جولیان آسانژ را مورد استرداد است و در نهایت رفتن به دادگاه – در اینجا چیزی است که انتظار می رود

استرداد جلسه به تصمیم بگیرد که آیا به ارسال جولیان آسانژ به ایالات متحده به تلاش برای انتشار اسناد طبقه بندی شده نظامی در ویکی لیکس است که انتظار می رود در نهایت امروز در لندن است.

آسانژ متهم به 17 فقره تحت جاسوسی, قانون مربوط به دریافت اخذ و افشای ملی امنیت اطلاعات است. او همچنین متهم شده است با یک تعداد از توطئه برای کمک به چلسی منینگ به کرک وزارت دفاع آمریکا رمز عبور را قادر می سازد برای دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده.

آسانژ شده در Belmarsh زندان پس از دستگیری او در آوریل 2019. او تا به حال شده است در سلول انفرادی در زندان پزشکی واحد بود اما به تازگی نقل مکان کرد و به کمتر از یک بخش جدا شده از زندان به دلیل نگرانی در مورد سلامت روان خود را.

از ماه مه تا سپتامبر سال گذشته جولیان آسانژ در خدمت یک جمله برای وثیقه absconding اما پس از آن شده است انتظار برای استرداد شنوایی.


ادامه مطلب: مبین: چه هزینه کند جولیان آسانژ و چه به احتمال زیاد در آینده اتفاق می افتد ؟


چگونه روند بازی ؟

مورد شنیده خواهد شد در Woolwich تاج دادگاه قاضی ونسا Baraitser که موافقت کرده است به تقسیم جلسه به دو بخش به هر دو طرف به زمان بیشتری برای جمع آوری شواهد و آماده سازی.

استدلال حقوقی شنیده خواهد شد این هفته و شواهد ارائه خواهد شد در یک هفته سه جلسه در ماه مه.

مگر اینکه آسانژ تیم حقوقی با موفقیت استدلال می کند استرداد درخواست باید کاهش یافته و به دلایل قانونی بدون نیاز به شنیدن شواهد این هفته جلسه خواهد بود فقط یک گام در این فرآیند است.

با توجه به پیچیده سوالات حقوقی درگیر Baraitser به احتمال زیاد تحویل قضاوت او بعد از آن در سال, در نظر گرفتن زمان به در نظر گرفتن شواهد و استدلال.

چه استدلال ما می توانید انتظار به ساخته شده است ؟

یک کلید استدلال برای آسانژ است که ادعای او نمی خواهد دریافت یک محاکمه منصفانه اگر استرداد به آمریکا به عنوان پیشرفته توسط استاد گای گودوین-Gill از دانشگاه UNSW.

بین المللی اسناد حقوق بشر از جمله کنوانسیون اروپایی حقوق بشر شامل دسترسی به وکیل به عنوان بخشی از حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه. دادگاه اروپایی حقوق بشر نیز حکم یک متهم حق مشورت با وکیل در خصوصی.

آیات است که آسانژ ممکن است در محل سفارت اکوادور در لندن از جمله در دیدار با وکلا و بالا بردن سوالات جدی در مورد انصاف از هر گونه فرایند که در آن دادستان ممکن است دسترسی به دفاع از مواد.

این ادعا آسانژ را دریافت خواهد کرد یک محاکمه عادلانه در آمریکا بوده است ناخواسته تقویت شده توسط دولت ایالات متحده وکلا. در استشهاد ارسال شده در ژانویه وکلا استدلال متمم اول قانون اساسی ایالات متحده محافظت می کند که آزادی بیان اعمال را به اتباع خارجی مانند جولیان آسانژ.

آسانژ وکلا نیز انتظار می رود به استدلال می کنند که درخواست استرداد باید مسدود شود به دلیل آن است که سوء استفاده از روند و یا با انگیزه های سیاسی.

در یک جلسه مقدماتی در هفته گذشته ادوارد فیتزجرالد کنترل کیفیت یکی از آن را به نمایندگی از جولیان آسانژ پیشنهاد آوردن شواهد ما را به اتهام ارائه آسانژ عفو اگر او اعلام کرد روسیه هیچ ربطی به 2016 هک کمیته ملی حزب دموکرات و نشت دموکراتیک ایمیل به ویکی لیکس.

کاخ سفید اذعان کرده است کنگره جمهوری خواه دانا تبدیل نمایند تماس گرفته و سپس-رئیس ستاد جان کلی به بحث در مورد پتانسیل مقابله با آسانژ اما بحث رفتن نیست هر بیشتر.

Baraitser حکومت شواهد قابل قبول در این هفته جلسات.


