‘آن را ‘مضحک’: مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر کاشت وحشت در فرودگاه های اروپایی

خود را در 30 روز سفر به منظور امر به شهروندان از 26 کشور اروپایی اما مانع بریتانیا و ایرلند و همچنین شهروندان آمریکایی است. آن طول می کشد تا اثر از نیمه شب روز جمعه است.

“آن را ناشی از یک توده وحشت” گفت: 20 سال, آنا فضل ما یک دانشجو در اولین سفر به اروپا که خود را رزرو به پرواز از فرودگاه Barajas مادرید به جای رفتن به فرانسه. دوستان خود کمتر موفق شدند در rebooking پرواز.

هر چند شهروندان آمریکایی هستند معاف از سفر بان کی مون فضل و بسیاری دیگر گفت: آنها ترجیح داده به بازگشت به خانه در مورد محدودیت های در حال گسترش و یا به خاطر ترس از ابتلا به کروناویروس در حالی که در اروپا است.

“ما عصبی است که ما نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کشور گفت:” Atlantia مقیم جی Harrison, 29, امید به هیئت مدیره پرواز در بروکسل. “اگر آن را برای رفتن به یکی دیگر از 30 روز و ما رشته آن را می شود بسیار دشوار است بسیار گران قیمت و فقط سخت به عقب بر گردیم در و سختی زندگی می کنند.”

پائولا مسا 29 یک زن اسپانیایی در پرواز از بارسلونا به سان فرانسیسکو گفت: او حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از اروپا است.

“این چیزی است که اسپانیا باید قبل از انجام,” او گفت:. شمار تلفات ناشی از کروناویروس در اسپانیا تقریبا دو برابر 84 روز پنج شنبه و تعداد موارد افزایش به حدود 3000 بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او تا به حال به عنوان اتحادیه اروپا شکست خورده بود را به اتخاذ اقدامات مناسب برای جلوگیری از coronavirus. اتحادیه اروپا را رد کرد و نظرات خود و انتقاد از عدم مشورت از طرف ما.

“یک ظرف غذا بزرگ”

بسیاری از مسافران شد انتقاد از تهمت تصمیم.

“این مسخره است. چرا ما تحمیل ممنوعیت در حال حاضر زمانی که این ویروس در حال حاضر در ایالات متحده گفت:” لئو متاع 24 ساله که به تازگی وارد پاریس اصلی فرودگاه بین المللی شارل دوگل Roissy از لس آنجلس.

میگوئل پرکوللس یک اسپانیولی که با این نسخهها کار در ایالات متحده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود برای جبران شکست خود را به گسترش و تست برنامه های غربالگری در خانه. “او سرزنش یک دشمن خارجی در این مورد اروپا,” او گفت:.

جان Lindfors یک مسافر آمریکایی در پاریس بود به همان اندازه داغدار مورد تهمت که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این یک بحران بهداشتی, اما از آن است که آن را نه یک بحران اقتصادی است ، ما باور نمی کنیم که چه تهمت می گوید دیگر” Lindfors گفت.

یک دلتا عضو خدمه که خواسته بود به نام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون به حال گرفتار هواپیمایی کردن گارد.

“این رفتن به یک ظرف غذا بزرگ… ما انتظار چیزی شبیه به آن. ما لازم نیست تمام جزئیات را می دانید آنچه در آن به معنی برای ما و برای شرکت” عضو خدمه گفت.

در رم فرودگاه فیومیچینو تا حد زیادی خالی با توجه به سخت گیرانه اقدامات انجام شده توسط ایتالیا برای مبارزه با کروناویروس یک ایتالیایی مسافر فقط در بازگشت از نیویورک اعلام کرد که ایالات متحده به زودی در صورت اختلال در اروپا است که در حال حاضر تجربه.

“(در نیویورک)… وجود دارد تنها چند پرواز لغو و یا با تاخیر… آنها را درک نمی کنند و این وضعیت در عین حال گفت:” جوزپه Riccio که عینک و ماسک صورت. “وجود دارد هیچ کنترل در محل مغازه ها پر از مردم است.”

گرگوری و ادا گلدبرگ یک زوج آمریکایی از سان فرانسیسکو در تلاش بودند را به جلو پرواز خود را در خانه از بارسلونا شد اما گرفتن کمک زیادی در فرودگاه.

“این به معنای دو هفته از تعطیلات دلپذیر اما آن را تبدیل به یک کابوس” گفت: 69 ساله ادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de