‘آرامش خود را حفظ و در بازی’: کسب و کار انجام COVID-19 مختلط

در حال بارگذاری

بنابراین زمانی که COVID-19 بسته خود را ذخیره و اجرا انزوا و مرگ عامیانه آمریکایی خواننده جان Prine الهام گرفته از یک ملت از سالن-اتاق نوازندگان به گرد و غبار کردن گیتار آقای Clingan شد به اخم.

دو هفته پیش او راه اندازی 24 ساعته Toneshop 2.0 تلوان ماشین آلات. این یک ماشین بهتر است بیشتر سهام و طول می کشد یادداشت تا $50. “بسیاری از مردم در حال استفاده از آن – آن را بسیار هیجان انگیز” Clingan می گوید.

Clingan تن گیتار وب سایت و آنلاین Reverb فروشگاه همچنان به کار به صورت عادی.

کهکشان, Clingan می گوید: بسیاری از معلمان گیتار شده اند انتقال به درس آنلاین بیش از سال گذشته است. “چیزهایی هستند که فقط در حال سقوط را به محل.”

پیام او این است: “حفظ آرامش و بازی در. موسیقی و گیتار همیشه شما را از طریق.”

به “کروناویروس محوری” تبدیل شده است یکی از کلمات وزوز از سال 2020 است.

به عنوان شهرستانها در سراسر جهان به مستند, کسب و کار مانند Clingan گیتار تن در حال تغییر با زمان و در آینده با ایده های نوآورانه به پیکربندی مجدد عملیات خود را.

گاهی اوقات آن را یک نیشگون گرفتن و کشیدن گاهی اوقات چشمگیر retool.

اگر به شما گفته مارتا Tsimas یک ماه پیش که او می تواند نظارت بر توزیع صدها نفر از هزاران نفر از ماسک های جراحی و بسته های از دست sanitiser او را داده اند به شما عجیب و غریب نگاه کنید.

Tsimas صاحب طبقه خیابان نمازخانه کاباره ها تورم و Chasers; وسایل ملبورن چماقی صحنه برای چند دهه.

او تمسخر هنگامی که دکتر پیش بینی کرد که ملبورن را به مستند: “به هیچ وجه من اعتقاد کسب و کار من خواهد بود بسته است.”

Nightclub owner Martha Tsamis has pivoted to distributing face masks and hand sanitiser.

صاحب کلوپ شبانه مارتا Tsamis اتحاد چرخد و به توزیع ماسک صورت و دست sanitiser.

زمانی که تورم و Chasers مجبور شدند در مارس 13, Tsimas ” اول فکر کردم به پناهگاه پایین و اطمینان از خود و کارکنان خود را از پدر و مادر سالمند به حال منابع آنها نیاز به ایمن ماندن.

او قادر به دسترسی به دست sanitiser کاغذ توالت و دستمال مرطوب ضد باکتری از این شرکت است که به طور معمول عرضه می شود او کاباره ها. او scoured Bunnings برای ماسک.

در حال بارگذاری

Tsimas می گوید: “هر کس درخواست: ‘که در آن شما این محصولات از?’.”

اره در حال حاضر آنلاین الکل پلت فرم تحویل. اما Tsimas تصمیم تقاضا برای امن نگه داشتن مردم بیشتر بود.

او می گوید: کارکنان که از بازاریابی زمینه های مشتاق بودند به کار نگه دارید.

و بنابراین Chasers شراب و عرضه شرکت چرخد و به فروش تجهیزات حفاظت شخصی.

روز قبل از جمعه خوب Tsimas در زمان تحویل 60,000 فولاد ماسک با سفارش بیش از 1 میلیون به دلیل هفته آینده. “این دیوانه است,” او می گوید.

او سابقه تماس از داروخانه ها و بیمارستان های صنعتی شرکت های تمیز کردن ماشین لباسشویی شرکت و حتی یک شرکت حقوقی که می خواستم بطری از دست sanitiser با آرم خود.

Tsimas می گوید زندگی سابق خود را به عنوان یک صاحب کلوپ شبانه احساس می کند مانند یک رویا است. “این تنها یک ماه پیش اما من فکر می کنم می بینم که واقعا اتفاق می افتد؟’.”

خیابان نمازخانه حوزه مدیر کل Chrissie Maus خواستار آن ساخت لیموناد زمانی که زندگی معاملات شما لیمو.

“ما یاد حوزه و کسب و کار ویران شده اند اما حتی با سختی آنها شده اند را به چالش برای زنده ماندن و باید به سرعت چرخد و کسب و کار خود را در راه های خلاق,” او می گوید.

OneSixOne دیر باز در Prahran با یک نوار پشت بام و ’70-روشن سالن وعده داده شده آن را حفظ موسیقی رفتن.

در شنبه شب آن را انجام خواهد داد که فقط (محل برگزاری: خود را loungeroom) با دی جی Agent86 گرگ سارا, جنیفر Totty و Zok لو Rok livestreaming on Facebook.

“از آن گرفته شده دی جی دو هفته برای متوقف کردن ناجور در مورد DJing به هیچ یکی می گوید:” مهندس صدا (س) Burston خواهد شد که تولید و پخش.

“این بسیار عجیب و غریب که از یک صنعت که در آن شما خوراک جمعیت. به طور ناگهانی هیچ یک وجود مطلق 180 به آنچه که ما در حال استفاده می شود.”

با این وجود هر نوع کار یک نعمت غیر مترقبه برای کل صنعت در زانو خود را. “من بسیار خوشحالم که من به برخی از نوع رویداد را به تمرکز بر روی و نه از تلویزیون.”

Burston امیدوار است مهندسین صدا و دی جی خواهد بود واجد شرایط برای دولت JobKeeper طرح اگر چه او انتظار کارهای اداری خواهد بود پیچیده است.

Florist Jane Gilliam says greeting cards are enjoying a renaissance.

گلفروش جین Gilliam می گوید کارت پستال با بهره گیری از یک رنسانس.اعتبار:جاستین McManus

گلفروش جین Gilliam بسته او ریچموند, فروشگاه, Hampstead گل دو هفته پیش برای حفاظت از کارکنان خود و نقل مکان کسب و کار به طور کامل آنلاین.

در برخی از راه های آن بوده است یک زمان دشوار است. بخش زیادی از کسب و کار خود را تهیه گل برای مراسم ازدواج و رویدادهای (در حال حاضر لغو شده) و به دفاتر و رستوران ها (در حال حاضر بسته است).

اما دو تا از محصولات خود لذت می برد غیر منتظره رنسانس: قدیمی کارت پستال و گیاهان. “مردم در حال کار از خانه می خواهید به سبز آن را,” او می گوید.

به جای امید بستن برای تعریف کارت هدیه به رفتن با خود گل Gilliam مشتریان در حال حاضر می خواهید کارت پر شده با قلبی, پیام های.

“من در حال اجرا از کارت پستال – من می گویند من فروش حداقل دو برابر مقدار من به طور معمول,” او می گوید.

تازه ضرب پدربزرگ و مادربزرگ هستند که محروم از دیدن نوزادان عاشقان هستند که از هم جدا هنگامی که یک یا هر دو – در حال بهداشت و درمان کارگران است.

نیاز فیزیکی برای تماس انسان – چیزی است که برخی از روانشناسان اصطلاح “پوست گرسنگی” – اوج است پس از هفته از انزوا.

Ms Gilliam می گوید: پیام های منعکس کننده این. “مردم گفت:” من واقعا می خواهم به شما در آغوش گرفتن’.”

او می گوید: گل همیشه راهی برای ارتباط با مردم و تقویت بهداشت روانی: “در حال حاضر همه چیز در اوج است.”

هنگامی که پل باجو و این تیم در ملبورن رسومات کولی Hub شروع به دریافت تماس های تلفنی از امثال استرالیا ارتش ICU بیمارستان واحد و آزمایشگاه های دارویی آنها شروع به تعجب می کنم اگر آنها در یک جنگ ،

در حال بارگذاری

مدیر کل باجو عمل کرافت مشروب در Collingwood و پرستون که ارواح از جمله صنایع دستی و شرکت طیف وسیعی از gins و رم.

فقط به عنوان DuPont چرخد و از ساخت جوراب ساق بلند, به چتر نجات و تایر کابل برای تلاش های جنگی در اوایل دهه 1940 او می گوید که پس از شیوع COVID-19 کولی Hub شروع به عرضه یک شال گردن ول داروخانه با الکل خالص پس از آن می تواند خود را در دست sanitiser. (دست sanitisers باید دارای حداقل 60 درصد الکل موثر در کشتن ویروس.)

کولی Hub دوم داشتند هنوز هم که به سرعت نصب شده و در حال حاضر در حال اجرا در کنار Collingwood, هنوز, هر عامل در سراسر ساعت.

“سپس ما یک تماس از ارتش می گویند شما می توانید یدکی برخی از الکل از آنجا که ما به آن نیاز به انجام کار ما” باجو می گوید. “آن را مستقیما از یک فیلم … من واقعا فقط احساس می کنم در حال حاضر ما در این نوع از منطقه گرگ و میش.

“ما همه انجام 14 ساعت در روز اما تا آنجا که آن را سخت هر کس خوشحال است به رول تا آستین خود را و انجام آنچه لازم است انجام شود. وجود دارد یک چالش جدید در اینجا, و ما تا به حال به فکر می کنم در خارج از میدان به پیدا کردن راه حل های متمرکز بودن که اگر مبارزه با یک دشمن مشترک.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو