تورنتو — ویرایشگر مستقل اخبار خروجی متهم RCMP از اخلال در کار خود خبرنگار در حمله پلیس در’suwet’en اردوگاه اضافه کردن به یک گروه کر از روزنامه نگاران و حمایت از گروه های که در انتقاد از نیروی پلیس را به اتهام نقض آزادی مطبوعات است.

“ما از تماس با (خبرنگار) برای بیش از هشت ساعت در حالی که او در بازداشت RCMP; ما نمی دانم که در آن او بود” اتان Cox, ویرایشگر برای کمانه گفت: CTVNews.ca.

او خواستار آن را “عمده flashpoint برای آزادی مطبوعات.”

“رسانه ای است که قادر به حرکت در اطراف برای انجام شغل خود را از آنها نمی تواند محدود به این سطح RCMP زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد پوشش حملات به طور کامل غیر خشونت آمیز و غیر مسلح در شهرک” او گفت:.

روزنامه نگاران بر روی زمین در B. C. شده اند پس از درگیری میان RCMP و مرطوب’suwet’en زمین مدافعان در طول چند روز گذشته و پس از RCMP شروع به حرکت به مرطوب’suwet’en خاک برای به اجرا درآوردن یک دادگاه دستور دستور نیاز به معترضان برای جلوگیری از مسدود کردن جاده ها است.

تظاهرات راه اندازی شد برای حفظ ساحلی GasLink کارگران با هدف ساخت یک خط لوله از طریق مرطوب’suwet’en زمین. اگر چه این شرکت توافق نامه با 20 ملل Band شورای ستاد در امتداد این خط لوله به مسیر آنها ندارند رضایت مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

در دسامبر. 31 B. C. دیوان عالی کشور حکم داد که معترضان دیگر نمی تواند بلوک ساحلی GasLink پروژه.

برای اجرای حکم به RCMP در روز پنجشنبه شروع شده است در حال حرکت از طریق مرطوب’suwet’en اردوگاه های راه اندازی در کنار Morice غرب خدمات جنگل جاده یک توسط یک, دستگیری معترضان و گسترش یک منطقه ممنوعه.

وضعیت پیچیده نیاز به پوشش رسانه ای برای باز کردن نه تنها حقایق اما عواقب ناشی برای آشتی و بومی حقوق زمین. با این حال طی چند روز گذشته خبرنگاران اقدام به سند این اقدام مدعی شده اند که چندین بار که RCMP است مانع بازداشت شده و یا حتی تهدید به دستگیری آنها را در حالی که آنها به دنبال تظاهرات.

حملات

اوایل صبح پنجشنبه قبل از طلوع آفتاب اولین اردوگاه از زمین مدافعان بود حمله کردند و در 39 کیلومتر خوانده شده را علامت به همراه Morice غرب خدمات جنگل جاده ها است.

RCMP تایید کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که آنها بازداشت شش نفر برای انسداد فقط بعد از 4 صبح

در طول حمله های متعدد روزنامه نگاران گزارش شده و در آنها دستور به گرفتن عکس و یا دریافت بیش از حد نزدیک و یا دیگری آنها خواهد بود دستگیر شد.

آزادی مطبوعات از کانادا انجمن روزنامه نگاران دقیق چگونه دو خبرنگاران که “شدند مداخله دستگیری یک زن گفته شد به حرکت 100 متری دور. که بیش از حد دوربین برای ضبط چه اتفاقی می افتد.”

حتی اگر خبرنگاران پیروی, CAJ گفت: آنها پس از آن بازداشت شده توسط پلیس و حذف از این منطقه است.

مستند فیلمسازان از کمک های متقابل رسانه ای شد و در اعتراض به اشتراک گذاشته شده و یک ویدیو با CAJ که نشان داد RCMP افسران تهدید روزنامه نگاران بازداشت در روز پنج شنبه.

در تصویری که نوشته شده بود به CAJ حساب توییتر معاون خبرنگار جسی زمستان افزود: “به من می گفت اگر من ترک منطقه ممنوعه, من قصد دارم به بازداشت شود.”

“آنها در حال دستگیری فشار دهید.” این فیلمساز مستند شنیده می شود پرسیدن.

“بله, شما خواهد بود,” یک افسر می گوید: در این ویدئو. او سپس می گوید روزنامه نگاران آنها را 10 دقیقه به ترک این منطقه است.

در پی حملات متعدد کانادایی و بین المللی روزنامه نگاری سازمان را محکوم کرد گزارش از سرکوب مطبوعات از جمله گزارشگران بدون مرز, کمیته حمایت از روزنامه نگاران و سازمان عفو بین الملل.