ادامه مطلب: به عنوان آسانژ چهره دادگاه بیش از استرداد تلاش مورد پیچیده است و ریسک بالا


استرداد شنوایی خواهد شد تمرکز در انگلستان قانون استرداد و انگلستان و آمریکا استرداد پیمان.

این پیمان شده است اغلب مورد انتقاد قرار گرفت چرا که این تحمیل شرایط نابرابر در استرداد بین دو کشور. زمانی که بریتانیا به دنبال استرداد کسی از ما آن را باید با نشان دادن یک “معقول و منطقی بر اساس” اعتقاد داشتند که متهم مرتکب جرم است. ما نیازی به ارائه شواهد هنگامی که درخواست استرداد از کسی که از بریتانیا است.

هنوز هم وجود دارد استدلال موجود به آسانژ تیم حقوقی تحت بریتانیا عمل می کنند که می تواند منجر به استرداد خودداری شود. به طور خاص آنها می تواند استدلال می کنند یا استرداد درست هدف به محاکمه یا مجازات آسانژ برای عقاید سیاسی و یا که او خواهد بود تعصب در محاکمه او به دلیل آن عقاید است.

آسانژ حامیان به احتمال زیاد به سطح شیب دار تا تظاهرات خود را در طول این هفته استرداد شنوایی. خواهد الیور/EPA

ممکن است درخواست تجدید نظر به دادگاه اروپایی حقوق بشر

نیز وجود دارد چند سناریو است که می تواند آشکار هنگامی که قاضی باعث می شود تصمیم خود را.

اینکه آیا یا نه او دستور استرداد درخواست تجدید نظر از دست دادن طرف تقریبا اجتناب ناپذیر است. این امر به دادگاه تجدید نظر و پس از آن احتمالا به حکم دادگاه عالی بریتانیا.

اگر آسانژ از دست می دهد و در آن مرحله او ممکن است یک نرم افزار به دادگاه حقوق بشر اروپا تصمیم گرفته است که احزاب دولت به کنوانسیون اروپایی حقوق بشر ممکن است استرداد کسی که به یک کشور دیگر که در آن موارد نقض حقوق بشر هستند به احتمال زیاد. این شامل مواردی که آنها ممکن است به “کل زندگی” جمله با چشم انداز از انتشار.

ترکیب حداکثر مجازات حبس در آمریکا به جنایات آسانژ متهم از 175 سال است.

با توجه به این حقوق بشر استدلال خواهد شد به احتمال زیاد بخش قابل توجهی از روند قانونی قبل از انگلیسی ها و اروپایی ها ، در حالی که دادگاه اروپایی حقوق بشر هیچ اجرای قدرت متحده را دنبال و احکام آن از جمله در مواردی که استرداد خواهد نقض حقوق بشر است.

چه اتفاقی می افتد اگر آسانژ است تبعید به استرالیا ؟

فشار برای دولت استرالیا به دخالت در آسانژ را مورد رشد کرده است به رهبری نمایندگان مجلس جورج کریستنسن و اندرو Wilkie که بازدید آسانژ و تیم حقوقی خود را در هفته گذشته. آنها می خواهند دولت استرالیا به مداخله با نخست وزیر بوریس جانسون برای جلوگیری از استرداد.

اگر آسانژ می کند برنده استرداد مبارزه و تبعید به استرالیا وکیل او ابراز نگرانی کرده اند که ما می تواند ایجاد یک جدید استرداد درخواست.


ادامه مطلب: خودسرانه بازداشت جولیان آسانژ


با وجود این مکانیسم تحت استرالیا-آمریکا استرداد پیمان که در دسترس هستند تحت UK-US پیمان که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش آسانژ را مورد. قابل توجه هر دو طرف می تواند امتناع از استرداد خود را اتباع.

خیلی بستگی به سیاست است. دولت آمریکا قطعا تحت فشار قرار دادن دولت استرالیا به استرداد و استرالیا خواهد بود و تمایلی به رد درخواست استرداد از یک متحد. اگر انگلیسی, دادگاه پیدا کردن آسانژ بعید است که برای دریافت یک محاکمه عادلانه در آمریکا از آن دشوار خواهد بود برای دولت استرالیا به چشم پوشی از آن حاکم است.

و اگر دولت استرالیا عمل می کند به آسانژ بازگشت از آن دشوار خواهد بود برای آن و سپس به حمایت از یکی دیگر از استرداد درخواست.

اما به عنوان آسانژ وکیل جنیفر رابینسون اشاره کرده است تهدید تروریسم ادامه خواهد داد و حداقل در برخی از فرم تا زمانی که ما خارج از اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de