کشمیر fells درختان در تلاش برای مبارزه با کروناویروس وحشت

اما پزشکان و دانشمندان می گویند وارداتی درختان’ گرده و دست خوش پیشامد میشه دانه ها به خصوص قابل توجه آلرژی مشکل و گسترده جنگل ضرر و زیان ممکن است بزرگتر را انتخاب کنید.

“این کاملا یک اسم بی مسمی است که صنوبر پنبه به عنوان یک آلرژن” Tajamul حسین شاه از ريه بخش شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی در سرینگر گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

گسترده قطع درختان لگد پس از جامو و کشمیر بالا دادگاه در اوایل این ماه گفت: تهدید سلامت از صنوبر باید مورد بررسی قرار گیرد و اگر پشتیبانی, زن درختان صنوبر که تولید شناور پنبه مانند توده بذر در بهار باید قطع کرد.

تصمیم دادگاه در نتیجه یک-علاقه به درخواست ثبت شده توسط یک سرینگر وکیل بیان کرد که صنوبر گرده می تواند ایجاد “ویران کردن برای انسان با بیماری های تنفسی” و به طور بالقوه باعث بدتر شدن COVID-19 عفونت.

در جامو و کشمیر منطقه است که تا کنون دیده می شود در حدود 300 مورد تأیید ویروس و چهار مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

محیط زیست و, پزشکان, اما سریعا با اشاره به این که مرد به جای زن درختان تولید گرده و گفت که نه گرده نه دانه از درخت نشان داده و مهم تر تنفسی تهدید از دیگر بهار-شکوفه گیاهان است.

“مطلوبيت قطع از درختان صنوبر نیاز به بازبینی” کارشناسان محیط زیست نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده هفته گذشته است.

اما بسیاری از مقامات منطقه کشمیر مانند پولوما منطقه بازپرس صادر سفارشات که همه زن صنوبر بود برش در عرض یک هفته با این استدلال که آلرژی اشتباه می تواند برای coronavirus عفونت و ایجاد “وحشت غیر ضروری”.

منظور گفت: کسانی که موفق به تطابق می تواند به صورت قانونی penalities برای نقض فاجعه مدیریت قوانین و مقررات.

کشمیری همچنین مقامات وعده داده شده را در پلیس و یا جنگل های دولت به کارگران به انجام کار اگر آن را انجام نمی به سرعت به اندازه کافی.

غرش اره

در برخی از روستاها مانند Peth Pohru در Kupwara منطقه سفارشات منجر به ساکنان دیوانه وار به جنگل ها و درختان در زمین های خصوصی با محورها و بنزین-صفحه اره با توجه به Fida Firdous, 36, اجرا می شود که رفاه اجتماعی خیریه در این روستا است.

جامو و Kashir دارای حدود 10-15 میلیون از رشد سریع صنوبر, اولین وارداتی از ایالات متحده آمریکا و استرالیا در سال 1980 در تلاش برای حفاظت از گونه های بومی با ارائه یک جایگزین چوب برای برداشت.

صنوبر چوب استفاده می شود برای همه چیز از چوبی میوه کارتن سه لا و مداد و درختان شده اند به طور گسترده ای استفاده می شود برای بازگرداندن مناطق تخریب.

اما بسیاری از ساکنان بر این باورند که درختان تحریک آلرژی جدی. Firdous گفت که او متقاعد شده بود که صنوبر علت همه چیز را از مشکلات تنفسی به سرفه و گفت: ساکنان مسابقه به آنها را حذف کنید قبل از اینکه آنها گل.

دعاوی بیش از درختان در تاریخ به سال 2014 هنگامی که یک مرد شکایت به جامو و کشمیر بالا دادگاه که صنوبر کاشته شده توسط همسایه خود شد و تهدید سلامت خانواده خود را.

سال بعد دادگاه ممنوع فروش, خرید و کاشت درختان و دستور میلیون نفر قطع کرد.

پس از محیط زیست شکایت کرده بود اما دادگاه خواسته برای مطالعه بیشتر.

یک نتیجه 2016 گزارش پزشکی و جنگل مقامات – از جمله نوید Nazir شاه سر از ريه پزشکی در دولت کالج پزشکی در سرینگر و در حال حاضر در دسترس از coronavirus موارد در این شهرستان را بیماری های قفسه سینه در بیمارستان – گفت صنوبر ایجاد نمی کند مهم آلرژی مشکلات.

طارق حسین Masoodi دین از جنگل دانشکده در Sher-e-کشمیر دانشگاه علوم كشاورزي و صنعت و یکی از همکاران به این گزارش اشاره کرد که در منطقه چنار و کاج و درختان پراکنده گرده بیشتر از صنوبر.

“می خواهیم به آنها را قطع هست ؟ برخی از گونه های چمن بزرگترین منابع گرده و آلرژی است. ما می رویم به تبدیل دره کشمیر به … یک بیابان؟”

او گفت: یک راه موثر برای مبارزه با آلرژی گرده می تواند برای افراد مبتلا به پوشیدن ماسک.

“ریشه کنی گونه های عجیب و غریب از صنوبر را در نتیجه اقتصادی و فاجعه زیست محیطی در کشمیر” او هشدار داد. “دولت باید به جای آموزش مردم در مورد تفاوت بین علائم کروناویروس و کسانی که از آلرژی فصلی.”

در جامو و کشمیر دولت سه شنبه گفت: این امر اختصاص یک تیم از کارشناسان در نگاه به این موضوع و گزارش در عرض دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im