درست مثل تهمت برزیل Bolsonaro قرار می دهد اقتصاد جلوتر از مردم خود را در طول coronavirus

این COVID-19 coronavirus آلوده بیش از دو میلیون نفر کشته و بیش از 150 ، 000 در تقریبا 200 کشور — چهره خواهد شد که منسوخ شده زمانی که شما خواندن این مقاله. کشورهای مختلف را در پاسخ به بحران های ملی تحمیل استراتژی است که شامل خاموش کردن غیر ضروری مکان های حبس و فیزیکی فاصله.

ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از کشورها در اواخر تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات اغلب به دلیل رهبران این کشورها موفق به اذعان جدی بودن مشکل است. چین و ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته خود را lax پاسخ. برزیل نیز باید در نظر گرفته میشوند به همان رده.

آمار رسمی از برزیل وزارت بهداشت نشان داده اند که تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر ناشی از COVID-19 — حدود 2000 نفر توسط این بیماری در یک کشور با جمعیت بیش از 200 میلیون نفر است. اما محققان نشان داده اند که برزیل تحت-گزارش COVID-19 عفونت و مرگ و میر است و این کشور به احتمال زیاد تا 12 بار بیشتر coronavirus موارد از رسمی شماره.

مانند رهبران چین و ایالات متحده در مراحل اولیه از شیوع رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به عنوان خطرات ناشی از کوروناویروس. در اواخر ماه مارس او استدلال کرد: “زندگی باید در اشتغال باید نگه داشته شود مردم درآمد باید حفظ شود بنابراین همه برزیلی ها باید به بازگشت به حالت عادی است.” افراد مسن بیشتر مستعد ابتلا به عفونت او گفت: بنابراین “چرا باید به مدارس بسته است؟”

وزیر بهداشت اخراج شد

Bolsonaro مخالف خود وزارت بهداشت سیاست های مورد انزوای اجتماعی — به طوری که او از کار اخراج شدند وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta در آوریل 16. نی نهایی پس از Mandetta انتقاد Bolsonaro زمانی که رئیس جمهور در بازدید از یک بیمارستان در نزدیکی برازیلیا اما سپس بیرون رفت و راه می رفت در میان یک جمعیت بدون ماسک خود را تکان داد دست و امضا امضا.

نقاشی های دیواری از رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro پوشیدن ماسک محافظ در ریو دو ژانیرو. (AP Photo/سیلویا Izquierdo)

Bolsonaro و 65 گفت: اگر او آلوده شدند, او نمی خواهد احساس کردن چیزی و یا او را احساس علائم شبیه به “یک کمی آنفولانزا.” او بازی های برگزار شده است تا این واقعیت است که افراد زیر سن 40 سالگی کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 گفتن Brailizians که 90 درصد از “ما” نمی خواهد هر گونه علائم حتی اگر “ما” آلوده شدند.

برزیلی ها باید مراقب باشید به گسترش این ویروس به “ما” پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ او اذعان کرد. اگر برخی از مردم می میرند مانند مادر خود را که بیش از 90 سال پس از آن او می گفت: “من متاسفم … که زندگی است.”

دلیل اصلی که چرا Bolsonaro فکر می کند که افراد مسن و افراد با شرایط پر خطر می تواند قربانی به خاطر اقتصاد است که برزیل نمی توانیم افزایش بیکاری و فقر و گرسنگی است.

که ناگهان نگران برزیلی فقیر و بیکار است چیزی جدید برای نئولیبرالی پوپولیستی رئیس جمهور. او شده است بیشتر نگران محافظه کاران که حمایت خود را از دولت — از جمله محافظه کار کاتولیک ها و پروتستان های انجیلی. Bolsonaro وعده داده شده به افزایش برزیل تولید ناخالص داخلی است اما همچنین حمایت از سیاست های مورد علاقه خود را محافظه کاران پایه مانند جنس مخالف به رسمیت شناختن و قانونی کردن سقط جنین.

چرا برخی از یکبار مصرف در نظر گرفته?

اگر ما به دنبال Bolsonaro منطق برخی از گروهها باید در نظر گرفته شود یکبار مصرف به خصوص بسیار قدیمی و ناسالم افراد با شرایط پر خطر. اما این eugenic مشاهده پوچ است: در حال ظهور اطلاعات از آسیب دیده کشور نشان می دهد که افراد جوان و میانسال مردم در امان نیست توسط COVID-19 و بسیاری تا پایان در بخش مراقبت های ویژه. در حالی که Bolsonaro به شدت مخالف سقط جنین است, مرگ و میر ناشی از COVID-19 به نظر می رسد کاملا قابل قبول است.

Bolsonaro dines با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو در مارس سال 2020 است. بعدها متوجه شدند که تهمت بود در معرض COVID-19 در طول این جلسه به دلیل یک مقام رسمی در Bolsonaro همراهان به حال این بیماری است. (AP Photo/الکس Brandon)

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان انتخاب شد در سال 2018 با اکثریت پس از انتخابات به عنوان “مدافع آزادی است.” او اغلب به عنوان آمریکای جنوبی نسخه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما خود را ضد دموکراسی views ساخته اند و او را سیاسی مطرود. در میان COVID-19 بحران, او به نظر می رسد در یک تجمع که در آن جناح راست معترضان خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و بازگشت به حکومت نظامی برای کشور بود که یک دیکتاتوری نظامی از 1964-85.

ضد چین نظریه

Bolsonaro شده است هدایت تهمت ضد چین پیوستند نظریه ها در مورد coronavirus ارائه شده در واشنگتن دی سی و Mar-a-لاگو که در آن دو رئیس جمهور ملاقات در ماه مارس است. روابط بین چین و برزیل را تیره و تار شده است — به خصوص پس از یکی از Bolsonaro وزرای دولت گفت: در یک صدای جیر جیر coronavirus همه گیر شد و بخشی از پکن “برنامه ریزی برای سلطه بر جهان.”

Bolsonaro را contrarian دیدگاه در مورد این بیماری همه گیر شده است را مورد سوال قرار برزیل فرمانداران و شهرداری رهبران و همچنین پزشکان و کارشناسان دیگر. اکثریت قریب به اتفاق برزیل شده اند پس سازمان بهداشت جهانی توصیه های فیزیکی, فاصله — حتی سازمان های جنایی در favelas.

یک ائتلاف علیه Bolsonaro شده است و در آینده هم ساخته شده تا از وزرا و فرمانداران و قضات ارشد عمران بندگان روزنامه نگاران و شهروندان است. این همبستگی نشان می دهد اکثر برزیلی ها در حال حاضر به پرداخت هزینه های سنگین اقتصادی-اجتماعی قیمت برای حفاظت از زندگی مردم است.

اما زمانی که این لحظه به پایان می رسد چه خواهد شد برزیلی ها انجام دهید ؟ بیش از 55 درصد از رای دهندگان حمایت او در سال 2018 اما محبوبیت او حذف شد حتی قبل از شیوع کروناویروس. آنها را تایید Bolsonaro را نمونه ای از تلاش برای انجام “کسب و کار به طور معمول” در طول همه گیر به خاطر اقتصاد خواهد شد و یا یک حرکت جدید پدیدار است که تلاش می کند برای رسیدگی به این کشور را مطلق نابرابری ؟ بحران رو به برزیل ممکن است زمان مناسب به تجدید نظر و بازسازی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de