با توجه به آب و هوا در کانادا سرد و برفی شرایط اجتناب ناپذیر برای بسیاری از ماه های سال. و آن را دوست دارم یا نه, آب و هوا و فصلی هستند یک مانع به کانادا کودکان درگیر شدن در فعالیت بدنی. در نتیجه ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای کمک به فرزندان (به عنوان به خوبی به عنوان والدین و مربیان) در آغوش خارج از منزل و فعال ماندن در تمام طول سال.

این بسیار مهم است که بچه ها فعال تر در خارج از منزل از داخل سالن. پس از فعالیت های کودکان در سطوح متفاوت با فصل گرفتن کودکان و نوجوانان در خارج در طول سال مهم است که برای ملاقات با جنبش دستورالعمل.

فعالیت بدنی در هوای سرد و مرطوب ماه

برف و هوای سرد هستند و به سطوح پایین فعالیت فیزیکی است. پدر و مادر باید شناسایی فصول گرم که بیشتر منجر به فعالیت بدنی برای کودکان خود و سرد فصل به عنوان نما چالش های بیشتری.

بیشتر چه, کودکان, اجتماعی و محیط ساخته شده بسیار انطباق از زندگی فعال و در زمستان. هنگامی که درجه حرارت پایین هنجارهای اجتماعی در میان کانادایی ها را تشویق به ماندن در داخل شرکت کننده در بیشتر رفتارهای کم تحرک مانند تماشای فیلم جریان را نشان می دهد, بازی های ویدئویی, بازی, کتاب خواندن یا انجام صنایع دستی است. نیز بسیار گرم و مرطوب روز نیز تمایل به رانندگی کودکان و نوجوانان در داخل خانه.

بسیاری از محیط های که در آن کودکان صرف اکثریت از ساعت بیداری در طول هفته (مدارس و مهد کودک) اغلب سیاست های سختگیرانه ممنوعیت بازی در هنگامی که درجه حرارت قطره زیر یک سطح خاص. حتی زمانی که بچه ها می توانند در خارج وجود دارد بسیاری از مقررات ایمنی این تنظیمات باید رعایت (مانند منع برخی از تجهیزات پاشش در حوضچه و ساخت تپه های برف از حد) که مانع کودکان ذاتی تمایل به حرکت بدن خود را در خارج از منزل.

فعالیت بدنی بخش مهمی از کودکان سالم و توسعه است. AP Photo/Knoxville News Sentinel, Saul جوان

خوشبختانه با تغییر فصل نیز فرصت های منحصر به فرد به طور فعال سعی کنید فعالیت های مختلف و بهبود رفتارهای سالم. تنظیمات مختلف — از جمله آب یخ و برف — ارائه فرصت هایی برای توسعه یا بهبود مهارت های جدید مانند تعادل و هماهنگی و چابکی, بلند کردن و پایین آوردن, در حال اجرا, خزنده, پرتاب و رقص.

چگونه برای کمک به کودکان و نوجوانان فعال ماندن در تمام طول سال

بر اساس پژوهش های متعدد وجود دارد شواهد مطلع توصیه هایی است که می تواند بر کشیده شده برای کمک به حمایت تشویق و ترویج افزایش سطح فعالیت در میان کودکان است.

کودکان لذت بردن از خود را در یک زمین بازی در Wasaho کری مدرسه سازمان ملل در فورت سورن, Ontario شمالی ترین جامعه در این مه 2018 عکس. کانادا پرس/کالین Perkel

نگه داشتن آن را سرگرم کننده و مثبت. کودکان دارای منافع مختلف و enthusiasms بنابراین مهم است که به پیشنهاد و فعال کردن فعالیت هایی که کودک خود لذت ببرید. این ممکن است شامل برخی از آزمون و خطا: شما ممکن است اشتباه می کنند و شما ممکن است پیدا کردن مختلف کودکان در خانه خود را لذت بردن از فعالیت های مختلف.

چوب به یک روال. پیدا کردن زمان برای فعالیت های است که بهترین کار برای خود و خانواده و چوب با آنها. در برخی از موارد شما ممکن است نیاز به دریافت خلاق و در نظر گرفتن راه های جدید برای فعال شدن اگر آن را ممکن است به بازی در خارج (گرما و یا در آب و هوای سرد مشاوره). نیز داشته باشیم که آن را تاریک می شود در اوایل در طول ماه های زمستان.

آن را یک امر خانوادگی. فعالیت بدنی باید به ارزش کل خانواده و نگهداری به عنوان یک اولویت است. گرفتن همه درگیر (از جمله خانواده سگ!) فراهم می کند فرصت های کلیدی در مدل کردن رفتارهای سالم و مثبت ارائه رفتاری دهید. جایزه: فعالیت های فیزیکی هستند یک راه عالی برای صرف زمان و اوراق قرضه به عنوان یک خانواده است.

شکستن آن را. بچه ها لازم نیست برای جمع آوری توصیه می شود 60 دقیقه از روزانه متوسط تا شدید و فعالیت فیزیکی در یک جلسه. آن را خوب است برای شکستن آن و هنوز هم درو مزایای بهداشت و درمان. هر کمی کمک می کند!

لباس به تحت تاثیر قرار دادن. پوشیدن لایه (این کمک خواهد کرد که کودکان خود را تنظیم درجه حرارت بدن) ساخته شده از تنفس مواد است که دفع آب و پوشیدن دستکش و کلاه و چکمه های گرم, وقتی سرمازدگی در معرض خطر است. از بهداشت و ایمنی دیدگاه پوشیدن بازتاب دنده (دیده می شود در شب) پوشیدن کرم های ضد آفتاب و عینک آفتابی (UVA/UVB در حال حاضر و آب و برف-پوشش سطوح منعکس کننده نور خورشید) و به یاد داشته باشید که کلاه به عنوان ضروری برای سورتمه اسکی و اسکیت به عنوان آنها را برای دوچرخه سواری, اسکیت سواری و اسکیت.

نیاز به برخی از ایده های برای گرفتن بچه های خود را در حال حرکت ؟

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای نگه داشتن بچه ها در حال حرکت در هر فصل که بسیاری از آنها را می توان در گروه با خانواده و یا حتی انفرادی.

وقتی که فرصت ناشی میشود به کودکان و نوجوانان در خارج از منزل در نظر بگیرید برخی از فعالیت های زیر است: بازی, برچسب, رفتن برای پیاده روی با چنگک جمع کردن برگ شنا کردن در یک استخر یا دریاچه بروید و دوچرخه سواری و یا wheeling با دوستان.

در آب و هوای سرد ساخت یک آدم برفی/snow angel, رفتن, سورتمه, یک گلوله برف زدن مبارزه اسکی (cross-country یا سراشیبی) سعی کنید snowshoeing, رفتن, اسکیت, کمک به برف پارو ساخت قلعه برف را امتحان کنید یا برف نقاشی.

نگه داشتن کرم های ضد آفتاب و کلاه دستی برای سورتمه اسکی یا اسکیت و همچنین برای دوچرخه سواری, اسکیت سواری و اسکیت. کانادا پرس/جاستین تنگ

و در آن موارد هنگامی که آن را امن نیست به خارج از منزل, اجازه ندهید این کودکان جلوگیری از حرکت بدن خود را. یا سرگرم کننده در داخل خانه و یا فقط سرمایه گذاری در خارج برای یک زمان کوتاه — کودکان و نوجوانان نیاز به هوای تازه برای مغز استراحت و صرف انرژی.

برخی از فعالیت های داخلی شامل: یک رقص پارتی بازی کردن و به دنبال کمک در کارهای خانه انجام یوگا شرکت در داخل شکار روبنده یا دوره مانع است. اگر شما لازم نیست که یک تن از فضای داخل خانه مبادرت به جامعه مرکز تفریح و سرگرمی و یا امکانات ورزشی.

محلی خود را بررسی کنید مرکز تفریح و سرگرمی برای کلاس ها و فعالیت های, و یا خود را YMCA, استخر سرپوشیده, سالن هاکی روی یخ و یا سالن ورزش. سعی کنید اسکیت روی یخ و یا رولر اسکیت بولینگ بروید و یا یک پیاده روی طولانی در داخل بازار محلی.

فعالیت بدنی بخش مهمی از کودکان سالم توسعه — حصول اطمینان از این نیاز است ملاقات کرد در هر فصل به همان اندازه مهم است!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de