Abdur رحیم Harmachi, ارشد اقتصاد, خبرنگار

من در بازدید از این مرکز رای گیری در Shewrapara نبوغ کیلوگرم مدرسه در 10. من نمی بینم بیش از حد بسیاری از رای دهندگان در خارج از زمانی که من وجود دارد. زمانی که من پا در داخل رای گیری افسر پرسید: برای من NID. پس از من آن را به او داد و او از من خواست به فشار پایین سمت چپ من انگشت شست در یک EVM. من همسان اثر انگشت در اولین امتحان کنید. پس از آن تیک قرار داده شد در کنار نام من در فهرست رای دهندگان. پس از آن یک رای گیری افسر قرار جوهر بر روی انگشت من.

سپس از من خواسته شد برای ورود به انتخابات غرفه و بازیگران رای من. این اولین تجربه من از رای گیری از طریق یک EVM. من بود قادر به تکمیل این رای گیری در یک دقیقه بدون هیچ زحمتی.

Kazi Nafia رحمان کارکنان خبرنگار

Mirpur بهشت مهد کودک و دبیرستان من بود نظرسنجی مرکز اختصاص داده شده به زنان رای دهندگان. دو زن در انتخابات کارگران بررسی می شود من تعداد رای دهندگان و از من خواست به رای دادن در شماره 2 رای غرفه.

قبل از اینکه من وارد مرکز اجرای قانون پرسنل می خواستم بدانم که آیا من یک رای دهندگان. این به من اجازه داد تا در پس از اعتبار سنجی.

هنگامی که در داخل دیدم نامزد رای گیری عوامل است. من مجبور به ایستادن در خط بازیگران من رای. افسر قاضی همسان من voter ID با خود را در فهرست رای دهندگان.

پس از گرفتن اثر انگشت از واحد کنترل صفحه نمایش فلش ‘بررسی دوباره’. من همسان اثر انگشت در دومین امتحان کنید. پس از آن روی صفحه نمایش نمایش داده می شود تمام اطلاعات من. یک رای گیری افسر پس از آن قرار داده شده یک تیک در کنار نام من در فهرست رای دهندگان.

سپس دستیار افسر قاضی از من خواست به بازیگران من رای در انتخابات غرفه در سه رای گیری لنت ها است. او همچنین به اطلاع من در مورد روند رای گیری. سپس من رفتم داخل غرفه تحت پوشش در پارچه سیاه و سفید.

اولین pad برای شهردار دوم به صورت کلی مشاور و سوم برای محفوظ بخش عضو شورا.

پس از فشار دادن دکمه های سفید در کنار عکس من انتخاب شهردار نامزد صفحه نمایش روشن و از من خواست به بازیگران رای من با فشار دادن دکمه “تأیید” را فشار دهید. به طور مشابه, من, بازیگران من رای عمومی شورا و بخش عضو شورا. پس از آن دستگاه فلش ‘رای گیری خود را کامل است’.

من آنرا به من رای گیری در 30 ثانیه. پس از آن یک رای گیری افسر قرار جوهر بر روی انگشت من و یکی دیگر از رای گیری افسر از من خواست برای ثبت نام من در فهرست رای دهندگان.

Ireen سلطانه مدیر blog.bdnews24.com

این بود که من اولین e-رای. من نظرسنجی مرکز بود که در Pallabi MI مدل دبیرستان. دستگاه به رسمیت شناخته شده من اثر انگشت فورا. سپس من در بازدید از غرفه رای گیری و آمد در سراسر دیجیتال سه برگه های رای. تحت سیستم قبلی جوهر اعمال شد یک انگشت قبل از رای گیری. در حال حاضر جوهر اعمال می شود در پایان رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو