ژاپن می گوید مسافر یافت آلوده پس از خروج از کشتی

توکیو — یک مسافر که خاموش کردم الماس شاهزاده خانم پس از اتمام کشتی کروز قرنطینه این هفته آزمایش مثبت برای ویروس جدید, شنبه, تبدیل شدن به اولین مورد شناخته شده از عفونت در میان کسانی که منتشر شد در پایان این کشتی را مهار دوره, ژاپنی, مقامات گفت.

بیمار یک زن در 60s از Tochigi ریاست شمال توکیو بود که در کشتی با او شوهر, Tochigi رژیم صهیونیستی است. Tomikazu فوکودا گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

این زن تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس در فوریه. 15, چهار روز قبل از او رو کشتی با شوهرش نه با نشان دادن هر گونه علائم در زمان. این زن و شوهر در زمان قطار, صفحه اصلی, مقامات گفت.

با وجود شک و تردید قوی مطرح شده از داخل و خارج از کشور ژاپنی, وزارت بهداشت مقامات اصرار داشت که هر مسافر که به اتمام 14 روز در قرنطینه آزمایش منفی برای این ویروس و نشان داد هیچ نشانه و تا به حال نزدیک به صفر خطر تبدیل شدن به یک ویروس بیمار است.

“من می خواهم به اصرار دولت برای نگاهی دقیق تر اقدامات پیشگیرانه” فوکودا گفت: sternly در کنفرانس خبری.

برخی از کارشناسان سابق و مسافران را مورد انتقاد قرار قرنطینه و گفت: ضد عفونت اقدامات ناکافی بودند. ایالات متحده و استرالیا و دیگر دولت هایی که تخلیه شهروندان خود از کشتی هستند که نیاز به آنها اضافی دو هفته قرنطینه.

ژاپن بهداشت وزیر Katsunobu کاتو گفت: 18 آمریکایی شش کشته و یک اسرائیلی, مسافری که از پرواز خارج از ژاپن توسط دولت هایشان قبل از پایان کشتی قرنطینه آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه. او گفت که نتایج قابل درک است چرا که کسانی که مسافران را به طور کامل با الزامات سختگیرانه تر برای رهایی از کشتی.

کاتو گفت: مقامات ژاپن مشغول به کار بودند از نزدیک با کشورهای متبوع خود’ مقامات بهداشت برای پیگیری این موارد است.

کاتو نیز گفت: 23 مسافر تا به حال منتشر شده از الماس شاهزاده در پایان قرنطینه بدون اینکه تست شده برای این ویروس با توجه به رویه اشتباه نشانه دیگری از sloppiness در قرنطینه از کشتی که در آن بیش از 600 نفر آلوده شدند.

او گفت: 23 مورد آزمایش قرار گرفتند قبل از قرنطینه شروع Feb. 5 اما اجازه داده شد به ترک کشتی در روز چهارشنبه و پنج شنبه بدون اینکه دوباره تست شده است. سه نفر از آنها پس از آزمایش منفی و بیشتر از دیگران به توافق آزمایش می شود, او گفت:.

کاتو گفت: مسئولان باید دنبال تمام 23 مسافران و خواسته آنها را به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

“ما عمیقا تاسف است که وجود دارد یک عملیاتی خطای او گفت:” در یک کنفرانس خبری. “ما به بررسی آنچه رفت بنابراین ما نمی خواهد تکرار همان اشتباه است.”

ژاپن تایید کرده است بیش از 760 مورد از این ویروس جدید که برای اولین بار پدید آمده در چین از جمله حداقل 634 از الماس شاهزاده که لنگر انداخت و قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

این کشتی در ابتدا انجام شده در مورد 2,600 مسافران و 1100 خدمه. بسیاری از مسافران شد یا گرفته شده به بیمارستان متحرك و یا در زمان چارتر پرواز به خانه. حدود 100 دیگران بود که هم اتاقی آلوده و یا تماس با دیگر مسافران در طول دوره قرنطینه گرفته شد به یک دولت تسهیلات برای تکمیل 14 روز در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im