داوران به زودی اطلاعات بیشتر در مورد افراد متهم به کودک جنایات جنسی. آن را منجر به عادلانه محاکمه ؟

NSW دولت فقط معرفی یک لایحه است که در میان دیگر مهم اصلاحات آن را آسان تر برای یک هیئت منصفه برای اطلاع در مورد قبل از اعتقادات فرد در دادگاه برای یک جرم مربوط به یک کودک است.

دولت ویکتوریا, تاسمانی, عمل, NT و مشترک المنافع هستند به احتمال زیاد به معرفی مشابه قانون.

افشای مدارک و شواهد از یک متهم را قبل از محکومیت همواره یک مشکل منطقه از قانون کیفری نیاز به یک تعادل منافع متضاد.


ادامه مطلب: همه چیز در مورد داوران: چرا ما در واقع به آنها نیاز دارید و آنها می توانید آن را ‘اشتباه’?


افشای ممکن است نشان می دهد گرایش به توهین در یک راه خاص و در نتیجه می تواند مفید به دادستان است. اما آن را نیز ممکن است تعصب هیئت منصفه علیه متهم در یک شیوه ای ناعادلانه.

اصلاحات پیشنهادی در NSW باید حمایت گسترده میان طرفداران و سازمان های کار با قربانیان سوء استفاده جنسی. آنها همچنین به احتمال زیاد پشتیبانی شده توسط مخالفان.

اما آنها برانگيخته یک پاسخ قوی از وکلا که آنها را به عنوان تضعیف اصول اساسی در نظام حقوقی ما – اصل برائت و حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه.

چرا این تغییرات ؟

با وجود تغییرات زیادی به قوانین حاکم بر جرائم جنسی در گذشته دهه محکومیت نرخ برای این جرائم باقی می ماند قابل ملاحظه ای کمتر از انواع دیگر جرایم

وجود دارد بسیاری از توضیح احتمالی برای این جمله واقعیت این موارد اغلب شامل اعمال انجام شده در اغلب لازم نیست قطعی شواهد پزشکی قانونی و در نهایت پایین آمدن به کلمه قربانی در برابر کلمه متهم کرده است.

زمانی که قربانی یک فرزند مشکلات در توصیف حمله و شواهد نیز قابل توجه است.


ادامه مطلب: به اعتقاد یا باور به: فرزند شاهد و سوء استفاده جنسی سلطنتی کمیسیون


با اشاره به کم اعتقاد نرخ – و همچنین این موضوع که مجرم متعدد قربانیان – کمیسیون سلطنتی به نهادی پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان توصیه می شود که شواهد قانون اصلاح شود تا هیئت منصفه می تواند درک کامل تر از یک متهم به گذشته. دستیابی به این هدف مورد نیاز قابل اصلاح است.

کمیسیون سلطنتی توصیه می شود منصفه در سوء استفاده از کودکان محاکمه شود مجاز به شنیدن در مورد متهم گذشته محکومیت سوء استفاده جنسی. سلطنتی کمیسیون/روابط عمومی جزوه

چگونه شواهد قانون کار در حال حاضر

یک هیئت منصفه در یک دادگاه جنایی در استرالیا است که معمولا گفت: در مورد سابقه کیفری متهم کرده است. در موارد که در آن وجود دارد هیچ هیئت منصفه به قاضی یا دادرس نیز مجاز نیست را به حساب قبل از هر متخلف هنگام تصمیم گیری احساس گناه یا بی گناهی.

توجیهی برای این محدودیت است که آن را مانع از داوران دادرس یا قاضی از نادرست تحت تاثیر یک متهم در گذشته است. این تضمین می کند که آنها خود را محدود ملاحظات به شواهد ارائه شده در این مورد در حال حاضر.

با این حال برخی از موارد استثنا در حال حاضر وجود دارد مربوط به اعتبار و آنچه شناخته شده به عنوان “تمایل و تصادف شواهد”.

تمایل شواهد نشان می دهد یک فرد به یک میل به عمل در یک راه خاص. تصادف شواهد می تواند نشان دهد که چرا این فرد عمل کرده است در یک راه بسیار شبیه به گذشته آنها به احتمال زیاد به مرتکب جرم برای آنها که در حال حاضر در دادگاه.


ادامه مطلب: ما باید بهتر داوران جهت اطمینان از عدالت انجام شده است


در حوزه های قضایی مانند NSW اتخاذ کرده اند که یکنواخت شواهد قانون این نوع از شواهد تنها می توان اذعان کرد اگر آن را “قابل توجهی دال بر اثبات ارزش” (است که بسیار مربوط به زمان مورد) و ارزش آن “قابل ملاحظه ای بیشتر” هر مخاطره اندازد اثر برای متهم کرده است.

با توجه به این آستانه بالا یک متهم قبل از متخلف نیست معمولا بصورت یک هیئت منصفه قبل از آن می رسد یک حکم.

چه خواهد شد که اصلاحات انجام دهد ؟

اصلاحات اجازه خواهد داد که اطلاعات بیشتر در مورد متهمان به اعتراف در دادگاه مربوط به بازداشت شده اند. به طور خاص, تغییرات خواهد شد:

  • کمک به دادستان معرفی شواهدی از جنایات گذشته با محدود کردن مسائل است که ممکن است قبلا تحت تاثیر قضات و دادستانی به حذف این شواهد

  • اجازه می دهد شواهد کرد اگر آن را به سادگی “بیشتر” خطر ناعادلانه تعصب کمتر خواستار تست از “قابل ملاحظه ای بیشتر”

  • آن را آسان تر به محاکمه که در آن چند شاکیان اتهامات (و در حال حاضر مشابه شواهد) سوء استفاده جنسی از کودکان در برابر همان فرد

  • ایجاد یک فرض قانونی است که شواهد متهم است که از لحاظ جنسی علاقه مند در کودکان و/یا عمل کرده است که منافع این خواهد بود که بسیار مرتبط مهم در این آزمایشات است.

در مجموع اصلاحات را تقویت تعقیب این جرایم.

نگرانی در مورد تغییرات

این تغییرات در نظر گرفته شده به محاکمات عادلانه تر برای قربانیان سوء استفاده جنسی از کودکان و افزایش میزان محکومیت.

کمیسیون سلطنتی با اشاره به تحقیقات تجربی انجام شده در نمایندگی خود را به حمایت از آن مشاهده این نوع از اصلاحات می تواند رخ دهد بدون تعصب ناعادلانه به متهم.


ادامه مطلب: قربانیان کودک آزاری هنوز صورت قابل توجهی موانع قانونی تحت پیگرد کلیساها – اینجا چرا


برخی از وکلا را تایید اصلاحات. دیگران استدلال می کنند که این تغییرات را تضعیف برائت حذف وظیفه اثبات گناه فراتر از شک معقول از دادستان و ممکن است اثر انکار متهم محاکمه عادلانه.

آنها نگران این می تواند در نتیجه مردم بی گناه به زندان رفتن.

دفاع وکلا نگران هستند اگر داوران می دانم که یک فرد مرتکب جنایت مشابه در گذشته آنها فرض را بر او احتمالا مرتکب جرم و جنایت که آنها در حال حاضر در دادگاه را به عنوان به خوبی.

و یا یک هیئت منصفه ممکن است به سادگی باور متهم سزاوار مجازات برای گذشته متخلف بدون در نظر گرفتن شواهد و مدارک در مورد قبل از آنها. منتقدان فکر می کنم این است که به خصوص به احتمال زیاد به رخ می دهد در سوء استفاده جنسی از موارد که بیرون کشیدن یک جامعه قوی و واکنش است.

دفاع وکلا نیز بر این باورند که اصلاحات را نادرست تغییر تمرکز در دادگاه های کیفری از پیگرد قانونی نیاز به اثبات تمام عناصر یک جرم در نظر گرفتن اینکه آیا متهم است که مرتب کردن بر اساس فرد احتمال دارد که مرتکب جرم است.

تغییرات پیشنهادی بدون شک منعکس کننده یک تغییر قابل توجهی در حقوق کیفری است. آنها نشان می دهد که در حالی که نگرانی در مورد یک محاکمه عادلانه به طور سنتی با تمرکز بر حقوق متهم معاصر اصلاحات به طور فزاینده ای ریشه در نگرانی های نظام عدالت کیفری عادلانه برای قربانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im