نگه داشتن بیمارستان و مراقبت های بهداشتی کارگران امن است کلیدی برای مبارزه با بیماری همه گیر: کارشناسان

تورنتو — حفاظت از بيمارستان از COVID-19 خواهد بود مهم در مبارزه با این ویروس با پزشکان اصرار بیشتر اقدامات تهاجمی به سرعت گسترش شیوع است که بسیاری از کارشناسان شک در حال حاضر ممکن است گردش در کانادا است.

دکتر مایکل Gardam رئیس ستاد در رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو گفت: بیمارستان مانند بسیاری دیگر در کانادا است که در حال حاضر در 100 درصد ظرفیت است. او نگران چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این کشور می بیند سنبله در موارد شدید, مشکلات تنفسی و پنومونی که مشخصه COVID19.

“آره من نگران هستم. وجود دارد بدون شک در مورد آن” دکتر Gardam گفت: CTV News.

“این است که به وضوح رفته در حال حاضر به بسیاری از کشورها در جهان است. و آن را توقف و هیچ یک از ما از قبل موجود ایمنی به این.”

در چین جدید بیمارستان ساخته شد به جای هجوم بی سابقه ای در بیماران است. در ایتالیا به سر می برند بیمارستان ها تلاش کرده اند به حساب برای بیمار.

در همیلتون, Ont., یک متخصص سرطان که در بازگشت از تعطیلات در هاوایی آخر هفته گذشته آزمایش مثبت برای ویروس. قبل از او تشخیص داده شد او تحت درمان 14 بيمار مبتلا به سرطان. بهداشت عمومی است که در حال حاضر پیگیری این موارد.

تا 10 از همکاران او ممکن است مجبور به انزوا برای دو هفته آینده.

این وضعیت تأکید چقدر مهم است برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران از پایین آمدن با رمان coronavirus به طوری که آنها نمی تصویب آن را به طور بالقوه آسیب پذیر و بیماران است.

Gardam است که در میان تعداد فزاینده ای از پزشکان که خواستار تهاجمی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس گسترش مانند لغو گردهمایی های زیادی از مردم در کنفرانس ها و یا رویدادهای ورزشی. آن را به نام “مسطح منحنی” که به معنی قرار دادن در محل مداخلات و محدودیت است که سرعت گسترش ویروس به طوری که یک افزایش عفونت در یک دوره کوتاه از زمان را نمی شود به غرق سلامت سیستم است.

“اگر شما حذف بسیاری از که مستقیم فرد به فرد تماس با گسترش کمتر خواهد بود. و این چیزی است که چین در آورده پس از این واقعیت است که چیزی است که در ایتالیا در حال حاضر در آورده پس از این واقعیت … من می خواهم استدلال می کنند اگر ما در حال رفتن به انجام چیزی است که باعث کاهش میزان فردی تماس با ما نیاز به انجام آن در حال حاضر” دکتر Gardam گفت.

“اگر شما عمل می کنند خیلی دیر شما در حال رفتن به یک تورم از مردم که نیاز به مراقبت دارد و شما در حال رفتن به شما آسیب اقتصاد است. من استدلال می کنند بهتر است به خطا در کنار احتیاط و در واقع عمل شاید زودتر از شما فکر می کنم شما نیاز به دلیل است که آسیب به اقتصاد در حال آمدن است بدون در نظر گرفتن.”

تاکنون 118 مورد از COVID-19 تایید شده است در کانادا. یک نفر – یک مرد مسن در شمال ونکوور سالمندان صفحه اصلی – درگذشت از این بیماری است.

با نشانه های روشن که چگونه این بیماری همه گیر را توسعه اورژانس دکتر سوزان حزب محافظه کار موافق است که بیمارستان ها نیاز به محافظت می شود.

“من فکر می کنم در مورد کار من و چه به کار در حال رفتن به می خواهم در این وضعیت است. آن ترسناک است اما من می دانم که ما باید فوق العاده تسهیلات در اینجا است که برای کمک به ما برای محافظت از خودمان و بیماران ما,” او گفت:.

کانادا باید عمل بیشتر به شدت برای جلوگیری از گسترش این بیماری با توجه به قانون آمریکا پروفسور لارنس O. Gostin که در خدمت به عنوان مدیر سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است.

“هر کشور است که باید به آن قضاوت برای خود اما بهتر است به خطا در کنار یک کمی بیش از حد به زودی از جای خیلی دیر” Gostin گفت.

“بنابراین اگر کانادا است و نه انجام آن در حال حاضر ممکن است بخش هایی از کانادا که در آن شما شروع به انجام آن است و نه به آماده برای شروع چه ما تماس اجتماعی فاصله به عنوان به زودی به عنوان آن لازم است. آیا منتظر نیست تا زمانی که خیلی دیر است. ما نیاز به پهن کردن منحنی.”

حفاظت از بهداشت و درمان کارگران از ویروس کلیدی خواهد بود برای مدیریت شیوع Gostin گفت.

“هنگامی که شما مراقبت های بهداشتی کارگران بیمار شدن و بیرون آمدن از نیروی کار این است که یک نگرانی جدی” او گفت:.

“بنابراین تعداد کار برای کانادا یا هر کشور در جهان حفظ سلامت خود کارگران امن است. نگه داشتن خود را از پزشکان خود را پرستاران امن چرا که بدون آنها بسیار کمی وجود دارد که راه ما می تواند به مبارزه با این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im