جیسون کنی تایید ارین اوتول برای رهبری حزب محافظه کار

OTTAWA — آلبرتا برتر جیسون کنی کینگ در میان رهبران محافظه کار جنبش در کانادا, حمایت ارین اوتول منجر به فدرال ،

خود مهر تایید می آید به عنوان o’toole, revs تا تلاش برای گرفتن به پیتر مککی که رهبری مبارزات انتخاباتی در حال حاضر مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار در تلاش خود را برای برنده شدن در این مسابقه.

در حالی که مک کی نیز امن تاییدیه از بسیاری از محافظه کار فعلی اعضای مجلس, کنی, حمایت یکی از پرطرفدار ترین در مسابقه رهبری.

هر چند در حال حاضر برتر از آلبرتا کنی به عنوان یک نماینده از سال 1997 تا سال 2016 بود و کلام در گسترش فعلی حزب محافظه کار به ویژه در میان حومه کانادایی.

تلاش های او را دیدم محافظه کاران به طور پیوسته راه خود را از یک دولت اقلیت در سال 2006 به اکثریت در سال 2011.

هر دو اوتول و مککی نشست کابینه با کنی که اکثریت دولت بیان کرد و گفت: این اوتول که آنچه در آن طول می کشد به رهبری محافظه کاران به قدرت دوباره.

اما او نیز در زمان حفاری در سخن گفتن مک کی ساخته شده پس از آخرین انتخابات فدرال هنگامی که به زمان رهبر حزب اندرو شیر را به لحاظ اجتماعی محافظه کار و ارزش یک “متعفن albatross.” شیر ناتوانی برای افزایش رای دهندگان نگران در مورد آنچه که او ممکن است انجام این کار با قدرت غرق حزب محافظه پیام مککی گفت: در ماه اکتبر.

“هیچ کس نمی خواهد خود را عمیقا برگزار اعتقادات را رد کرد و به عنوان “متعفن albatrosses تحت ارین اوتول رهبری” کنی گفت: در یک ایمیل ارسال شده به اعضای حزب و منتشر شده توسط o’toole, کمپین.

“ارین اوتول جهات وسعت بزرگ ما چادر ائتلاف است.”

هنگامی که استفان هارپر شدت پایین به عنوان رهبر حزب در شب انتخابات در سال 2015 پس از محافظه کاران از دست قدرت آقای کنی در میان اولین نام شناور به جای او.

اما او در نهایت تصمیم گرفت برای سر به آلبرتا به تلاش برای متحد کردن احزاب محافظه کار وجود دارد. او موفق شد تا برنده مسابقه رهبری جدید حزب و پس از آن برنده انتخابات به عنوان برتر استان.

خود ریشه در محافظه کار سیاست هستند به عنوان عمیق به عنوان Rolodex ضخیم — کنی کمک گیری تا سازمانی و اعانه برای اوتول می تواند یک تفاوت بزرگ در مبارزات انتخاباتی خود.

در ایمیل کنی صحبت approvingly از برخی از ایده های اوتول قرار داده است تا کنون.

“من تحت تاثیر قرار شده است با درک عمیق خود را از چالش های مواجه شده توسط غرب و انرژی ما صنعت” نوشت کنی.

“او می داند که نیاز به یک حس مشترک ایجاد تعادل بین منابع خوب شغل در حالی که حفاظت از محیط زیست است.”

هفته آینده اوتول تنظیم شده است به پرده کامل سیاست های سند. او به طعنه برخی از ایده های شنبه, از جمله با استناد به بند وجود به تصویب اجباری حداقل جملات برای جرایم خشونت آمیز و غیر قانونی اسلحه.

اجباری حداقل مشخصه از عدالت قانون تحت قبلی محافظه کار دولت هر چند بسیاری از آنها لغو شده است توسط دادگاه به عنوان قانون اساسی از این رو نیاز است با استفاده از بند وجود به آنها بازگرداند.

مککی شد وزیر دادگستری در دولت هارپر و صحبت کردن با زور و اجبار در مقابل دیوان عالی کشور و دادگاه بدوی تصمیم گیری های واژگون صدور حکم مقررات.

مککی صرف چند روز گذشته مبارزات در کنی چمن در آلبرتا. جمعه او حرکت می کند و در مبارزات انتخاباتی خود بر روی Scheer خاک از رجینا, که در آن او را به یک سخنرانی به رجینا اتاق بازرگانی است.

این اولین بار است که او به صحبت می کنند به یک جمعیت خارج از مردمی ملاقات و خوش آمد می گوید مدار شده است که نقطه اتکاء و رهبری مبارزات.

مبارزات انتخاباتی خود می گوید این سخنرانی خواهد بود گسترده و به برخی از نکات از سیاست های پیشنهادی او را به جلو در هفته پیش رو است.

تنها مککی و اوتول به طور رسمی در انتخابات برای رهبری نژاد تا کنون پس از مطرح کل 300.000 دلار هزینه و به دست آمده از 3000 امضا حزب خواسته است.

شش نامزد دیگر هنوز در تلاش برای پاسخگویی به آن دسته از الزامات و باید تا مارس 25 به انجام این کار.

اعضای حزب انتخاب رهبر جدید در ژوئن 27.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 5 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im