“این روزنامه نگاران به هر حال حق به وجود مستند حوادث در’suwet’en خاک بدون خطر دستگیری”الکس Neve دبیر کل سازمان عفو بین الملل کانادا گفت: در بیانیه خود را. “در واقع در زمان اوج تنش و نگرانی در مورد نقض حقوق بشر و استفاده از نیروی پلیس نقش رسانه ها ضروری است.”

پس از واکنش شدید عمومی مواجه RCMP با صدور بیانیه ای دوشنبه شب گفت که نیروی “احترام به قانون اساسی آزادی مطبوعات تحت منشور کانادایی حقوق و آزادی.”

“روزنامه نگاران می توانید بقیه مطمئن که RCMP خواهد هر گونه تلاشی اجازه می دهد تا کارکنان رسانه به عنوان نزدیک که ممکن است به اجرای منطقه در حالی که اطمینان از عدم تداخل با عملیات پلیس.”

با توجه به کاکس بود که اول خود را پاسخ.

او گفت CTVNews.ca که زمانی که او خواسته RCMP روابط رسانه ای پنج شنبه صبح اگر خود را روزنامه نگار در صحنه جروم Turner خواهد بود بازداشت و برای انجام شغل خود را RCMP پاسخ داد: “که او قرار بود به مانند هر کس دیگری در منطقه ممنوعه.”

“شما گزارش داده خواهد شد و این فرصت را به ترک خود را در توافق و بازگشت به کنترل دسترسی در نقطه 27 متر علامت گذاری می شود و یا موضوع برای دستگیری” یک RCMP سخنگو گفت: در یک ایمیل Cox مشترک با CTVNews.ca.

در این ایمیل نوشته شده بود به گلوله کمانه دار زدن توییتر حساب جرقه “بزرگ اعتراض” کاکس گفت. ساعت بعد RCMP صادر شده جدید پنج شنبه شب در بیانیه ای پیاده روی به آنچه آنها می گفت: Cox.

این بیانیه روشن است که هر خبرنگاران گفت که در حال حاضر فراتر از پیشبرد خط RCMP حملات خواهد بود به گزارش. ترنر در این نقطه بود که در جلسه 44-متر اردوگاه و RCMP تا به حال تنها حمله کردند, اولین کمپ در کنار جاده در 39 کیلومتر علامت کاکس گفت.

روز جمعه RCMP نقل مکان کرد برای روشن شدن 44-متر اردوگاه, همچنین شناخته شده به عنوان Gidimt’en پاسگاه.

ترنر و یک فیلمساز مستند وجود دارد به عنوان چهار زمین مدافعان. کاکس گفت که زمانی که RCMP وارد در ظهر آنها دستور مطبوعاتی که در آن ایستاده و اجازه نمی دهد آنها را به حرکت می کند حتی اگر ترنر قادر به دریافت سیگنال و ارسال به روز رسانی خود را به ویراستاران.

“او رفت و به طور کامل تاریک” کاکس گفت که آنها تا به حال هیچ ایده اگر او امن بود برای ساعت.

علاوه بر ترنر مجاز به ترک موقعیت RCMP تا به حال مشخص شده برای او را به باقی می ماند به منظور گزارش یکی دیگر از تعامل بین زمین و مدافعان پلیس قرار گرفت که در یک کابین خارج از خط خود را از دید کاکس گفت.

RCMP گفت: در آزادی مطبوعات که آنها بازداشت چهار نفر.

ترنر در نظر گرفته شده بود به ادامه در پایین جاده به Unist’ot’en اردوگاه خود را به ادامه گزارش پس از Gidimt’en پاسگاه پاک شد اما RCMP به او گفت که او تا به حال به ترک با توجه به Cox. به جز زمین مدافعان مسدود شده بود راه در 27 متر علامت گذاری — در تلاش برای متوقف کردن RCMP از ترک با چهار معترضان آنها را دستگیر کرده کاکس گفت.

“بنابراین بدیهی است که جروم می خواستم برای رفتن به این محاصره و گزارش آن است. RCMP نمی خواهد اجازه می دهد او را به انجام این کار” کاکس گفت.

حقوقی ناظر بودن بازداشت با ترنر ثبت تعامل با افسران که کاکس مشترک با CTVNews.ca. در صوتی, ضبط, او می پرسد: “آیا ما در حال بازداشت در حال حاضر؟”

“من حدس می زنم, مشخصات فنی,, آره,,” یک افسر پاسخ. “شما نمی توانید به آن راه” افسر می گوید: با اشاره به محاصره پایین جاده و “شما نمی توانید به آن راه” با اشاره به Unist’ot’en اردوگاه در جهت دیگر.

افسر توصیف آن به عنوان “مثل یک بازداشت, اما شما رایگان نیست و شما مورد پیگرد قانونی قرار گیرند.”

کاکس گفت: هیچ توضیح واقعی از افسران بر روی زمین که چرا ترنر اجازه ندارد به گزارش یا داستان در حالی که رسانه های ماموران در تماس با کاکس بیش از ایمیل ادعا ترنر شده بود بازداشت و یا دستگیر شدند.

