برخی از مدارس در استرالیا نقل مکان کرد آنلاین در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. مدارس که در آن دانش آموزان و کارکنان باید آزمایش مثبت باید به طور موقت تعطیل در طول سه هفته گذشته.

این مهم است به یاد داشته باشید دولت توصیه های بهداشتی برای حفظ مدارس باز است. اما بسیاری از والدین از انتخاب به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه به دلایل مختلف.

اگر فرزند شما در خانه بیش از حد معمول عادی خود حس معمول بوده است مختل شود و شما ممکن است تعجب که چگونه به اطمینان حاصل شود آنها را به هم بزنید ،

در اینجا چهار راه برای نگه داشتن بچه های خود را خوشحال اگر آنها در خانه برای مدت طولانی.

1. ایجاد یک روال اولیه

کودکان و نوجوانان رشد در روال. برخی از کودکان نیز ممکن است تجربه اضطراب در مورد آنچه که اتفاق می افتد و یک روال جدید می تواند کمک به آنها را با ارائه یک حس ظاهر ،

طرح یک زندگی روزمره با زمان برای فعالیت های مختلف: مدرسه کار و ورزش و کارهای خلاقیت یا رایگان بازی و زمان در دستگاه های دیجیتال.

تحقیقات همچنین نشان می دهد کودکان درگیر در مذاکره روال خود را به عنوان این کمک می کند تا حمایت خود را توانمند سازی. نوجوانان که ممکن است مورد استفاده برای مدیریت امور خود ممکن است تنها نیاز به جزئی دهید برای کمک به خود را معمول است.

با ایجاد یک روال شما اجازه می دهد کودکان را می دانید چه انتظار. برای مثال شما می توانید نشان می دهد کودکان در زمان شما خواهد بود به طور کامل در دسترس به آنها و زمان شما خواهد شد مشغول به کار و یا مشغول است.

که در آن مدرسه ارائه شده است آنلاین و شما به خودتان پیدا کنید در نقش پشتیبانی آموزش یک روال همچنین اجازه می دهد تا کودکان به دانستن زمانی که معلم خود را کلاه است و هنگامی که آن را می آید دوباره.

2. کمک به آنها را به ورزش

بسیاری از فعالیت های ورزشی لغو شده اند, برای این فصل است. در عین حال ورزش بسیار مهم است برای افراد جوان را سلامت جسمی و روانی.

فکر می کنم خلاقانه در مورد فعالیت های کودکان و نوجوانان می توانید انجام دهید زمانی که محدود به صفحه اصلی. فرصت هایی برای ورزش کردن ممکن است شامل یک مینی bootcamp در حیاط خلوت یک دوره مانع طریق خانه جسمی فعال بازی های ویدئویی (رقص, تناسب اندام, بوکس) و یا بچه دوستانه و رقص بچه ها در کلاس های یوگا در یوتیوب.

اولیه کودکان آن را دوست دارم زمانی که پدر و مادر درگیر در بازی فعال با آنها. شاتر

اولیه کودکان به احتمال زیاد به دوست داشتن پدر و مادر خود را درگیر چنین فعالیت ها و تحقیقات نشان می دهد پدر و مادر برای حمایت از ورزش و نقش مدل سازی را بهبود می بخشد و نوجوانان در ورزش مشارکت.

3. کمک به آنها اقامت اجتماعی

اجتماعی فاصله اقدامات کاهش کودکان ظرفیت به معاشرت با دوستان است. چه این به این معنی ممکن است متفاوت باشد بسته به سن کودک خود را.

عمیق عاطفی ارتباط با دوستان بسیار مهم برای نوجوانان و بسیاری را به نوبه خود به رسانه های اجتماعی به بحث در مورد احساسات خود را. در عین حال تحقیقات اخیر نشان داده است نوجوانان که رفتن آنلاین برای حمایت عاطفی ممکن است تجربه بیشتر نگران باشید. این ممکن است به دلیل کیفیت پشتیبانی از آنها وجود دارد ممکن است فقیر و آنها نیز ممکن است تجربه عدم اطمینان در مورد برخی از پیام های آنها روبرو می شوند.

شما می توانید تشویق نوجوانان به ادامه با استفاده از رسانه های اجتماعی برای پیوند با دوستان و همسالان اما به استراحت منظم و به اشتراک گذاری خود را بزرگتر نگرانی با پدر و مادر. اگر آنها را بشنود هر هشدار دهنده اطلاعات در مورد COVID-19 از دوستان خود این مهم را به آنها یادآوری به منظور بررسی اطلاعات توسط چک کردن با منابع معتبر – مانند وب سایت دولت استرالیا.

در حالی که اولیه کودکان در سن دوستی ممکن است کمتر احساسی شدید از نوجوانان آنها ممکن است هنوز هم از دست این شرکت از دوستان خود را در طول یک دوره طولانی از انزوا. تحقیقات با کودکان جدا شده با توجه به بستری شدن در بیمارستان را نشان می دهد دستگاه های دیجیتال می تواند موثر در ارائه یک حس ارتباط با همسالان است.

نظارت FaceTime, زوم یا اسکایپ بازی-تاریخ نیز ممکن است کمک به ارائه این اتصال است. و کودکان می تواند نوشتن نامه و یا کارت قرعه کشی و سپس به عکس و ارسال دیجیتالی به دوستان و خانواده.

4. فکر می کنم فراتر از Netflix

مهار خود را به کودک یا نوجوان منافع کلیدی است برای درگیر شدن آنها در فعالیت های جدید به ویژه هنگامی که Netflix بکشد و یا بازی های ویدئویی هستند جایگزین.

صحبت کردن با کودک خود در مورد یک مهارت جدید آنها می خواهم به یاد بگیرند و یا جایی که آنها می خواهم به بازدید و بررسی واقعی و مجازی امکان دسترسی به این. وجود دارد فرصت های بی پایان را به یادگیری مهارت های جدید با هم از طریق سیستم عامل های آنلاین مانند YouTube ،

شما می توانید به کودکان آموزش ها و مهارت های شما لذت می برند (مانند پخت و پز, شطرنج, برنامه نویسی و یا آزمایش های علمی). مجازی گشت و گذار ترویج علاقه و یادگیری و این ارائه شده توسط بسیاری از موزه ها و باغ وحش ها در سراسر جهان است.

شما می توانید به کودکان آموزش مهارت های شما لذت ببرید. شاتر

کودکان و نوجوانان نیز به شدت انگیزه “دست یافتنی چالش ها”. فکر می کنم خلاقانه در مورد چالش های شما را می تواند با هم.

شما می توانید به ساخت یک قلعه با هر لگو بلوک در خانه را انتخاب کنید پنج تخته برای یک خانواده مسابقات و یا رفع غفلت منطقه باغ.

کودکان توانایی حفظ و توجه مستقیم را افزایش می دهد در سراسر زمان پس از آن است که مفید به برنامه ریزی این فعالیت ها را با فرزند خود مهارت های توجه داشته باشید. با چرخش فعالیت های به طور منظم و با هدف تکمیل یک یا دو هر روز, می شود آن را آسان تر در طول زمان به حد منفعل مشاهده تلویزیون.

کودکان و نوجوانان گیر در خانه ممکن است تبدیل به حوصله و تجربه افزایش درگیری با خانواده و یا اکسپرس استرس و نا امیدی سودمند در راه است. هنگامی که شما مشاهده لغزش در کنترل احساسات (مانند بداخلاقی) مهم است که به جای این زمینه.

می توان آن را مفید به اذعان چگونه کودک خود را احساس و کمک به آنها در توسعه انعطاف پذیر پاسخ های عاطفی با حل مشکل یک مسیر رو به جلو با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de