دولت ژاپن در پاسخ به این coronavirus همه گیر شده است, واکنش هرج و مرج و فاقد رهبری مشخص. ژاپن به طور موثر از دست کنترل تلاش خود را برای منزوی کردن تمام موارد مشکوک.

کامل در سراسر کشور وضعیت اضطراری بود و تنها اعلام شده در آوریل 16, پس از موارد به سرعت در حال گسترش در خارج از مرکزی مناطق شهری. اضطراری ملی به استان قدرت برای تحمیل خود را مستند اقدامات, اما این جزئی هستند و نه قابل اجرا توسط قانون است.

این به دنبال توصیه های مبهم توسط دولت شینزو آبه برای مردم در سراسر کشور به عمل “سه Cs”: اجتناب از فضاهای بسته متمرکز تجمعات و تماس نزدیک.

اما دولت coronavirus استراتژی ممکن است بیشتر جاست دسته بندی شده در “سه عنوان”: استکبار اضطراب و غیر معمولی. این شامل بیش از اعتماد به نفس در حزب پروتکل اضطراب بیش از ساخت ناگهانی تغییرات اجتماعی و بی تفاوتی نسبت به معمولی از مشاوره خارجی همسالان.

در برخی از راه این آینه گسترده تر الگوی آبه دولت اجرای سیاست هایی در خانه که خارج-از-همگام سازی با تصویر ژاپن خود را به عنوان یک رهبر در صحنه جهانی است. این تضاد بین سیاست داخلی و خارجی به رهبری ژاپن capriciously به آستانه یک coronavirus فاجعه است.

پس از آبه بازگشت به قدرت در سال 2012 در ژاپن است و مجموعه ای از سیاست خارجی دوره با هدف به دست آوردن اعتبار بین المللی. این تا حدودی به عنوان یک پاسخ به داخلی برداشت که ژاپن آسیب دیده بود شهرت خود را در طی بیش از دو دهه از رکود. آبه جدید در دستور کار بوده است که با مفاهیم proactivity توسعه بین المللی بر اساس قوانین نظام و رهبری منطقه ای.

پس چرا با خیلی در خطر است پاسخ خود را حاکم حزب لیبرال دموکرات به coronavirus همه گیر شده است به طوری نامنظم?

استکبار

این شروع می شود با آبه که تقویت قدرت را در دستان خود تحت بهانه از رهبری قوی و منافع ملی. هر چند اغلب در قاب میهنی شعارهای اقدامات معرفی شده توسط نخست وزیر در به اشتراک گذاری اطلاعات نظامی گسترش و کنترل رسانه را تا حد زیادی منجر به کاهش آزادی های مدنی و توانمندسازی از آبه و حلقه درونی خود را. این تمرکز قدرت به ترویج یک گفتمان ژاپنی استثنایی متمرکز بر غرور ملی در خانه و اعتبار بین المللی در خارج از کشور.

اما وجود دارد یک استکبار در اینجا بر اساس این واقعیت است که آبه در کابینه نیست و در واقع محبوب تصویب در میان ژاپنی ها برای دست زدن به آن از coronavirus پاسخ. این LDP تنها دستورات قاطع استفاده انتخاباتی به دلیل شکسته و ناکارآمد مخالفت با هیچ حزب دیگر به دست آوردن مراتب بالاتر از 5 درصد آرا.

این نوع از غرور که در آن حزب حاکم اعمال یک جانبه به عنوان اگر با توجه به دستور توسط اکثریت عظیمی از مردم با توجه نیست حداقل به LDP تقریبا ناگسستنی گرفتن در قدرت پس از سال 1955. در سال های اخیر سیاست های دولت باید تنها به معرض محدود داخلی بررسی رسانه های.

آبه رویکرد شده است با انتقاد. Kiyoshi Ota/EPA

اضطراب

ژاپن در نظر گرفته شده است یک جامعه محافظه کار کشور است. به طور کلی این شامل سطح بالایی از آگاهی اجتماعی و اضطراب در مورد اجتماعی برداشت. این عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای سیاستمداران را ناگهانی یا تغییرات گسترده برای ترس از ناراحت کننده اپل سبد خرید.

اکثر ژاپنی شنده ثبات و ایمنی است که تا حد زیادی منعکس شده در به طور کلی محتاط اقدامات سیاسی خود را به رهبران. تامین چنین ثبات و امنیت است و نه برعکس فرض نیاز به اقدامات چشمگیر است که به شدت تغییر زندگی روزانه. شواهدی وجود دارد برای مثال از شهروندان نادیده گرفتن و یا تنها بخشی از پیوستن به نسبتا ناگهانی اجتماعی فاصله اقدامات دولت درخواست شده است.

در همان زمان در ژاپن دارای یک مشکل از بی تفاوتی. جنایی حوادث مانند خشونت یا رفتار ضد اجتماعی می تواند اغلب گزارش نشده. به جای آن وجود دارد انتظار برای مردم به عمل و آگاهی اجتماعی و توجه به دیگران از طریق خود اجتماعی مشروط رفتار. این باعث می شود آن را سخت را برای دولت به تقاضای اضافی بیشتر پایبندی به اقدامات سخت گیرانه زیرا در حالی که برخی از افراد مضطرب در مورد چگونه آنها را به لحاظ اجتماعی درک شده, آنها انتظار دارند به مسئولیت شخصی برای اعمال خود.

نیز وجود دارد یک درجه ای از بیم و هراس در جامعه است که نگهبانان در برابر نظامی به سبک اقدامات اضطراری که همراه با ژاپن در زمان جنگ دوران.

در هر صورت در حال حاضر وجود دارد یک درجه عمدی فاصله از غریبه و با پوشیدن ماسک های صورت به مدت طولانی امری عادی بوده است. این می تواند تا حدودی توضیح در ابتدا آهسته گسترش ویروس. در سمت تلنگر, اما, این می تواند منجر به یک حس کاذب از اطمینان.

غیر معمولی

ژاپن تمایل به انطباق به جای پایبندی به عرف بین المللی. این می رود برای سیاست و اقتصاد و جامعه و ثابت شده است موثر در حفظ این کشور قدرت اقتصادی و قدرت نرم اعتماد به نفس است. اما آن را نیز رهبری سیاستمداران در توکیو به این باور است که پس از مشاوره سیاست یا رفتار دیگر پیشرو قدرت ممکن است موجه باشد. ژاپن چیزهایی متفاوت آنها ادعا می کنند به دلایل خوب است.

در مورد COVID-19 گیر این است که شروع به نگاه مانند یک قبر اشتباه است. ژاپن است که خارج از ماشین چین دهنده با بسیاری از کشورها مانند کره جنوبی و تایوان و کشورهای اتحادیه اروپا که آن را ممکن است بیشتر نیاز به همکاری با هر دو برای جلوگیری از گسترش ویروس و آدرس اقتصادی آن تاثیر.

سلامت نگرانی از چنین آتیپیک رویکرد واضح است. اما از لحاظ اقتصادی بیش از حد همه چیز را از سفر هوایی به بازی های المپیک و گردشگری شده اند تاثیر منفی می گذارد. حتی در مقایسه با دیگر کتک اقتصاد جهانی و سیستم بهداشت و درمان پیش آگهی برای ژاپن ترسناک است.

جالب اینجاست که پس از آن ترکیبی از بی ربط سیاست های داخلی نیز می تواند نتیجه در ژاپن مصرف اضافی ضربه به یک چیزی که رهبر آن بود بدون شک امیدوار به حفظ آن شهرت بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im