همیشه از خودم می پرسم: چه کسی برنده شدن در یک مبارزه بین مامبای سیاه و Inland Taipan?

این یک مقاله از من همیشه فکر یک سری که در آن خوانندگان ارسال در سوالات آنها می خواهم یک متخصص برای پاسخ به. ارسال سوال خود را به [email protected]


که برنده شدن در یک مبارزه بین مامبای سیاه و Inland Taipan? – Biswajit Tripathy

عزیز Biswajit,

چه جالب سوال!

قبل از اینکه ما شروع به صحبت کردن در مورد مبارزه ما برای اولین بار نیاز به فکر می کنم در مورد اینکه چرا این دو مارها رو به گرد و غبار ، علی رغم آنچه بسیاری از مردم فکر می کنم مارها به طور کلی بسیار خجالتی و محتاط حیوانات که خود را بسیار بهتر است برای جلوگیری از مشکل.

این معقول است – چرا خطر ابتلا به صدمه دیده است اگر شما می توانید جلوگیری از آن ؟

پس گفت که دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا مارها به مبارزه با دیگر مارها. در طول فصل تولید مثل جنس نر مارها گاهی اوقات مبارزه دیگر نر مارها از همان گونه.

استرالیا inland taipan. Hal Cogger/استرالیا موزه

ما ممکن است فکر می کنم از این به عنوان راهی برای تحت تاثیر قرار دادن دختران – و نه یک دلیل خوب برای یک مبارزه بین دو انسان اما به نظر می رسد به کار برای مارها. چرا که سیاه mambas و داخلی taipans دو گونه مختلف هر چند ما می توانیم رد این دلیل خود را برای ضربت.

به احتمال زیاد دلیل ما در مرحله نهایی مسابقات که یک مار در حال تلاش برای خوردن دیگر.

یک خدمت از مار ممکن است به نظر می رسد بسیار اشتها آور برای ما اما کوچکتر مار است که در واقع یک وعده غذایی خوب برای بزرگتر مار. برخی از گونه های مار مانند شاه کبرا حتی تخصص در خوردن دیگر مارها – آنها بسیار داد و بیداد کن در مورد مواد غذایی خود را و به نوبه خود دماغها در تقریبا در هر وعده غذایی.


ادامه مطلب: بله استرالیا مارها قطعا کشتن شما – اگر شما یک ماوس


سیاه mambas به طور معمول غذا خوردن پستانداران و پرندگان و داخلی taipans تقریبا به طور انحصاری از خوردن پستانداران مانند موش و موش, اما بسیاری از مارها را به بهره گیری از یک وعده غذایی آسان و اگر آن خود را ارائه.

آفریقا black mamba. شاتر

قبل از اینکه ما به کمی سرگرم کننده ما باید توجه داشته باشید که سیاه mambas از آفریقا و داخلی taipans از استرالیا. این به این معنی تحت شرایط طبیعی این دو گونه را ملاقات هرگز.

در واقع سیاه mambas و داخلی taipans هستند مانند “آلفا” مار آفریقا و استرالیا است. آنها بالا سگ از چمن خود را و هنگامی که تبدیل شدن آنها به بالغ مارها وجود دارد بیش از حد بسیاری از حیوانات دیگر که می خواهید به درهم و برهم کردن با آنها.

نبرد

مرحله تنظیم رزمندگان را وارد حلقه می تواند وجود داشته باشد تنها یک برنده. که خواهد بود ؟

مارها را دو راه اصلی مبارزه: آنها می توانند کشتی و می توانید آنها را نیش می زنند. هنگامی که پسر بچه مارها مبارزه برای تحت تاثیر قرار دادن دختران آنها معمولا فقط گریبان بسته بندی در اطراف و در اطراف هر یک از دیگر به ببینید که چه کسی قوی به عنوان هر یک تلاش می کند برای پین کردن حریف خود را به زمین.


ادامه مطلب: کنجکاو کودکان و نوجوانان: چه اتفاقی می افتد اگر یک سمی مار نیش مار دیگری از همان گونه?


زمانی که مارها چرا که فکر می کند یکی دیگر را جالب مار میان وعده آنها با هر وسیله لازم است هر دو کشتی و جویدن. سیاه mambas و داخلی taipans هر دو معروف سمی او را نیش بسته پانچ جدی!

اما که زهر است این سلاح قدرتمند تر? که یکی را به صاحب آن لبه ؟

Taipan زهر بسیار قوی – این قدرتمند ترین مار زهر وجود دارد این است که حداقل در برابر موش است. مامبای سیاه زهر از سوی دیگر بسیار سریع اقدام.

ما دلایل خوبی برای باور به taipan زهر است به خصوص طراحی شده برای به دست گرفتن موش به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اما راه آنها را که توسط تداخل با موش خون – احتمالا نمی خواهد کار به خوبی در برابر مارهای زهردار مناطق گرمسیر.

زهر مامبای سیاه طراحی شده است به سرعت در حال به دست گرفتن پرندگان و همچنین پستانداران و این معلوم می شود یک نکته مهم است. اگر شما دیده اید پارک ژوراسیک (اگر شما نمی متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و آن را بلافاصله!) شما می دانید که پرندگان از نسل دایناسورها.


ادامه مطلب: کنجکاو کودکان و نوجوانان: چگونه مار را یک ‘sssssss صدا با زبان خود را مجبور ؟


در واقع حتی اگر پرندگان دارای پر و (معمولا) پرواز آنها در واقع فقط یک گروه خاص از خزندگان. پرندگان بیشتر از نزدیک مربوط به تمساح از تمساح ها به مارمولک! این به این معنی است که یک سم است که با این نسخهها کار به خوبی در برابر پرندگان احتمالا با این نسخهها کار به خوبی در برابر بسیاری از دیگر خزندگان از جمله مارها.

این مارهای زهردار مناطق گرمسیر دارای لبه وقتی که می آید به زهر – مراقب inland taipan!

کشتی بیش از حد مهم است. و اگر چه mambas رشد می تواند بسیار طولانی و بسیار سریع taipans بیشتر عضله و احتمالا قوی تر است.

اگر taipan بسیار مراقب باشید که برای دریافت گاز در طول درگیری وجود دارد یک فرصت خوب می تواند غلبه mamba – مراقب مامبای سیاه!

اندازه کردن حریف

این گونه ها از نزدیک همسان هر کدام با خود سلاح های خاص آنها می توانید استفاده کنید برای برنده شدن در این مبارزه است. به یاد داشته باشید دلیل این مارها در حال مبارزه است و از آنجا که یکی می خواهد به خوردن و تنها احمقانه مار – یکی با چشم بزرگتر از معده خود را سعی کنید به خوردن یک مار بزرگتر از خود است.

به طوری که برد ؟

اگر چه هر دو گونه بسیار سمی و هر یک از آنها venoms است که به زیبایی طراحی شده برای مقهور ساختن طبیعی خود را طعمه واقعیت بیولوژیکی است که برنده احتمالا هر کدام از مار بود و بزرگتر در روز بدون در نظر گرفتن گونه است.

این یک درس مهم برای ما در مورد مارها – با وجود تحت سمی venoms آنها به طور کلی نمی خواهم به انتخاب دعوا با حیوانات که بسیار بزرگتر از آنها هستند.


ادامه مطلب: مبین: آنچه شما باید انجام دهید اگر شما گاز گرفته شدن توسط یک مار?


پس ما انسان ها هستند و خیلی بزرگتر از مارها آنها را بسیار ترجیح می دهند برای پنهان کردن از ما و از راه ما به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. اگر ما را ترک مارها به تنهایی آنها را ترک خواهد کرد و ما به تنهایی – نگاه کنید اما لمس نمی!

حتی اگر ما فانتزی مبارزه بین مامبای سیاه و inland taipan ممکن است هرگز در واقعیت اتفاق می افتد این یک سوال بزرگ به دلیل آن ساخته شده ما فکر می کنم در مورد مار شناسی از رفتار به سم را در یک راه سرگرم کننده است. با استفاده از تخیل ما برای یادگیری در مورد جهان طبیعی است که هرگز یک چیز بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im