‘حفظ هوشیاری’: NSW برتر اعلام محدودیت به کاسته روز جمعه

Ms Berejiklian گفت: از روز جمعه مردم اجازه خواهد داشت به تجمعات تا 10 نفر خارج و پنج بازدید کنندگان برای خانواده اما این تعداد شامل کودکان است.

در حال بارگذاری

کافه ها و رستوران های مجاز خواهد بود به صندلی 10 کاربران در هر زمان. زمین بازی و تجهیزات بدنسازی در پارک ها نیز خواهد شد.

مراسم عروسی و مجالس ترحیم می توانید بیشتر مردم با حضور 10 می تواند از شرکت در یک عروسی در حالی که 20 نفر می تواند به داخل سالن مراسم تشییع جنازه و 30 می توانید با حضور در منزل یکی.

Ms Berejiklian گفت: تصاویر جمعیت مردم در مراکز خرید و در خارج با وجود هیچ زمان تغییر به محدودیت بود در مورد.

او همچنین اشاره کرد که NSW است اتخاذ همه اقدامات دولت فدرال مرحله 1 مرحله از نقشه راه برای بازیابی.

“در برخی از راه ما در حال حرکت کمی آهسته تر به خصوص وقتی که می آید به منطقه نمونه گردشگری” او گفت:. “همه هنوز هم می توانید یک تعطیلات در NSW.”

Cafes in NSW will be able to open for up to 10 people from Friday.

کافه ها در NSW خواهد بود قادر به باز کردن تا 10 نفر از روز جمعه.اعتبار:Steven Siewert

این می آید به عنوان NSW ثبت شده فقط دو coronavirus موارد در 24 ساعت به 8ساعت در شب شنبه.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: یکی از دولت دو مورد جدید در خارج از کشور مسافر و تماس نزدیک از یک مورد شناخته شده است.

در شنبه 9,500 مردم در NSW مورد آزمايش قرار COVID-19.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار استقبال NSW تصمیم به عنوان “بسیار روشن قصد” شروع به اجرای سه مرحله نقشه راه برای بازگشایی استرالیا مشخص شده توسط نخست وزیر زیر سهشنبه ملی در جلسه هیئت دولت.

این تصمیم پس از Ms Berejiklian گفت: به تازگی به عنوان جمعه که NSW نمی خواهد با عجله به لغو محدودیت بیشتر خواهد بود و به جای صبر کنید به مرور ممکن است داده های سلامت برای دیدن تاثیر اقدامات موجود از جمله بازگشت به چهره-به-چهره تحصیل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net