OTTAWA — آلبرتا برتر و دیرین کابینه فدرال minister Jason Kenney می گوید او را تشویق همکار سابق خود جان بیرد برای اجرا به رهبر بعدی حزب محافظه کار.

در یک مصاحبه در اخبار CTV کانال از واشنگتن دی سی کنی گفت: او را به صحبت بیرد “از چند روز پیش” و “او را تشویق به قرار دادن نام خود را به جلو.”

“من فکر می کنم محافظه کاران را بهره مند از یک بزرگتر میشه و جان یک اصولی محافظه کار و با تجربه هر دو در استانی و فدرال و همچنین در بخش خصوصی” کنی گفت.

وی بیرد دوزبانگی خود شبکه و توانایی را به نفع خود به عنوان دارایی های خود را آینده نگر نامزدی.

“من فکر می کنم جان و این نه تایید اما من مطمئن امیدواریم که او قرار می دهد نام خود را به جلو چون من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای کشور و حزب به کسی که از او کالیبر ارائه خود را استعداد و تجربه برای رهبری در یک زمان مهم,” کنی گفت.

بیرد که استعفا داد و از کابینه و اجرا نشد برای انتخاب مجدد در سال 2015 هنوز به صحبت های عمومی به چه آغاز شده به عنوان یک قطره از پیشنهادات است که او را در خانههای گلی خالی یک پیشنهاد. CTVNews.ca رسیده به بیرد برای نظر.

باید او تصمیم به بازگشت به فدرال سیاست بیرد خواهد بود مواجه خاموش در برابر دو سابق حزب محافظه کار کابینه وزیران: ارین اوتول و پیتر مککی. مردان در حال حاضر آغاز شده گردآوری مبارزات انتخاباتی تیم حامیان و داوطلب در پایگاه های خود در سرب تا ژوئن 27 رهبری رای دهند.

بیرد شنود گذاشته شد توسط خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer به انجام یک کمپین مرگ بر حزب ناموفق مبارزات انتخاباتی فدرال.

دیگر از فرود در انتخاب دست در اکثر ارشد صفوف حزب یافته ساخته شده است نه عمومی هر چند اخبار CTV را یاد بگیرند که یک خط در درون آن اعلام کرد که یک رهبر سیاسی که به نظر می رسد ناراحت کننده با ازدواج همجنسگرایان است “در قبال انتخابات هیچ حزب می توانید استطاعت.”

نامزدها باید تا فوریه. 27 به پرتاب کلاه خود را به این مسابقه است که تندتر بار, برای ورود از مورد بود در سال 2017 مسابقه به جای استفن هارپر.

به منظور واجد شرایط حزب محافظه کار به رهبری در انتخابات کمیته تصمیم گرفته است که نامزدهای مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک غیر قابل استرداد می باشد هزینه ثبت نام از $200,000 در اقساط و همچنین نیاز به جمع آوری از 3000 امضا از تایید از ثبت نام اعضای حزب. شرکت کنندگان داده می شود تا مارس 25 برای ارسال کامل هزینه و امضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو