بچه های ریاضی در خانه: فکر می کنم, تاس بازی ها, پخت و پز فراکسیون و نسبت با شیر شکلات

در COVID-19 pandemic, کودکان به همان اندازه نگران به پدر و مادر خود را در مورد آنچه که اتفاق می افتد. بسته شدن مدارس یک ناراحتی در زندگی کودکان. به عنوان پدر و مادر حمایت از کودکان و در نظر گرفتن یادگیری خود را, این می تواند یک فرصت برای هر دو پدر و مادر و بچه ها به سوال کاوش فکر می کنم و یادگیری ریاضیات با هم از طریق فعالیت های روزمره.

خیلی از ما تجربه و تحقیقات ما را به تبدیل شدن به طور فزاینده متقاعد شده است که تغییر اعتقادات مردم در مورد ریاضیات تاثیر در اعتماد به نفس خود را با ریاضیات و آموزش ریاضی.

صرف نظر از اینکه آیا شما شخصا راحت با ریاضی و یا اگر شما می خواهم به کودک خود را بهبود بخشد شماره حس حال حاضر می تواند یک شانس برای هر دو شما برای لذت بردن از ریاضیات و فکر می کنم از ریاضیات همه در اطراف شما.

تاس بازی

یادگیری به طور خودکار تشخیص دهد چه تعداد است نورد ارزش مهارت است. (Shutterstock)

حتی بازی های ساده با تاس فوق العاده قدرتمند است.

به عنوان با تجربه ریاضی, معلمان, ما می توانیم به شما بگویم: آیا دست کم گرفتن نیست چقدر از ارزش مهارت آن است که برای کودکان به صورت خودکار تشخیص دهد چه تعداد آنها نورد بدون شمارش نقطه!

هنگامی که کودکان به طور خودکار می تواند به شما بگویم تعداد تنها می میرند و سپس با اضافه کردن تک رقمی مقدار در تاس (مانند چهار به علاوه شش) است که واقعا مفید برای کار بر روی مرحله بعدی.

یک بازی: بالن و تاس

یکی از نویسندگان این داستان ان Kajander یک کتاب ایده های بزرگ برای رشد ریاضیدانان با بسیاری از فعالیت های در خانه انجام دهید. یکی “بالن و تاس.” این بازی اجازه می دهد تا کودکان عمل قادر به اضافه کردن اعداد با هم.

در این بازی کودکان بزرگتر می توانید شروع به درک که احتمال تعبیه شده است در این بازی با ضبط آنچه مبالغ نورد و دیدن آنچه که اتفاق می افتد اغلب. در این مرحله استراتژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین که در آن به جای سکه به بالاتر احتمال برنده شدن است.

شما نیاز به 24 سکه دو مجموعه از تاس و یک بازی هیئت مدیره است که به نظر می رسد مانند یک وری اصطبل با اعداد یک تا 12.

شما می توانید دست خود را در قرعه کشی بازی های هیئت مدیره است که به نظر می رسد مانند یک وری اصطبل با اعداد یک تا 12. (جنیفر حلم), نویسنده ارائه شده

دستورالعمل:

  1. جای سکه (بادکنک) تحت هر شماره شما را انتخاب کنید در اصطبل.

  2. هر بازیکن طول می کشد نوبت نورد دو تاس. شما ممکن است “پاپ بالن” اگر شما یک پنی/بالون در این غرفه است که در مجموع خود را رول. (بعضی از بچه ها ممکن است لذت بردن از فریاد “پاپ!”) برای مثال اگر شما رول سه و چهار, شما می توانید ظاهر یک بالون در غرفه شماره 7.

  3. بهترین بازیکن برای اولین بار به موسیقی پاپ 10 بالن برنده است.

ریاضی و یا پخت و پز

چگونه می تواند شما را در یک نصف فنجان با یک چهارم فنجان? (Shutterstock)

داشتن فرزند خود را پخت و یا طبخ با شما نیز قدرتمند فعالیت ریاضی. در کودکان در سال های اولیه شما می تواند کمک به آنها را تشخیص متفاوت مقدار جزء به جزء و مقایسه اندازه از فنجان. به عنوان کودکان مسن سعی کنید از بین بردن برخی از فنجان و ببینید اگر آنها می تواند ساخت بخش. برای مثال شما فقط باید یک چهارم جام حذفی, چگونه می تواند شما را در یک نصف فنجان?

یک فرصت عالی برای تمرین کسری عملیات به دستور بزرگتر و یا کوچکتر. پیدا کردن یک دستور غذا برای چهار نفر و کشف کردن چه مقدار از هر یک از مواد تشکیل دهنده مورد نیاز است برای دو نفر. و یا آن را بیشتر به چالش کشیدن برای پیدا کردن یک دستور غذا برای چهار نفر اما یک دسته ای که خوراک شش به جای.

کاربردهای عملی حتی ممکن است کمک به کودکان فراموش نکنید که آنها انجام می دهند ریاضیات (حتما به آنها بگویید). اما می دانم که شما در حال ایجاد سلامت روانی خود را با مفاهیم.

دیگر مفاهیم ریاضی به راحتی می تواند به ارمغان آورد به مکالمات به طوری که کودکان خود را با استفاده از مهارت های ریاضی روان یا استدلال است که گاهی اوقات تحت قدردانی در ریاضیات.

شما همچنین می توانید بحث در مورد نسبت برای مثال در حالی که شیر شکلات. هنگامی که مخلوط کردن آن شما می توانید به بحث در مورد چگونه بسیاری از قطعات شربت شکلات و یا پودر برای اضافه کردن به شیر به منظور آن را شیرین تر و یا کمتر شیرین است. شما می توانید آزمایش و تست مخلوط برای پیدا کردن ایده آل نسبت.

الگوهای اشکال ریاضی, داستان

هنگام راه رفتن خارج و یا سرگردان را از طریق شما می توانید به دنبال الگوها و باید کودک خود را به بحث در مورد الگوی حکومت است که به آنها می گوید چه می آید بعدی. به طور مشابه, شما می توانید ایجاد یک شکل کارت یکنوع بازی شبیه لوتو و آنها را شکار برای مثال هر یک از شکل در محیط خود.

‘ریاضی نفرین,’ توسط Jon Scieszka. (Penguin Random House)

این می تواند زمان زیادی را برای خواندن ریاضیات-مضمون داستان است. یکی از مورد علاقه ما است ریاضی نفرین توسط Jon Scieszka. این شامل بسیاری از سرگرم کننده مسائل ریاضیات است که شما می توانید سعی کنید حل و یا فقط لذت بردن از داستان و شروع به گفتگو در مورد آنچه ریاضیات مشکلات کودکان را در اطراف آنها را. یکی دیگر از کتاب بزرگ است که تعداد شیطان توسط هانس Magnus Enzensberger.

هیئت مدیره بازی مانند انحصار و یا مارها و نردبان تعداد زیادی از ریاضی به آنها ساخته شده.

مشکلات ریاضی آنلاین

شما می توانید کسری مذاکرات وب سایت سرپرستی Nat بانتینگ, یک معلم ریاضی, دانشجوی دکتری و مدرس در دانشگاه ساسکاچوان. ما عاشق “Manipulatives” بخش از سایت می دهد که بتن راه برای تعیین مقدار کسری.

یک تمرین ساده این است که صحبت کردن در مورد چه کسری نشان داده شده در نمودار: مثلا چه کسری از یک تصویر آبی است ؟

نمونه سوال از وب سایت کسری مذاکرات: چه کسری از تصویر آبی است ؟ (بخش مذاکرات/Nat بانتینگ)

وب سایت دانلود ریاضی برای کودکان و نوجوانان نیز اجازه می دهد تا شما با استفاده از الگوی بلوک به کشف فراکسیون تصویر در تصاویر در سایت.

اگر شما واقعا به دنبال برخی از سرگرم کننده مسائل ریاضی به کار بر روی ارتباطات و استدلال سعی کنید باز وسط مشکلات که در آن مشکلات متعدد پاسخ های صحیح و بسیاری از راه های مختلف به آنها را حل کند.

شما می تواند کمک به کودک خود را ببینید که وجود دارد راه های مختلف برای حل و دلیل در مورد مشکلات. مهمتر از همه — با وجود این استرس بار سعی کنید به خودتان اجازه دهید از آن لذت ببرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de