فقط وحشت زده به رفتن به محل کار’: غرب استرالیا بیشتر در معرض خطر

او بیماری خود ایمنی است که موفق شده از طریق دارو و اجازه داده است او را به کار در یک شغل او را دوست دارد; او زندگی می کردند به طور مستقل و بدون نیاز به مورد مدیریت یا حمایت.

زندگی می کرد در حالیکه در جهان یکی است که در آن او نیاز به مذاکره کار از خانه حرکت بسته بندی سوپر مارکت پاک کردن سطوح و دست غالبا یا جسمی فاصله خودش را از دست زدن به دیگران.

اما او احساس می کند که او در حال سقوط از طریق ترک این دنیای جدید است.

او مواجه شده است و عدم اطمینان و احساس گناه در تلاش برای مذاکره کار از خانه.

“زمانی که من مجبور به تماس کار می کنند و می گویند من می خواهم به در آمده … من احساس گناه می کنم چون هیچ کس به مردم بگویند که اگر شما یک ناتوانی یا ضعف سيستم ايمنی شما در معرض خطر هستند” او گفت:.

“برای برخی از مردم آن را فقط مانند آنفولانزا. اما … من فقط وحشت زده به رفتن به محل کار و نشستن با افراد دیگر … اگر من آن من احتمالا می میرند و یا مشکلات بسیار جدی است.”

زمانی که او یک تب و زنگ زد COVID-19 تدریس خصوصی در خانه در وحشت هفته گذشته او قلم مو-زمانی که او در تلاش برای توضیح وضعیت خود را به یک اندازه و بی تاب سلامت کارگر.

“من می دانستم که آن را احتمالا نمی COVID-19 اما من می خواستم مطمئن شوید,” او گفت:.

“من زنگ زد COVID-19 خط تلفن و همه من بود کسی از من پرسید اگر من می خواهم در خارج از کشور و به من گفت: “نه”. آنها خواسته چند ساله من بود.

“آنها بی اعتنا بودند. من واقعا روشن است که من تا به حال ایمنی بدن مشکلات. اما او حتی نمی گوش. او گفت: من نیاز به آزمون و برای رفتن به محل کار در هفته آینده.

“من فکر کردم آنها مراقبت از افراد معلول فقط افراد مسن’.”

او حتی نمی تواند در دیدار او GP برای مشاوره در وضعیت خطر و در مذاکره با کارفرما از ترس عواقب اگر او قرارداد COVID-19 در اتاق انتظار.

این زن در حال حاضر بازیافت از تب و موفق به امن یک معامله به کار از خانه. اما او می گوید: بسیاری از مردم در همان قایق است.

افراد با ناتوانی WA, مدیر اجرایی, سامانتا Jenkinson گفت که او شنیده ام داستان های مشابه از افرادی که در حال حاضر نیاز به حمایت بیشتر از قبلا.

او همچنین نگران بسیاری از کارفرمایان نمی شد و آگاهانه مردم را با مبارزات اجتماعی فاصله و پروتکل های بهداشت.

برخی از مردم به سادگی نمی تواند یک درب یک شیشه یا یک بطری آب و نیاز به کمک. آنها ممکن است در تلاش برای گرفتن الکل پاک از یک ظرف به باز کردن یک درب و یا پاک کردن چیزهایی قبل و بعد از دست زدن به آنها را.

آب و صابون بود که همه به خوبی, اما برخی از مردم با تلاش خوب موتور حرکات توصیه می شود آن را حتی بیشتر مهم است که کسانی که می تواند با دست بشویید. کاملا کردند.

Ms Jenkinson گفت: اکثر کسب و کار در حال حاضر نیمی از این فن آوری در محل به مردم اجازه کار از خانه.

“تعامل با کارکنان خود را از آنها بخواهید به شما یک لیست از آنچه که آنها هنوز هم می توانید از صفحه اصلی,” او گفت:.

“افراد معلول به طور کلی نوآورانه در مورد انجام همه چیز را در راه های مختلف.”

او گفت: عواقب اجبار در خطر مردم را به دفاتر می تواند وخیم.

“در حال حاضر تعداد زیادی از مردم در بیمارستان مهم است. اگر شما لازم نیست کار درست را انجام دهید در حال حاضر شما اضافه خواهد شد که به تعداد” او گفت:.

Ms Jenkinson خواست هر کسی با یک ناتوانی نگران وضعیت خود را برای تماس با افراد معلول و یا یکی دیگر از ناتوانی وکالت مرکز مشاوره و پشتیبانی می کند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو