OTTAWA — مقامات ممکن است به زودی به مردم اجازه می دهد قرنطینه روی الماس شاهزاده کشتی کروز در نزدیکی توکیو که در آن 12 کانادایی قرارداد رمان coronavirus به پیاده و پایان انزوای خود در روی زمین است.

این 3,500 مسافران در کشتی بوده اند تحت قرنطینه از هفته گذشته و تا کنون 218 آزمایش مثبت برای بیماری که سازمان بهداشت جهانی دوبله شده است COVID-19.

این بزرگترین غلظت از تایید موارد خارج از سرزمین اصلی چین با توجه به سازمان بهداشت جهانی

12 کانادایی که قرارداد این ویروس در هیئت مدیره کشتی منتقل شده اند به امکانات بهداشتی و حداقل سه نفر نیاز به بستری شامپاین گفت.

شامپاین گفت: تیم های واکنش اضطراری و کنسولی مقامات در ژاپن به مطمئن شوید که کانادایی ها در حال دریافت کمک آنها نیاز دارند.

“ما می دانیم که وجود دارد برخی از افرادی که نیاز به داروها در هیئت مدیره آنها می خواهید به تماس با خانواده های خود ما تسهیل که” شامپاین گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در سنگال که در آن او در یک سفر دیپلماتیک.

کانادا نیز اعزام مقامات بهداشت به ژاپن به هماهنگی با محلی مقامات بهداشت عمومی.

ژاپن قصد دارد برای حرکت مسافران که مایل به ترک کشتی در فاز با “پزشکی آسیب پذیر” مهمان بودن نقل مکان کرد و در مرحله اول با توجه به شاهزاده Cruises خط که صاحب این الماس شاهزاده خانم.

که اولین گروه از مردم خواهد شد تست شده برای این ویروس و در صورتی که تست منفی خواهد شد به یک قرنطینه مسکن تسهیلات خط کروز گفت: در آزادی مطبوعات.

اگر آنها تست مثبت آنها خواهید بود نقل مکان به یک مرکز درمانی.

ساحل سمت مرکز قرنطینه شامل فرد اتاق با حمام خصوصی و در حالی که مسافران خود ادامه خواهد داد برای دریافت پزشکی خود نسخه های آنها نمی خواهد که دسترسی به تخصصی یا غربی وعده های غذایی. آنها خواهد شد در خدمت, ژاپنی, بنتو جعبه برای مدت زمان قرنطینه با توجه به انتشار.

هر کسی که مایل به اقامت در کشتی خواهد بود و مجاز به انجام این کار.

شامپاین گفت: حدود 250 کانادایی جداگانه در کشتی کروز خاموش ساحل کامبوج به Westerdam باید آزمایش منفی برای coronavirus خواهد شد و بازگشت به کانادا در هزینه خط کروز امریکا هلند.

همانطور که برای کانادایی ها هنوز هم در مرکز ویروسی شیوع, شامپاین گفت: تمام 400 یا بیشتر کانادایی ها که خواستار ترک هوبئی چین استان است که شامل شهر ووهان شده اند عودت و قرنطینه در جنوب انتاریو در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون.

وجود دارد هنوز هم دائم ساکنان کانادا در هوبئی, او گفت:. هر چند مقامات چینی در ابتدا تصریح کرد که تنها دارندگان پاسپورت کانادایی خواهد بود قادر به ترک منطقه قرنطینه آنها به نظر می رسد که آرام که حکومت شامپاین گفت: اما او نداد که آیا در کانادا خواهد ترتیبات برای پرواز بیشتر از آنها.

آخرین پرواز اجاره توسط دولت کانادا به تخلیه مردم از شهر ووهان که فرود در CFB ترنتون در روز سه شنبه گذشته دولت در نظر دارد به ارسال به منطقه است. کسانی که کانادایی ها که تصمیم به ماندن در پشت در هوبئی شده اند با ارائه خدمات کنسولی, شامپاین گفت.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 13, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو