Jokowi بازدید را نشان می دهد استرالیا-اندونزی ارتباط قوی است اما faultlines باقی می ماند

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo – Jokowi – خود را نشان داده بود و به طور کلی کمتر علاقه مند در امور بین الملل از سلف خود Susilo Bambang Yudhoyono (حقوقی sby). او نیز کمتر شده است متعهد به اندونزی-استرالیا ارتباط است.

با این وجود استرالیا دعوت به Jokowi به آدرس مجلس و پذیرش خود را از این دعوت نشان می دهد که روابط قوی حداقل در سطح دولتی.

هر دو موریسون و Jokowi اشاره شده در مجلس نمایندگان آدرس به این واقعیت علائم این سال 70 سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین استرالیا و اندونزی است. موریسون منعکس عقب اشاره کرد استرالیا شده بود اوایل طرفدار استقلال اندونزی و انتخاب شده است, توسط اندونزی به نمایندگی از منافع خود در یک کمیته سازمان ملل متحد درگیر با اندونزی-هلندی اختلاف پس از آن در جریان است.

Jokowi تصمیم به نگاه به جلو به 2050 و 100 سالگرد آغاز روابط دیپلماتیک است. او با شناسایی چهار مرحله عمده او پیشنهاد کرد دو کشور باید با هم به تقویت روابط دو جانبه و به منظور کمک به صلح و امنیت منطقه ای.

دو تا از این مراحل نسبتا قابل پیش بینی قرائت از تاسیس سیاست.

اولین همکاری در پیشبرد دموکراسی احترام به حقوق بشر و مبارزه با تروریسم و ضد افراط گرایی استراتژی. او گفت در مقابل هویت سیاست ابراز مخالفت با این ایده این بود که فرهنگی درگیری که تقسیم جهان است. اجرای این اصول همچنان مملو از مشکلات است اما پارامترهای مشکلات شناخته شده در جاکارتا و کانبرا.

دوم Jokowi استدلال به صورت رایگان و نمایشگاه هر دو به صورت دوطرفه و منطقه ای در صورت افزایش حمایت از تولیدات داخلی. در اینجا او با استقبال از انعقاد اندونزی استرالیا جامع همکاری اقتصادی توافق که او به عنوان باز کردن فرصت های رشد اقتصادی در هر دو کشور.


ادامه مطلب: آن را بیش از یک توافقنامه تجارت آزاد. اما آنچه که دقیقا باید استرالیا و اندونزی امضا ؟


اما وجود دو زن دیگر مراحل Jokowi می خواستم دو کشور را که شاید متفاوت از آنچه ممکن است انتظار می رود.

اول او به نام برای همکاری در حفاظت از محیط زیست است. برخی از گفته های وی قابل پیش بینی مانند حفاظت از جنگل ها و رودخانه ها. اما او همچنین استدلال کرد برای همکاری در کاهش انتشار کربن و دست زدن به تغییر آب و هوا.

Jokowi نیست توضیح آنچه که او در ذهن داشت با اقدام مشترک برای کاهش انتشار کربن و یا مدیریت تغییر آب و هوا. اندونزی صادر کننده عمده زغال سنگ و سالانه آتش سوزی جنگل قابل ملاحظه ای کاهش پوشش جنگل. سیاسی و رهبران کسب و کار هستند و حتی بیشتر تقسیم از کسانی که در استرالیا در به آب و هوا مربوط به مسائل و نحوه برخورد با آنها.

چه استرالیا و اندونزی به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن آن ممکن است طلبانه بود پیشنهاد داخلی اختلاف بیش از ماهیت مشکل مواجه شده اند و اقداماتی که ممکن است انجام شود به آن آدرس.

دوم Jokowi به نام برای استرالیا و اندونزی به “مجریان برای برنامه های توسعه” در منطقه اقیانوس آرام.

مانند استرالیا و اندونزی به تازگی پرداخت شده است با توجه به افزایش کشورهای جنوب اقیانوس آرام. در ماه اکتبر گذشته آن را تاسیس اندونزی آژانس توسعه بین المللی با تمرکز بر روی اقیانوس آرام جنوبی. در سخنرانی خود در راه اندازی آژانس اندونزی وزیر امور خارجه Retno Marsudi اشاره به کمک در حال حاضر ارائه شده به تووالو, نائورو, سلیمان, جزایر کیریباتی و فیجی به عنوان به خوبی به عنوان میانمار و فیلیپین.

استرالیا علاقه در اقیانوس آرام جنوبی است که در ارتباط با افزایش چینی با حضور در منطقه است. اما اندونزی نگرانی کمتر با چین در مقایسه با وضعیت آن در منتهی الیه شرقی استان پاپوآی غربی و پاپوآ. این جنبش به دنبال استقلال این منطقه از اندونزی بزرگترین پشتیبانی در جنوب اقیانوس آرام به ویژه در وانواتو هر چند حمایت همچنین از میکرونزی و جزایر مارشال.


ادامه مطلب: می توانید اسکات موریسون تحویل در تغییر آب و هوا در تووالو – و یا خود را در اقیانوس آرام ‘گام به گام’ محکوم به فنا ؟


اندونزی به طور رسمی تکذیب کرد استقرار این سازمان بود که با هدف مقابله با انتقادات بین المللی از کشور اندونزی جایگاه زن در پاپوآ. اما سوء ظن وجود دارد یک لینک سخت خواهد بود به لرزش خاموش است.

استرالیا موضع رسمی در مورد Papuan استان ساخته شده است روشن در سال 2006 Lombok پیمان که هر یک از طرفین متعهد به حمایت از تمامیت ارضی و نه حمایت از جنبش های جدایی طلب. وجود دارد هر چند, حمایت قابل توجهی را برای Papuan تجزیه طلبی در جامعه منعکس شده در مجلس به خصوص توسط سبزها. سبزی’ رهبر جدید, Adam Bandt گزارش شده است که گفت: Jokowi پس از آدرس:

با تشکر از شما برای سخنرانی خود را با تشکر برای نظرات و پیشنهادات خود را در تغییر آب و هوا در حال حاضر لطفا چیزی انجام می شود در پاپوآی غربی.

وجود دارد هیچ چیز جدیدی در این معضل رو دولت استرالیا در پاپوآ اما افزایش اندونزی تمرکز بر منطقه اقیانوس آرام می تواند به خوبی ارائه فرصت های بیشتر برای این دو کشور متفاوت نسبت به کار به طور موثر.

در نهایت Jokowi سخنرانی بود قابل توجه برای آنچه که او می گویند نیست.

وجود دارد هیچ اشاره ای از چین به طور فزاینده ای فعال خارجی و سیاست دفاعی و موقعیت به خصوص در دریای چین جنوبی است. با توجه به این موضوع به صراحت در نظر گرفته شده در بیانیه مشترک رهبران دو رئیس جمهور ممکن است تلقی می شود که کافی است.

دیگر قابل حذف شد هیچ اشاره ای از تسهیل شرایط صدور ویزا برای اندونزی به دیدار استرالیا. این شده است به طور گسترده ای مورد بحث در اندونزی قبل از رئیس جمهور چپ برای استرالیا. اسکات موریسون را متعهد به بررسی وضعیت ویزا اما Jokowi خواهد بود و توصیه به نگه داشتن نفس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو