IVF در حال تغییر است در حال حاضر کلینیک های بازگشایی شد. در اینجا چیزی است که انتظار می رود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

IVF درمانگاه در حال حاضر باز پس از بسته شدن موقت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در برخی از ایالت درمانگاه هنوز عامل در ظرفیت کامل. همچنین شما می خواهد برخی از تغییرات به مراقبت از خود را.

این چیزی است که ما تا کنون می دانیم.


ادامه مطلب: خبر خوب در عمل جراحی انتخابی اما وخیم هشدار در اقتصاد


چگونه حوادث آشکار شد

در اواخر ماه مارس و غیر ضروری اعمال جراحی الکتیو از جمله IVF خدمات شد به تعویق افتاد. ایده این بود که برای جلوگیری از گسترش coronavirus کمک به سلامت سیستم آماده شدن برای انتظار هجوم coronavirus بیماران و به حفظ سهام از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس.

بسیاری از افرادی که آماده شد برای شروع IVF یا که در وسط یک چرخه درمان مضطرب بودند.

چند هفته بعد به معروف منحنی به حال پهن نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد IVF درمانگاه می تواند بازگشایی:

[…] موضوع البته به ظرفیت ها و محدودیت های دیگر که ممکن است وجود داشته باشد در هر حوزه قضایی است.

قوانین مختلف در کشورهای مختلف

کشورهای مختلف و سرزمین های اجرا شده در این اطلاعیه را در راه های مختلف. در برخی از ایالت ها, کلینیک IVF را از سر گرفت نرمال خدمات. اما در دیگران وجود دارد محدودیت در تعداد تخم مرغ مجموعه, روش های است که می تواند انجام گیرد چرا که آنها نیاز به بستری در بیمارستان.

این بدان معنی است که تعداد زنانی که می توانید شروع به درمان نیاز به جمع آوری تخم مرغ است محدود و درمانگاه ممکن است بنابراین اولویت با ضروری ترین نیاز دارد.


ادامه مطلب: با توجه به استفاده از IVF به یک کودک ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


اما زنان که می خواهند به جنین منجمد منتقل شده باید قادر به آن انجام می شود بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند به دلیل آن را شامل نمی شود یک عمل جراحی. این یک روش ساده و شبیه به پاپ اسمير در آن ذوب جنین داخل رحم زن.

بنابراین موجود و جدید بیماران باید از تماس با کلینیک و یا درمان متخصص برای مشاوره در زمانی که درمان خود را می توانید شروع کنید.

در اینجا نحوه مراقبت از خود ممکن است تغییر

درمانگاه در حال تغییر راه آنها در ماه های آینده به مدیریت خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است.

این است که نه تنها برای محافظت از بیماران و کارکنان اما به محدود کردن استفاده از PPE که ممکن است در جای دیگر مورد نیاز در سیستم بهداشت و درمان.

درمانگاه به حداقل رساندن تماس فیزیکی بین بیماران و کارکنان. بنابراین به جای ملاقات چهره به چهره و مشاوره با پزشکان و پرستاران و مشاوران و حسابداری کارکنان خواهد بود از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس در هر کجا که ممکن است.

وجود خواهد داشت کمتر بازدیدکننده داشته است به درمانگاه و مردم کمتر در درمانگاه (از جمله در اتاق انتظار) هنگامی که بیماران شرکت کنند. قرار ملاقات خواهد بود مبهوت بنابراین اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم در درمانگاه برخی از کلینیک ها نمی خواهد اجازه می دهد تا همکاران یا افراد دیگر را به همراه زنان به قرار ملاقات.

شما به احتمال زیاد درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به درمانگاه. شاتر

اگر بیماران نیاز به حضور در کلینیک آنها خواسته خواهد شد که ممکن است در مورد کوروناویروس علائم (تب و سرفه و تنگی نفس و درد گلو) آیا آنها تا به حال تماس نزدیک با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و درجه حرارت خود را چک کنید.

دولت فدرال مشاوره در PPE در بیمارستان است که “این کسب و کار به طور معمول” و “اضافی COVID-19 خاص اقدامات احتیاطی لازم نیست” برای روش در بیمارانی که مشکوک به داشتن COVID-19.

آن را امن برای IVF در حال حاضر ؟

مردم ممکن است نگرانی در مورد خطرات ناشی از COVID-19 و اینکه آیا آن را بی خطر به کشتی سوار در دوران بارداری در حال حاضر.

چون COVID-19 شده است در اطراف برای یک مدت زمان کوتاه آن را سخت بدانید که چگونه آن را ممکن است مردم را تحت تاثیر قرار باروری و سلامت زنان باردار و نوزادان خود را.

اما بر اساس آخرین شواهد:

  • تب همراه با COVID-19 می تواند بر کیفیت اسپرم برای حدود سه ماه پس ممکن است به طور موقت کاهش باروری

  • زنان باردار هستند احتمال بیشتری برای دریافت آلوده به ویروس coronavirus نسبت به زنان دیگر و نه آنها در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید

  • زنانی که تبدیل شدن به طور جدی بیمار با COVID-19 در اواخر بارداری بیشتر از دیگر زنان باردار به تحویل نوزادان خود را قبل از موعد مقرر

  • پس از تولد انتقال COVID-19 از مادر به کودک گزارش شده اما شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از این نوزادان هر گونه مشکلات قابل توجهی.

یک مطالعه اخیر از 43 زنان باردار در ایالات متحده آمریکا که شده بود در بیمارستان بستری و آزمایش مثبت برای COVID-19 در بر داشت تقریبا نه نفر از 10 تا به حال بیماری خفیف.


ادامه مطلب: کروناویروس در حالی که باردار یا تولد: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


آماده برای شروع IVF?

برای افرادی که مشتاقانه در انتظار برای شروع IVF خبر خوب این درمانگاه در حال حاضر بازگشایی شد البته با کاهش ظرفیت در برخی از کشورها.

خبر بد این است که برای برخی از عواقب مالی از COVID-19 ممکن است معنی آنها نمی توانیم IVF.

اگر شما تصمیم می گیرید برای به تعویق انداختن IVF مالی یا دلایل دیگر به شکل را افزایش می دهد شانس خود را از داشتن یک نوزاد سالم هنگامی که زمان مناسب است.


ادامه مطلب: باید من رها خصوصی بیمه بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر?


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de