مشتری و زحل و ماه به شکل صورت خندان’ on May 12

تورنتو — Coronavirus نگرانی نگه داشتن شما بیدار ؟ خوب شما باید یک بازی دوستانه چهره آسمانی به شما در حفظ و شرکت در حداقل یک شب بی خوابی این ماه — دو سیاره را در مجموعه ای به خط با ماه برای ایجاد یک “چهره خندان,” در یک رویداد غیر معمول برای skywatchers.

اگر شما نگاه کردن به آسمان شرق در اوایل صبح مه 12, شما خواهید دید مشتری و زحل به انتظارنشسته بودند تا در آسمان نزدیک به اندازه کافی به نگاه مانند چشم بیش از یک wide open-mouthed, لبخند, ماه, با توجه به دانشگاه نجوم پروفسور پل Delaney.

این چهره منحصر به فرد در آسمان است و آنچه به نام “رابطه” Delaney توضیح داد.

“حروف ربط هستند هنگامی که شما یک زن و شوهر از سیاره یا سیاره و ماه در یک نسبتا نزدیک آشکار مجاورت,” او گفت: CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی. “هنگامی که شما به دنبال در آسمان آنها بسیار دور از هم. آنها از لحاظ فیزیکی هنوز هم صدها نفر از میلیون ها کیلومتر از هم جدا. اما از نظر ما در اینجا بر روی سطح زمین آنها نگاه نزدیک به هم در آسمان شب است.”

این متفاوت است از یک غیبت که در آن یک جسم عبور می کند به طور مستقیم در مقابل دیگری.

Delaney گفت که سیارات به نظر می رسد از لحاظ فیزیکی نزدیک به ماه در آسمان بسیاری از بار در سال به عنوان آنها را از طریق مدار خود به دور خورشید است.

اما یک رویداد که در آن دو سیاره خط تا بالای ماه در این روش بسیار نادر است. یکی از قابل توجه زمان این پدیده رخ داده بود در سال 2008 زمانی که یک چهره ساخته شده از زهره و مشتری و ماه قابل رویت بود از استرالیا.

“مشتری و زحل خواهد شد در حدود نیمی از یک دست span حدود پنج درجه از ماه” Delaney گفت. “آن را به نگاه بسیار به عنوان شما می گویند مانند یک صورت خندان.”

به عنوان ماه خواهد بود در c ؛ مرحله از چرخه خود را, آن می تواند یک کمی بیشتر از عرض هیجان زده لبخند از شکلک ها-لبخند کامل است که هلال ماه را ارائه کرده ایم.

حق “چشم” خواهد بود مشتری و در سمت چپ خواهد بود و زحل Delaney گفت.

با توجه به دیدگاه های مختلف ماه در نیمکره شمالی این سیاره خواهد بود آماده بالاتر از ماه لبخند اما از نیمکره جنوبی صورت خندان ظاهر خواهد شد وارونه است.

“یکی خواهد بود یک چهره شاد. دیگر خواهد بود نه کاملا خیلی خوشحال” Delaney گفت. “از آن خواهد شد یک غم تنظیمات اگر شما خواهد شد برای مردمی که در نیمکره جنوبی است.”

آن را به نظر می رسد برای یک شب تنها با توجه به Delaney.

مشتری و زحل نزدیک خواهد شد به هر یک از دیگر ممکن است 11-13 اما به عنوان ماه حرکت می کند به سرعت آن را تنها خط تا به درستی با مشتری و زحل به شکل یک صورت در اوایل صبح در مارس 12.

بهترین زمان برای دیدن آن از تورنتو خواهد بود 4 صبح تا 5 p. m. EST اما هر کسی که تا چند ساعت پیش از آن در صبح هنوز هم باید قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی. اگر شما قصد اقامت تا اواخر شب قبل از اینکه به نقطه آن Delaney هشدار می دهد که شما احتمالا نمی خواهد هر چیزی را ببینید قبل از 2 صبح در اولین.

البته این لبخند, چهره, نیست, واقعی نشانه ای از آسمان است. انسان فقط به عشق دیدن الگوهای در مکان های تصادفی, یک پدیده ای به نام “توسط.” این است که چرا ما می توانید پیدا کردن اشکال در ابرها و به همین دلیل یک سیارک پرواز توسط زمین این هفته عناوین ساخته شده برای ظاهر شدن به پوشیدن یک ماسک صورت.

اما در زمان هایی از این, زمانی که لبخند کمیاب آن را به خوبی به سیارات گسترش برخی از مثبت به هر حال.

اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر ربط می افتد این ماه ، عطارد و زهره ظاهر خواهد شد بسیار نزدیک به هم در آسمان سراسر مه 21, Delaney گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de