنها را به بازی با یک توپ بر روی زمین تست تعادل خود را و یا سوار سه چرخه. در نتیجه در مقایسه با نسل های قبلی بیشتر کودکان امروز در حال ورود به مدرسه فاقد پایه مهارت های فیزیکی است. در استان مانیتوبا بیش از یک چهارم (26.7 درصد) از کودکان در مهد کودک در 2018-19 نمی کند مهارت های حرکتی انتظارات برای سن خود را.

آن را در حال حاضر مهم تر از همیشه قبل از است که کسانی که مراقبت از کودکان خردسال در نظر گرفتن فرصت ها برای توسعه فیزیکی.

بزرگسالان بازی نقش حیاتی

هر فرد فیزیکی سواد سفر را در مسیر خود را, اما بزرگسالان نقش مهمی در این سفر با ارائه طیف وسیعی از فرصت ها و مدل سازی یک سبک زندگی فعال است.

فعال بودن به عنوان یک خانواده است که از راه های اولیه کودکان را ایجاد عادات مثبت برای فعالیت بدنی به خصوص قبل از صرف وقت با همسالان می شود یک عامل مهم است.

تحقیقات قبلی ما اندازه گیری سطح فعالیت فیزیکی در کودکان یافت و به طور متوسط بچه ها راه می رفت 3,604 مراحل کمتر در نمونه آخر هفته بعد در مقایسه با روز مدرسه. چرا که پدر و مادر باید یک نقش در کودکان فعالیت بدنی کودکان به طور معمول صرف تعطیلات آخر هفته با پدر و مادر پیدا کردن راه هایی برای افزایش خانواده های آخر هفته فعالیت بدنی مهم است.

فعال بودن به عنوان یک خانواده اشکال چگونه کودکان توسعه عادات و اعتماد به نفس در فعالیت بدنی. (Shutterstock)

در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش

برخی از کودکان نیز ممکن است پیدا کند کافی فعالیت بدنی در مراقبت از کودکان.

یک مطالعه از یک نمونه از حدود 400 یادگیری اولیه و مراقبت از کودک پزشکان دریافتند که آنها را دیدم خود را در مسئولیت های کلیدی به عنوان ترویج اجتماعی و عاطفی و شناختی و به خصوص حساب و سواد. این می تواند نشان می دهد که رشد جسمی کودکان و یادگیری ممکن است همیشه مساوی اولویت برای پزشکان اگر چه مسائل قانونی و محیط نیز می تواند تاثیر چه اتفاقی می افتد در اوایل یادگیری و مراقبت از برنامه های.

ارائه در اوایل دوران کودکی مراقبان با فیزیکی سواد دانش یکی از راه های برای نفوذ بیشتر فیزیکی توسعه سواد فرصت ها برای کودکان است.

یک استراتژی برای شروع به پرداختن به این موضوع است که از طریق آموزش و پرورش منابع مانند فیزیکی سواد Handbook برای اوایل دوران کودکی و مربیان است. برنامه برای اوایل دوران کودکی مراقبان و پدر و مادر نیز می تواند کمک به تاکید چگونه بدنی آموزش و توسعه و تعامل است مربوط به کلید دیگر نتایج رشد.

جنبش برای زندگی برنامه

ما در همکاری با شهر وینیپگ جامعه بخش خدمات برای ایجاد جنبش برای زندگی! برنامه متمرکز فیزیکی توسعه سواد در اوایل سال.

این برنامه با هدف در اوایل دوران کودکی مراقبان از جمله پدر و مادر ترکیبی از سه ساعت آموزشی کارگاه از شرکت کنندگان کتاب و جلسات عملی تسهیل مناسب بچه های سالم, کودکان و نوجوانان.

در طی این جلسات شرکت کودکان در فعالیت های مربوط به فیزیکی سواد در حالی که مراقبان مشاهده و یادگیری استراتژی برای تسهیل این. هدف از این برنامه این است که شرکت کنندگان را به دست آوردن اعتماد به نفس و درک و مهارت در ارائه فرصت های فیزیکی سواد آموزی برای کودکان بسیار جوان.

تحقیقات ما به تاریخ جنبش برای زندگی! برنامه را نشان می دهد که در اوایل دوران کودکی مراقبان که شرکت در این برنامه هستند اعتماد به نفس بیشتری در توانایی خود را به ارائه فعالیت های فیزیکی است که توسعه کودکان انگیزه و اعتماد به نفس و شایستگی و دانش و درک مربوط به مشارکت در فعالیت های فیزیکی است.

لازم نیست به المپیک

پدر و مادر لازم نیست به المپیک به کودکان و نوجوانان فعال است. بازی های ساده و ساخت بسیاری از فرصت ها به طور فعال در حال کامل راه هایی برای بچه های جوان و خانواده ها در حال حرکت با هم.

در سال های اولیه حیاتی برای ایجاد یک بنیان قوی برای رشد انسان در همه حوزه تکاملی.

به اشتراک گذاری دانش و استراتژی و همچنین ارائه آموزش افزایش به کسانی که می توانند بیشترین تاثیر فیزیکی سواد آموزی در کودکان است که یک محل عالی برای شروع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de