جانسون را تحسین کرد و انگلستان ‘شروع’ را به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا روز می رسد

لندن — بریتانیا آغاز می شود, این روز به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا است. وضعیت خود را در پایان روز — به عنوان یک افتخار ملت است که اصلاح آن حاکمیت و یا کاهش حضور در اروپا و جهان — هنوز هم برای بحث.

بریتانیا رسما حرکت اتحادیه اروپا در 11 بعد از ظهر جمعه به وقت محلی در, نیمه شب در بروکسل (2300 به وقت GMT 6 p. m. EST). خروج می آید 3 1/2 سال پس از این کشور رای داده شده توسط یک حاشیه از 52%-48% به پیاده روی به دور از این باشگاه است که آن را به حال پیوست و در سال 1973.

این اولین بار است که یک کشور را ترک کرده است, اتحادیه اروپا و در بسیاری از بلوک آن را به عنوان یک روز غم انگیز. در بروکسل رئیس شورای اروپا چارلز میشل و کمیسیون اروپا رهبر Ursula von der Leyen با توجه به طرح اتحادیه اروپا در اولین گام به عنوان یک گروه از 27 به جای 28.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون است برای دیدار با کابینه خود را در نرم افزار-Brexit شهر ساندرلند در شمال شرق انگلستان است. او برنامه ریزی شده است برای ارائه یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس کشور یک ساعت قبل از خروج خواستار مبارزه با تروریسم در اروپا “نه یک پایان بلکه یک آغاز است.”

با توجه به او را توصیف آن به عنوان “یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

دولت امیدوار است این لحظه مشخص خواهد شد در یک وقار nontriumphalist مد با رنگ قرمز سفید و آبی چراغ روشنایی ساختمان های دولتی و یک ساعت شمارش معکوس پیش بینی شده بر روی نخست وزیر 10 داونینگ سنت اقامت.

برخی از Brexit حامیان بیشتر خواهد شد برگزاری خشن جشن. قوس Brexiteer Nigel Farage و باند خود را از جانبازان برای جمع آوری و میهنی آهنگ ها و سخنرانی در میدان پارلمان لندن را به علامت یک لحظه است که حتی نتانیاهو گاهی اوقات شک تا به حال آمده است.

بریتانیا هرگز یک جانبه اتحادیه اروپا, اما در واقع خروج از بلوک بود و به عنوان یک حاشیه ایده. آن را به تدریج به دست آورد قدرت در درون حزب محافظه کار که دارای یک بال شدید “euroskeptics” — مخالفان عضویت در اتحادیه اروپا. نخست وزیر سابق دیوید کامرون در نهایت توافق برای برگزاری یک همه پرسی گفت: او می خواست به حل و فصل این مسئله یک بار و برای همه است.

آن را کار نکرده که راه. پس از 2016 رای انگلستان برگزار شد متمرد مذاکرات با اتحادیه اروپا که در نهایت در اواخر سال گذشته امن یک معامله در طلاق از نظر. اما بریتانیا در حال خروج از بلوک مسلما به عنوان تقسیم آن را به عنوان در همه پرسی روز.

و توسط بزرگ بریتانیا شهرهای بزرگ رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا در حالی که شهرهای کوچک رای به ترک. انگلستان و ولز حمایت Brexit در حالی که ایرلند شمالی و اسکاتلند رای به باقی می ماند.

در ادینبورگ اتحادیه اروپا پرچم را نمی توان کاهش داد در خارج از پارلمان اسکاتلند در شب جمعه. نمایندگان مجلس با وجود رای به نگه داشتن آن به عنوان یک نماد از مخالفان خود را به مبارزه با تروریسم در اروپا. اسکاتلند pro-اتحادیه اروپا دولت نیز روشن دو ساختمان های دولتی در رنگ های آبی و زرد از پرچم اتحادیه اروپا در روز جمعه.

اسکاتلندی Brexit وزیر مایک راسل خواست اتحادیه اروپا را به “ترک یک نور در اسکاتلند” به طوری که آن را در نهایت می تواند بازگشت. حاکم حزب ملی اسکاتلند می خواهد اسکاتلند برای تبدیل شدن به یک کشور مستقل عضو اتحادیه اروپا کشور جدا از انگلستان

“این یک استارک واقعیت است که فردا ما را ترک کشیده در برابر ما خواهد شد با وجود این آموزش پاک کردن از مردم اسکاتلند,” راسل ” میگوید.

لندن است که خانه را به بیش از 1 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا نیز رای داده شده توسط یک حاشیه گسترده ای به ماندن در بلوک. شهردار صادق خان که در ارتباط با مبارزه با تروریسم در اروپا رای به افزایش بیگانه سوء استفاده گفت: بریتانیا سرمایه باقی خواهد ماند “واقعا جهانی در تازه شهر”.

“ما همچنان به عنوان یک فانوس دریایی برای ایده های مترقی برای لیبرال ارزش و نجابت و تنوع” خان در بیانیه ای گفت. “و ما ادامه خواهد داد به استقبال مردم از سراسر جهان بدون در نظر گرفتن رنگ پوست خود رنگ خود را گذرنامه و یا رنگ خود را به پرچم ملی.”

بریتانیا خروج یک لحظه تاریخی اما آن را تنها نشانه پایان اولین مرحله از Brexit حماسه. زمانی که انگلیسی ها از خواب بیدار در روز شنبه آنها را متوجه تغییر بسیار کمی. انگلستان و اتحادیه اروپا داده اند خود را 11 ماه “دوره گذار” – که در آن انگلستان ادامه خواهد داد به دنبال بلوک قوانین — به اعتصاب موافقت نامه های جدید در مورد تجارت و امنیت و یک میزبان از دیگر مناطق است.

گفت: با توجه به شروع در ماه مارس و اوایل نشانه تشویق نیست. بریتانیا می گوید آن را قبول ندارند به دنبال اتحادیه اروپا در کتاب قانون در بازگشت به صورت نامحدود و تجارت است. بلوک اصرار دارد می تواند وجود داشته باشد هیچ تجارت و معامله مگر اینکه بریتانیا موافقت خود را با یک “سطح میدان بازی” می کند و نه تضعیف مقررات اتحادیه اروپا.

جانسون دولت امیدوار به مذاکرات با اتحادیه اروپا در کنار یک توافقنامه تجارت آزاد با ایالات متحده است. که همچنین به احتمال زیاد به ستیز. سیاستمداران مخالف در حال حاضر نگرانی در مورد مسائل اعم از مواد غذایی-استانداردهای ایمنی به ویژه آمریکا عمل کلر-شستن مرغ به کشتن میکروب ها به قیمت های مواد مخدر.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که جانسون در لندن در روز پنج شنبه گفت: ایالات متحده آمریکا قرار بریتانیا “در مقابل خط” در آن روابط تجاری پس از Brexit.

——

آسوشیتد پرس نویسنده متی لی کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو