مشاغل کسری درایوهای ارتش روزانه مسافران خارج از وسترن سیدنی

این اولین بار است که از سه مقاله بر اساس به تازگی منتشر شده تحقیقات بر روی اثرات کمبود شغل های محلی در سرعت در حال رشد وسترن سیدنی منطقه است.


وسترن سیدنی دارای یک شغل مشکل است. دیگر هیچ منطقهای اقتصاد در استرالیا نتواند در ارائه شغل برای ساکنان آن بیش از این یکی. در آخرین سرشماری غربی سیدنی مشاغل کسری – شغل های محلی منهای کارگران محلی بود 222,000.

اگر منطقه متوسط نرخ رشد مشاغل برای این قرن ادامه این کسری رشد خواهد کرد به 325,000 توسط 2036 افزایش بیش از 30%. ما به تازگی منتشر شده گزارش وسترن سیدنی ما برآورد خروج از منطقه 562,000 مسافران به عنوان یک نتیجه. بیش از 300 ، 000 نفر در حال حاضر در حال ترک این منطقه هر روز برای کار.


ادامه مطلب: اگر مردم نمی توانند به شغل خود را به مشاغل مردم


حرفه ای جوان را در حال رشد با حضور در این فاصله سنگ زنی جریان روزانه از کارگران است. این یک برنامه ریزی شهری کابوس.

مرکز وسترن سیدنی, نویسنده ارائه شده

پنجاه سال پیش در غرب سیدنی یکی از استرالیا عمده مناطق صنعتی می باشد. در سال 1971 یک کمربند از چهار دولت محلی مناطق – کشش از Bankstown از طریق Fairfield و Parramatta به بلککتون – خانه بود به 104,000 تولید کارگران بیش از یک سوم از نیروی کار محلی. تا سال 2016 تعداد این کارگران تاکنون دو سوم به تنها 36,000 یا 7.8 درصد از ساکنان محلی کارگران است.

در عین حال بر خلاف بسیاری از تولید مناطق در سراسر جهان توسعه یافته – که در آن ده-صنعتی اتحاد چپ عمیق استخر کارگران آواره – منطقه نشده به پایان رسید تا یک زنگ کمربند. وسترن سیدنی نیروی کار دستخوش قابل توجه بین نسلی بازسازی.

آموزش سوخت افزایش کلاس های حرفه ای

دانشگاه آموزش و پرورش در خصوص رانندگی است این. در سال 1971 تنها 3,900 درجه-دارندگان زندگی در کمربند صنعتی بالا توضیح داده شد. تا سال 2016 تعداد آنها تا به حال رسید به 198,000.

در منطقه به عنوان یک کل در غرب سیدنی در سال 2016 شد و به 353,000 بزرگسالان با مدرک کارشناسی یا بالاتر در رشته مدارک. این بود 20.7 درصد از مردم در منطقه سن 15 سال به علاوه از 10.7 درصد در سال 2001. به وضوح یک تحول و تغییر در منطقه ساکن کارگران شده است در راه است.

با کلیک بر روی نمودار به تصویر را بزرگ تر ببینید. مرکز وسترن سیدنی است. اطلاعات: اقتصاد ملی (NIEIR), 2018, نویسنده ارائه شده

در آخرین سرشماری 20 درصد از وسترن سیدنی شاغل ساکنان حرفه ای به مقدار 203,000 کارگران است. که بیش از هر گروه شغلی در منطقه است.

ما همچنین می توانید تغییر و تحول در غرب سیدنی نیروی کار از طریق خود را به بالا از مشاغل در آنچه شناخته شده به عنوان “دانش کسب و کار مبتنی بر خدمات”. این دوره را پوشش می دهد سه گروه صنعت: حرفه ای فنی و مهندسی و خدمات; خدمات مالی و بیمه; اطلاعات و رسانه ها و ارتباطات از راه دور.

در اینجا ظهور وسترن سیدنی نیروی کار به عنوان معامله واقعی غیر قابل انکار است. محاسبات ما این است که برای سال 2018 وسترن سیدنی شد و به دانش بیشتر در کسب و کار مبتنی بر خدمات کارگران (162,000) از بریزبن (159,000) – سواحل شرق استرالیا تعجب کودک – و به طور قابل توجهی بیش از هر پرت و یا آدلاید.

چنین است که با سرعت از upskilling در غرب سیدنی رشد از های 2013-2018 انجام دهد از ساکنان برگزاری شغل در دانش مبتنی بر کسب و کار خدمات رشد رشد این شغل دارندگان در بریزبین و آدلاید و پرت ترکیب شده است.

در واقع ما گزارش می یابد نوظهور تقسیم در استرالیا اقتصاد شهری. سیدنی بیشتر از جمله وسترن سیدنی و بیشتر ملبورن در حال برخورد پیش رو به عنوان پیشرفته دانش اقتصاد. از دیگر مناطق شهری عقب مانده هستند.

مرکز وسترن سیدنی است. اطلاعات:اقتصاد ملی (NIEIR), 2018, نویسنده ارائه شده

اما 60 درصد کار نمی کند به صورت محلی

یک سوال کلیدی است که آیا به اندازه کافی وجود دارد شغل در غرب سیدنی برای این تعداد رو به رشد حرفه ای و دانش کارگران ؟ پاسخ واضح است: هیچ.

در سرشماری سال 2016 تنها 40.4 درصد از وسترن سیدنی دانش کسب و کار مبتنی بر خدمات کارگران می تواند پیدا کردن شغل در منطقه است. باقی مانده 59.6% مجبور به رفت و آمد به مقصد فراتر از منطقه به رفت و آمد خود را از 21 قرن معاملات.


ادامه مطلب: استرالیا شهر کارگران میانگین رفت و آمد دمیده شده است به 66 دقیقه در روز است. چگونه شما مقایسه?


وسترن سیدنی وابستگی به یک جمعیت-رشد اقتصاد محدود رشد مشاغل برای دانش کارگران است. منطقه قوی شغل رشد در سال های اخیر آمده است به شدت از دو منبع.

ساخت و ساز به ویژه ساخت و ساز مسکونی است تولید بسیاری از مشاغل است.

منبع دیگر از مشاغل است که در بخش صنعت است که رشد در نسبت مستقیم با رشد جمعیت ، این شامل مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی آموزش و پرورش و آموزش خرده فروشی و محل اقامت و غذا و خدمات است. منطقه رشد جمعیت به سوخت رشد در این جمعیت خدمت بخش است.

مرکز وسترن سیدنی, نویسنده ارائه شده

آسیب پذیر در رکود

بدیهی است که این شغل رشد شده است خوش آمدید و مهم است که برای این منطقه روز به روز در اقتصاد است. مشکل این است که غرب سیدنی اقتصاد موفق به تولید قابل توجهی رشد اشتغال در بخش های دیگر. این اتحاد چپ جمعیت-محور بخش ها از جمله ساخت و ساز به عنوان منبع اصلی رشد.

در بخش ساخت و ساز, اما, سینه زیر هر بوم. بخش وارد یک رکود قابل توجهی در 2019.

علاوه بر این COVID-19 همه گیر و رکود اقتصادی هستند به احتمال زیاد برای مهار وسترن سیدنی رکورد نرخ رشد جمعیت. این آمار مشاغل در جامعه و خدمت بخش از جمله بیشتر زیان کار در ساخت و ساز.

بنابراین نیروی کار تحول در غرب سیدنی در حال اجرا است پیش از تحول اقتصادی مورد نیاز برای اطمینان از تامین شغل مناسب در منطقه است.

وسترن سیدنی رشد کرده است برای تبدیل شدن به چیزی بیش از یک حومه زائده به سیدنی شهری منطقه است. در عین حال آن 1 میلیون کارگر فاقد متنوع مشاغل پایه منطقی انتظار زیادی پیشرفته اقتصاد شهری.

کمی تعجب وسترن سیدنی شهرت به عنوان یک برنامه ریزی کابوس در حال رشد است.


مرکز وسترن سیدنی منتشر کرده است سه گزارش در غرب سیدنی در حال رشد مشاغل کسری. شما می توانید با خواندن این گزارش را در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de