توافق شد و اخیرا در جریان یک مراسم در IUB را در محوطه دانشگاه.
 
هدف آن تقویت همکاری علمی بین دو نهاد با توسعه علمی و فرهنگی تبادل در حوزه های مربوط به آموزش و پرورش انجام علمی و دانشجویی برنامه تبادل با تبادل علمی مواد و اطلاعات است.

تفاهم نامه همچنین به دنبال تقویت مشارکت های مشترک و یا پروژه های تحقیقاتی مشترک و کمک های مالی و همچنین احداث 2+2 برنامه.

این برنامه در درجه اول بیان برای کارشناسی در علوم کامپیوتر و مهندسی از هر دو این موسسات. دانشگاه براک نیز ابراز تمايل به گسترش این برنامه با بخش های دیگر از IUB نیز در آینده نزدیک.

دکتر سید Ejaz Ahmed, رئیس دانشگاه براک دانشکده ریاضی و علوم و پروفسور میلان Pagon سرپرست معاونت از IUB امضا تفاهم نامه از طرف مربوطه خود نهاد.

مراسم امضای نیز حضور داشتند توسط Corinne Petrisor, مشاور (تجاری) و ارشد تجارت کمیسر کمیسیون عالی کانادا; Leigh – الن Keating, مدیر براک دانشگاه بین المللی خدمات; Nigel دیکسون, پروژه های خاص هماهنگ کننده دانشگاه براک بین المللی خدمات; Megha Srivastav ارتباط مدیر براک دانشگاه بین المللی توسعه بازار; IUB است امنا SM Al-Husainy و Quaiyum خان; رؤسای دانشکدههای مختلف خزانه دار, ثبت, کنترل, بررسی, دعوت واحد سر و اساتيد از CSE در IUB.

در مناسبت Benoit Préfontaine گفت که این تفاهم نامه را کمک به ایجاد قوی و روابط دو جانبه بین این دو کشور با تمرکز اصلی بر روی پایاپای نتایج در بخش آموزش عالی.

پروفسور میلان در سخنرانی خود استقبال همه و به یک مقدمه کوتاه در مورد IUB. صحبت کردن در مورد تفاهم نامه او مشخص شده است که IUB است امضای تفاهم نامه با جهان پیشرو موسسات به منظور افزایش کیفیت آموزش عالی در بنگلادش است.

امنا SM Al-Husainy و Quaiyum خان همچنین تشکر براک دانشگاه برای گسترش دست به سمت همکاری.

این رویداد انجام شده توسط او اسلام و افسر ارشد IUB بین المللی برنامه و ارتباط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو