شادی و شهادت از ویژگی های در ICC U19 جام جهانی بهترین یازدهم کاپیتان اکبر

بنگلادش مسجل قبل از ازدواج خود عنوان قهرمانی جهان با یک پر رو سه حلقه پیروزی بر مدافع عنوان قهرمانی هند در باران-تحت تاثیر نهایی در پتچفستروم در روز یکشنبه.

اعلام کرد روز دوشنبه این تیم رسمی این مسابقات امکانات نمایندگان از شش طرف و مورد نظر انجام هدف توسط ببر کاپیتان اکبر با امثال ابراهیم Zadran, Nyeem جوان و بازیکن این مسابقات Yashasvi Jaiswal تمام گنجانده شده است.

یک قضاوت پنل از پنج انتخاب هر دو تیم و بازیکن از مسابقات با مفسران ایان اسقف روهان Gavaskar و ناتالی Germanos پیوست توسط ESPN Cricinfo خبرنگار Sreshth شاه و ICC نماینده مریم Godbeer.

اولین نماینده از طرف برنده Mahmudal حسن شادی گل 184 اجرا می شود به طور متوسط از 46 به او ثابت می شود حیاتی دندانه دار در ببر خط.

اما آن را یک نوبت در خاص است که مهر و موم شده جای خود را در این سمت به عنوان یک کلاچ قرن در بنگلادش سوپر لیگ نیمه نهایی پیروزی بیش از نیوزیلند کمک به هموار کردن راه به شکوه و عظمت با توجه به ICC.

شادی هم تیمی شهادت حسین افتخار مسابقات-پایان دادن به طور متوسط از 131 به رقیب تنها Jaiswal را با سه نه استراحتی در شش نوبت.

Wicketkeeper-رودخانه اکبر رو ملت خود را به ازدواج با عنوان حماسه فتح دست کشیدن از 43 خاموش 77 در فینال.

او مورد نظر انجام هدف با اعتماد بنفس از پشت کنده نشان دادن مهارت با دستکش به اخراج شش ضربه در سراسر مسابقات.

ICC U19 جام جهانی کریکت تیم این مسابقات (در پنبه حلاجی شده سفارش):

Yashasvi Jaiswal – هند
ابراهیم Zadran – افغانستان
Ravindu Rasantha – سریلانکا
Mahmudul Hasan شادی – بنگلادش
شهادت Hossain – بنگلادش
Nyeem جوان – غرب هند
علی اکبر – بنگلادش (WK کاپیتان)
شفیق الله غفاری – افغانستان
راوی Bishnoi – هند
Kartik Tyagi – هند
Jayden Seales – غرب هند
12th man: عقل کومار – کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>