IUB دارای سمینار, کمپین برای افزایش آگاهی در مورد کوروناویروس

این COVID-19 ویروس در سراسر جهان گسترش یافته و منجر به کشته شدن حدود 2,800 مردم بیشتر در قلب شیوع این بیماری در چین است.

هیچ کس در بنگلادش است قرارداد جدید ویروس اما حداقل شش مهاجران اقامت در سنگاپور و امارات متحده عربی باید آزمایش مثبت است. مقامات باید اقدامات لازم برای جلوگیری از احتمال شیوع توجه به این که ویروس در حال رسیدن به جدید کشورها و مناطق.

این IUB دانشکده علوم محیط زیست و مدیریت و یا SESM و مدرسه علوم زندگی و یا SLS co-سازماندهی سمینار ویروس در داکا در چهارشنبه این دانشگاه در بیانیه ای گفت.
داکا شمال شهردار Atiqul اسلام که در زمان ادای سوگند در روز پنج شنبه پس از اخیر خود دوباره انتخابات شد رئیس مهمان.

او به توصیه دانشگاه به معرفی کارآموزی با شهرستان شرکت و تضمین همکاری به شهرستان رایگان از coronavirus و پشه عهده دانگ.

استاد شاه M Faruque رئیس مسئول SLS ارائه سخنرانیها. او اظهار داشت که کروناویروس در حال حاضر تبدیل به “بزرگترین تهدید” برای نوع بشر به عنوان درمان و واکسیناسیون را کشف نشده است.

تنها آگاهی و پیشگیری از این بیماری کشنده می تواند صرفه جویی در زندگی او اشاره کرد.
او نشان داد علل coronavirus آن علائم و روش پیشگیری.

مدیر کل اضافی از خدمات بهداشتی و ثانیا Tahmina, IUB هیئت امنا رئیس یک Matin Chowdhury سرپرست معاونت پروفسور میلان Pagon و SESM دین Md Abdul Khaleque نیز صحبت کرد و در برنامه است.

Nafisa Huq این دین در-مسئول IUB دانشکده بهداشت تحویل داده

رای با تشکر.

رؤسای ارشد اعضای هیئت علمی و اجرایی و دانش آموزان حضور داشتند برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>