کیت اخراج شد و در سال 2. پدر و مادر او در زمان مدرسه به دادگاه

“ما می گویند که تنظیمات مورد نیاز ارائه نمی شد و ما در حال گفت که او متوقف شد به دلیل ناتوانی و در نهایت اخراج به دلیل ناتوانی و عدم ارائه آن [درس] تنظیمات.”

PIAC گرفته پرونده به فدرال مدار دادگاه ادعا نقض قوانین ضد تبعیض. “ما فکر می کنیم این چشم انداز در حال گسترده تر از [برای کاترین] و هانا” آقای وانگ گفت.

یک سخنگوی این دانشکده گفت: “عوامل بسیاری وجود دارد که مربوط به این وضعیت با این حال همانطور که این موضوع در حال حاضر موضوع را به اقدام قانونی ما متاسفانه قادر به ارائه این جزئیات خاص.

“به عنوان یک مسیحی مدرسه ما همیشه تلاش به عمل در یک دلسوز و شیوه مراقبت. ما ارزش همه کودکان در مدرسه ما از جمله کسانی که با معلولیت و کار سخت برای دیدار با نیازهای فردی خود را.”

نظم و انضباط و تعلیق از کودکان با ناتوانی را تبدیل به یک مسئله عمده در سیستم مدرسه.

NSW Department of Education آمار و ارقام نشان می دهد هفت نفر از 10 تعلیق از دانش آموزان مهد کودک در چهار سال 2019 درگیر دانش آموزانی که نیاز به برخی از نوع تنظیم به جای ناتوانی های خود را.

اما وجود دارد هیچ چهره های مشابه در دسترس برای مدارس خصوصی به عنوان آنها مورد نیاز نمی باشد به گزارش تعلیق داده است. “ما می دانیم هیچ, و این یک مشکل بزرگ گفت:” لیندا گراهام, یک کارشناس آموزش و پرورش در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند.

“اگر ما شفافیت هیچ کس نمی داند که آن اتفاق می افتد.”

هانا Blundy گفت: کاترین شناخته شده به خانواده اش به عنوان کیت, حال, حضور, کالج, پس, پیش دبستانی هنگامی که او چهار و نیم. خانواده شروع راه طولانی به تشخیص زمانی که او پنج ساله بود و سعی کردم به کار با مدرسه در تنظیمات است که کمک خواهد کرد.

اما یک حادثه – که او نمی تواند توصیف به دلایل قانونی – منجر به تعلیق “که تبدیل به یک ختم از ثبت نام گفت:” خانم Blundy. “ما احساس می کنیم که قابل توجیه نیست.

در حال بارگذاری

“آن را مانند آنها خواسته بود او را به راه رفتن به پایین پله ها که او را در یک صندلی چرخدار. ما فکر می کنیم او خواسته شده بود برای دسترسی به آموزش و پرورش به عنوان یک neurotypical فرزند و این مورد نیست.

“ما واقعا می خواهم به برجسته که کیت هفت ساله بود. ختم باقی می ماند در یک کودک تحصیل رکورد. برای من نیاز به پر کردن در دیگر فرم ثبت نام من باید تیک آن جعبه. این نه تنها تاثیر می گذارد کیت خواهر او تا به حال به حرکت مدارس به عنوان به خوبی.”

Mrs Blundy استدلال می کند والدین باید دسترسی به اطلاعات از جمله آموزش کارکنان در ناتوانی و همچنین سیاست ها و داده ها در سیستم تعلیق و خاتمه دادن قبل از ثبت نام فرزند خود در مدرسه.

کیت در حال حاضر هشت در حال تحصیل در یک مدرسه در سیستم. “ما شده است بسیار پر برکت از طریق وزارت آموزش و پرورش که به سرعت ارزیابی کیت نیازهای آنها بوده است قادر به گرفتن او را به حمایت محیط زیست است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری