پکن – ژاپن روز جمعه گزارش 41 موارد جدیدی از یک ویروس بر روی یک کشتی کروز که احتمالا در بندر یوکوهاما در حالی که مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 636 از جمله یک پزشک که در مشکل با مقامات این کشور کمونیستی برای یک صدایی هشدار دهنده در مورد بیماری تهدید.

دو لنگر انداخت کشتی های کروز با هزاران نفر از مسافران و خدمه باقی مانده زير 14 روز قرنطينه در هنگ کنگ و ژاپن است.

قبل از روز جمعه 41 مورد تأیید 20 مسافر که پیدا شد با این ویروس آلوده شده بودند همراهی کردن الماس شاهزاده در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. در مورد 3,700 مردم محدود شده است روی عرشه کشتی.

در ضمن یک نوزاد را کشف آلوده 36 ساعت پس از تولد تبدیل به جوانترین شناخته شده بیمار است. تعداد افراد آلوده در سطح جهان افزایش یافته است و به بیش از 31,000.

دکتر لی Wenliang, 34, تا به حال مشغول به کار در یک بیمارستان در کانون شیوع در مرکز شهر ووهان. او مواخذه توسط پلیس محلی برای “گسترش شایعات” درباره این بیماری در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های خبری. شیوع گسترش به برخی از ده دو کشور باعث محدودیت های مسافرتی و قرنطينه در سراسر جهان و بحران در داخل کشور از 1.4 میلیارد دلار است.

سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین عبور از Dr Li Wenliang. همه ما نیاز به شادی دارند کار می کنند که او” در ویروس.

در عرض نیم ساعت از اعلام زودتر جمعه که Li شد و در وضعیت بحرانی به بیمارستان دریافت حدود 500000 نظرات آن پست های رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق. یکی نوشت: “ما در حال رفتن به رختخواب. ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است.”

Li شد در میان تعدادی از متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی, نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این هفته. آن گفت که پس از رمز و راز بیماری تا به حال زده هفت نفر در یک بیمارستان Li گفت: آنها در چت آنلاین گروه Dec. 30: “قرنطینه در بخش اورژانس است.”

یکی دیگر از شرکت کنندگان در چت در پاسخ تعجب “است سارس آمدن دوباره؟” — یک مرجع به 2002-03 شیوع ویروسی که به کشته شدن صدها نفر ،

ووهان مقامات بهداشت احضار لی در وسط شب به تقاضای او توضیح دهد که چرا او تا اطلاعات و پلیس بعد از آن او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف به “غیر قانونی رفتار” بار گفت.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر قبلا” لی در مصاحبه ای گفت: در زمان از طریق پیام های متنی “من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

یک نوزاد متولد شده تاریخ و زمان آخرین شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد جوانترین فرد شناخته شده مبتلا به ویروس, مقامات گفت. اما دقیقا چگونه کودک آلوده شد مشخص نیست.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است.

چین به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید پنج شنبه برای منزوی کردن و درمان بیماران — 1500 تخت مرکز در ووهان. در اوایل این هفته دیگر به سرعت در حال ساخته 1,000-تخت بیمارستان در ووهان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

مقامات همچنین نقل مکان کرد و مردم با علائم خفیف به موقت بیمارستان ها در عرصه ورزش سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی.

همه با هم بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در سخت ضربه هوبئی استان در یک اقدام بی سابقه — و اثبات نشده — پیشنهاد به شیوع بیماری تحت کنترل است.

در هنگ کنگ در بیمارستان کارگران خواستار تعطیلی این سرزمین مرز با سرزمین اصلی چین هنوز در اعتصاب است. قلمرو رهبر کری لام اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه همه مسافران وارد شهر از سرزمین اصلی شروع شنبه اما دولت حاضر به مهر و موم مرز به طور کامل. تایوان گفته است: “امتناع از ورود به همه غیر شهروندان یا ساکنان که به تازگی بازدید هنگ کنگ ماکائو و چین آغاز جمعه.

آزمایش یک داروی ضد ویروس راه اندازی شد برای شروع در یک و ماری یاماگوچی گروه از بیماران سهشنبه رسمی رادیو فردا خبر داد. دارو Remdesivir ساخته شده توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences.

از اروپا به استرالیا و ایالات متحده دانشگاه ها که میزبان دانش آموزان چینی و یا مطالعه-برنامه های خارج از کشور در حال تقلا برای ارزیابی خطرات و برخی از آنها لغو فرصت ها و منع سفر دانشجویی.

بانک های مرکزی در فیلیپین و تایلند را کاهش نرخ بهره خود را برای دفع آسیب های اقتصادی از شیوع این بیماری در چین و جهان و دومین اقتصاد با 1.4 میلیارد نفر است. چین یک منبع عمده ای از گردشگران در آسیا و شرکت ها در سراسر جهان بستگی دارد آن کارخانه برای عرضه محصولات و مصرف کنندگان آن به آنها را خرید.

سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو دوباره به دنبال کاستن ترس که بازی های 2020 می تواند به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل بحران است.

——

یاماگوچی از توکیو گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده فاستر klug تعلق گرفت. در یوکوهاما, ژاپن, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو