قوانین قاضی در رسانه ها به نفع بیش از بن رابرتز-اسمیت شواهد

اخبار رسانه ها نیز اعمال می شود به اصلاح خود دفاع بیش از آقای رابرتز-اسمیت دخالت در مرگ مرد دیگری علی جان که گفته می شود تحت فشار قرار دادند از یک صخره و سپس شات.

عدالت آنتونی Besanko این هفته حکم در رسانه ها به نفع بیش از روا شواهد در دو تا از سه مرگ و میر به این معنی که شرکت های رسانه ای می تواند شامل در دادگاه جدید شاهد اظهارات مربوط به آقای Jan مرگ و اتهامات آقای رابرتز-اسمیت “خون” تاریخ و همکار با سفارش او را به قتل برسانند.

عدالت Besanko یافت که به دلیل یک تاریخ برای شش هفته آزمایشی تنظیم نشده بود – با توجه به کروناویروس بحران – آقای رابرتز-اسمیت وکلا در زمان حال به بررسی و پاسخ به شواهد جدید.

قاضی اذعان تاخیر به این صورت ایجاد می شود آقای رابرتز-Smith, استرس و اضطراب, اما گفت که اتهامات علیه او بسیار جدی بودند و با تشکیل بخش مهمی از شرکت های رسانه ای’ حقیقت دفاع.

اما عدالت Besanko رد اخبار رسانه ها’ نرم افزار شامل شواهد مرتبط با مرگ یک مرد در روستای صلا در ماه اوت 2012 به این دلیل که رسانه ها وکلا موفق به توضیح تاخیر در گرفتن شواهد جدید.

آقای رابرتز-اسمیت وکلا تا به حال مخالف هر سه پیشنهاد اصلاحات در زمینه تاخیر بیشتر به این مورد مضر بود به او.

در اسناد دادگاه از سن و صبح سیدنی هرالد محرمانه آقای رابرتز-اسمیت لگد آقای Jan بود که دست به دستبند, کردن صخره در روستای Darwan در سپتامبر 2012 و یا آقای رابرتز-اسمیت و یا یکی دیگر از سرباز استرالیایی شناخته شده به عنوان فرد 11 گلوله کشته و آقای Jan.

آقای رابرتز-اسمیت و فرد 11 ظاهرا به توافق کشتن آقای Jan و پوشش خود را به مرگ با قرار دادن یک “پرتاب کردن” – یک اصطلاح برای یک کاشته سلاح و یا رادیو در بدن خود را به آن را به نگاه مانند او یک “نقطه نقطه” هنگامی که کشته شدند.

آقای رابرتز-اسمیت ادعا شده است که radioed یک پیام تایید یک “دشمن کشته در عمل” لحظاتی قبل از یک هلیکوپتر وارد به بازیابی استرالیا.

این شواهد جدید بیش از Mr Jan مرگ می آید از شاهدان که نمی تواند شناسایی شود.

دیگر شواهد جدید مجاز برای حضور در دادگاه مربوط به آقای رابرتز-اسمیت گفته “blooding” تاریخ و همکار شناخته شده به عنوان فرد 66 سفارش او را به کشتن یک غیر مسلح و تروریستی در Syachow در اکتبر 2012. پس از سرباز بود تا آقای رابرتز-اسمیت گفت که او “خون” فرد 66 با مراجعه به او را با نام مستعار. سرباز هرگز کشته قبل از.

بر اساس آنچه بیش از “blooding” مرگ نیز می آید از تازه شواهد گواه.

پیشنهاد اصلاحیه خودداری عدالت Besanko مربوط به آقای رابرتز-اسمیت اتهام دخالت در مرگ یک زندانی در صلا در ماه اوت 2012.

عدالت Besanko دستور وکلا برای رسانه های خبری برای روشن شدن جزئیات دخالت آقای رابرتز-اسمیت و فرد در 11 Mr Jan مرگ است.

گنجاندن شواهد جدید به این معنی است که رسانه ها می توانند ادعا در دادگاه آقای رابرتز-اسمیت درگیر شد در شش غیر قانونی مرگ و میر به عنوان یک سرباز استرالیایی در استقرار در افغانستان ،

پلیس فدرال استرالیا در حال بررسی Mr Jan مرگ است.

این رسانه ها وکلا نیز فشار برای آقای رابرتز-اسمیت به اسناد او مربوط به AFP پروب به آن مرگ و 2009 مرگ یک مرد با یک پای مصنوعی.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de