Cox مشترک همه این ایمیل مکاتبه از RCMP با CTVNews.ca.

CTVNews.ca رسیده به RCMP در مورد کاکس اتهامات و سرجوخه اد گالو) کریس Manseau پاسخ داد که آنها “کار بر روی گرفتن وضوح حدود تقریبی زمان و شرایط و یا محل حوادث در زمان و مکان به منظور اطمینان حاصل شود که ما می دانیم که پرونده برای بررسی به صورت کامل بافت.

او افزود که RCMP مستند حوادث خود و تلاش برای “ضبط تمام تصمیم گیری ها و تعاملات در حمایت از دادگاه عالی جهت” به منظور کمک در یک بررسی از وضعیت.

او سپس تکرار این اطمینان که روزنامه نگاران ممکن است گزارش آزادانه ارائه آنها دخالت نمی کنیم با عملیات پلیس.

دقیقا به منزله دخالت شده است مشخص شده است. زمانی که Cox خواسته وضوح RCMP پاسخ داد که آن را “ممکن است برای ارائه یک تعریف کامل از ‘دخالت’ به دلیل نتیجه گیری خواهد شد بستگی دارد در حمایت از حقایق و شرایط.”

یازده زمین بیشتر مدافعان دستگیر شدند در روز شنبه پس از امتناع از ترک 27-متر علامت زیر RCMP تصمیم به گسترش منطقه ممنوعه به 4 متر علامت گذاری در جاده ها با توجه به پلیس.

می تواند پلیس بار رسانه ها از این سایت ؟

روزنامه نگاران دستگیر شده اند برای مشاهده دستور به منظور گزارش در تظاهرات قبل از.

در سال 2016 یک خبرنگار به نام جاستین ترمز تعبیه شده در درون یک گروه تا حد زیادی بومی تظاهرکنندگان همراه آنها را زمانی که آنها را شکست قفل و اشغال Muskrat آبشار آبی سایت پروژه در لابرادور. او به دستور دادگاه که نمی شناخت او را به عنوان یک روزنامه نگار. او نیز در مواجهه جنایی به اتهام فساد است.

در ماه مارس 2019, نیوفاندلند و لابرادور, دادگاه تجدید نظر لغو اتهامات و حکم داد که نقش خود را به عنوان یک روزنامه نگار نباید نادیده گرفته اند و این که مطبوعات حق و مسئولیت را به گزارش خبری است که در آن اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن بوده است.

آنها همچنین اذعان کرد در 29 صفحه ای تصمیم گیری است که در هدف از حقیقت و آشتی مستقل گزارش در مورد مسائل بومی از جمله تظاهرات است مهم تر از همیشه.

در اکتبر 2019, B. C. شد اولین استان برای اجرای متحده اعلامیه سازمان ملل متحد درباره حقوق مردمان بومی است که با هدف هماهنگی با دولت و قوانین و شیوه های سازمان ملل متحد را اعلام کرد.

اعلامیه گونه است که دولت ها باید برای به دست آوردن “رایگان و رضایت آگاهانه” از گروه های بومی قبل از تصویب هر پروژه ای که بر سرزمین خود.

در یک عکس ارسال شده در دوشنبه به Unist’ot’en اردوگاه حساب توییتر — که شده است زندگی می کنند-به tweeting تمام بن بست با RCMP — مردان در ساخت جلیقه دیده می شود از بین بردن اعتراض سد بر روی پل منتهی به Unist’ot’en اردوگاه. به عنوان آنها انجام آن را تجزیه کلمه “آشتی” — مزین در مقابل ثبت نام — در نیم.

کاکس گفت: نگرانی این است که روزنامه نگاران را ادامه خواهد داد برای مواجهه با موانع در گزارش در این داستان.

کهربا سرخس یک عکاس مستند گزارش برای Narwhal توییتی از Unist’ot’en اردوگاه در روز دوشنبه که آنها تا به حال “هیچ وجه” مسدود شده است در گزارش خود که روز پس از آن ارسال شده به روز رسانی نیم ساعت بعد که یک دوربین فرد گفته شده بود آنها را دستگیر شود اگر آنها همچنان به راه رفتن در مجاورت جاده که در استانبول برگزار می شد.

“ما ایستاده در همبستگی با دیگر رسانه ها که روزنامه نگاران در همان موقعیت ما روزنامه نگار بود و تا همین اواخر” کاکس گفت.

“این واقعا سخت به انکار وجود دارد که یک الگوی از حقایق است که نشان می دهد که RCMP در حال بیرون رفتن از راه خود را به تلاش و محدود کردن پوشش رسانه ها از اقدامات خود در این منطقه و این یک مشکل واقعی است که همه ما باید بسیار نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو