به عنوان COVID-19 منحنی شروع به پهن کردن در استرالیا و نیوزیلند مردم به درستی تعجب که چگونه ما را به عقب زمان مستند سیاست. استرالیا فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید استرالیا است که به دنبال به کره جنوبی و ژاپن و سنگاپور را به اطلاع ما استراتژی خروج. نیوزیلند آرامش بخش است برخی از اقدامات از هفته آینده.

یک راه حل دراز مدت – یک واکسن است که بسیاری از ماه احتمالا سال های دور.

در عین حال ما باید با تکیه بر اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های حاوی این بیماری همه گیر — و شروع به قبول این ایده است که یک “استراتژی خروج” واقعا ممکن است نگاه کنید بیشتر شبیه به یک انعطاف پذیر تر از نسخه lockdown.

آنچه می تواند ما را از کشورهای دیگر ؟

کل مستند است نه شرط لازم برای موفقیت اما با این وجود به نظر می رسد که در بسیاری از کشورهای در حال رفتن است.

در یک مطالعه از بیش از 100 کشور در حال حاضر تحت بررسی دقیق همکاران من و من که به طور متوسط در سیاست های سختگیرانه تر (به عنوان اندازه گیری توسط آنچه که ما به نام “نمرهدهی index”) منجر به کاهش نرخ مرگ و میر پس از دو تا چهار هفته.

هنگامی که به دنبال در بسیاری از کشورهای دیگر ذکر شده توسط استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار می بینیم که آنها در حال خروج از مستند اما در حال گرفتن سخت تر.

در واقع از وزیر شکار را در کشور ژاپن است که تنها یکی است که تشدید سیاست های خود به تازگی. آن را تا به حال دیده می شود یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر روزانه در طول هفته گذشته از به طور متوسط از هر پنج مرگ و میر در هر روز تا 20.

(COVID-19 مرگ بهتر است یک اندازه گیری از بیماری شدت از تعداد مورد به مورد شماره ها بسیار دست کم گرفته در برخی از کشورها. برای مثال برخی از محققان تخمین زده اند که بریتانیا ممکن است بیش از 10 برابر بیشتر از موارد گزارش شده است.)

کره جنوبی و هنگ کنگ و سنگاپور همه در ابتدا موفق به نگه داشتن خود را منحنی مسطح از طریق تهاجمی تست مقدار کمی از هدفمند تعطیلی و داوطلبانه اجتماعی فاصله توسط شهروندان است.

اما از اواسط ماه مارس به بعد این کشورها آغاز شده ممنوعیت تجمعات کوچک و بسته شدن کسب و کار. اول کره جنوبی پس از آن هنگ کنگ و در نهایت سنگاپور (با 7 آوریل “مدار شکن” اقدامات).

حتی اگر آنها نمی خروج از مستند وجود دارد هنوز هم مفید درس: با وجود اینکه رسما “باز” در این کشور در حال آهسته عفونت نرخ رشد بیش از فوریه و مارس.

ما باید اضافه کنید تایوان به فهرست کشورهای به تماشای. آنها به نظر می رسد که این بیماری تحت کنترل و یا نزدیک به آن – بدون ملی مستند. کلید به نظر می رسد سریع ردیابی و quarantining جامعه اقدامات (مانند دما تست بازرسی) و شهروند انطباق. آنها تهیه شده است برای همه گیر عمده پس از سارس در سال 2004.

هنگامی که ما باید شروع به شل قوانین ؟

هفته گذشته نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون برشمرد سه چیز استرالیا نیاز به قبل از محدودیت ها برداشته شود می تواند:

  • بیشتر آزمایش های گسترده رژیم (از جمله افراد بدون علامت)
  • در مقیاس صنعتی تماس با ردیابی
  • قوی تر محلی پاسخ گويي.

طور کلی این آینه معیارهای تعیین شده توسط مدیر کل WHO Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus سه روز پیش از آن. Tedros نیز گنجانده شده است که اپیدمی انتقال باید تحت کنترل و جوامع باید تنظیم جدید “عادی”.

در این معیار استرالیا یکی از کشورهای پیشرو در جهان است. برای تست و کره جنوبی استفاده می شود در مقابل بسته اما در حال حاضر ما انجام تست های بیشتر در هر فرد نسبت به بسیاری از کشورها (اگر چه نه به عنوان بسیاری از نیوزیلند یا ایتالیا).

برای تست و کره جنوبی استفاده می شود در مقابل بسته است ، سازمان حفاظت محیط زیست/YNA/AAP

از نظر کنترل این بیماری همه گیر ما به طور متوسط حدود یک یا دو مرگ و میر در هر روز. استرالیا ramped تا آن سیاست رویکرد سه و نیم هفته پیش و در حال حاضر ما شاهد منحنی شروع به پهن کردن.

بنابراین ما در حال نزدیک شدن به نقطه ای که آن را حس می کند به شروع به فکر کردن در مورد شل شدن قوانین. اما واقعا هر نمونه را از خانه یاد بگیرند. چین ساخته شده است بیشترین کاهش قابل توجهی در سیاست سختگیری اما هنوز زود است که به ارزیابی تاثیر این.

چه نگاه زندگی پس از مستند?

در نهایت ما نمی تواند فکر می کنم از مستند به عنوان یک ملی کلید on-off. فقط وجود دارد به عنوان یک بیماری همه گیر منحنی از موارد تا بیش از حد وجود دارد یک منحنی از سیاست پاسخ. بیش از 200 استرالیا اقتصاددانان امضا نامه ای سرگشاده روز دوشنبه اصرار دولت نه به رول بیش از حد بیش از حد به سرعت.

همه چشم خواهد شد در نیوزیلند به عنوان آنها را کاهش می دهد خود را مستند به سطح بعدی هفته. این اولین گام آهسته و اندازه گیری رول – بسیاری از جنبه های یک “مستند” باقی خواهد ماند. برخی از کسب و کار باید اقامت بسته شده است. مردم هنوز هم باید در خانه بماند مگر اینکه کار و یا ساخت ضروری سفر.

تا زمانی که یک واکسن می رسد حاوی ویروس است در مورد کاهش چگونه اغلب مردم آمد و چه نزدیک – که ما دیدم از تایوان رسمی مستند ممکن است لازم باشد. اطلاعات از شرکت هایی مانند اپل و گوگل می تواند به عنوان یک پروکسی برای جنبش مردم و احتمال آمدن در تماس با دیگران است.

به استرالیا می زنیم به همه گیر داده ها در نمودار بالا نشان می دهد آن زمان بی پرده مستند اقدامات (اواخر مارس) برای مردم به منظور کاهش تماس خود را با هر یک از دیگر (برای مثال Bondi ساحل بسته شد پس از جمعیت آنجا جمع شده بودند در سرپیچی از اجتماعی فاصله توصیه).

برعکس فردی سنگاپور و کره جنوبی کاهش سطح خود را از تعامل در ماه فوریه بدون مستندات دقیق است که فقط در حال حاضر در حال اجرا در کشور خود.

خروج این مستند به این معنا نیست رفتن به کسب و کار به عنوان معمول است. تحت “جدید عادی” ما باید مردم را به رفتار مانند سنگاپور و کره جنوبی را در ماه فوریه به طور داوطلبانه محدود کردن تماس. پیاده خواهد شد بر روی کارت ، کباب نیست ممکن است.

ما ممکن است نیاز به مقیاس مستند بالا و پایین در مناطق محلی به عنوان مورد نیاز است. AAP/اسکات باربور

چه تر است, ما نیاز به کشف کردن که چگونه به در مقیاس پاسخ های بالا و پایین به عنوان مورد نیاز – احتمالا چندین بار و در راه شما ممکن است انتظار نیست.

ما ممکن است نیاز به بازگشت به کامل مستند در یک محل خاص در هنگام عود شناسایی شده است وجود دارد. این نیاز به سیاست جدید ابزار انعطاف پذیر و محلی سوئیچ مناطق روشن و خاموش – نه کل کشور برای مقابله با جدا شیوع است.

ما نمی تواند باقی می ماند در سراسر کشور lockdown برای همیشه لطفا برای. اگر مردم به طور داوطلبانه می تواند تمرین رفتار کند که این ویروس گسترش و سپس رسمی مستند می توانید شل کنید. اما زندگی نمی تواند بازگشت به چگونه قبل از آن بود. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

آکسفورد داده ها در سیاست های موجود در GitHub و داده ها در جنبش موجود از اپل سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de