گوشته از Ms Pawlak را خانه در Maddingley, غرب ملبورن با مدل هواپیما و تاریخی تصاویر صنعت هوانوردی او را ميپرستد.

آنها یادآور 44 ساله دو دهه حرفه ای کار را برای حمل از جمله Impulse هواپیمایی که به دست آورد با کوانتاس در اوایل 2000s و بعدها Jetstar. او شروع به کار با باکره آبی در سال 2008 قبل از انتقال آن به داخل ویرجین استرالیا.

Virgin Australia aircraft.

ویرجین استرالیا هواپیما.اعتبار:AAP

کابین مدیر نسبت به برخی از بزرگترین خاطرات زندگی کاری او در به همکاران و همچنین مسافران.

“من به یاد داشته باشید یک سفر از آدلاید به ملبورن بود که واقعا ناراحت,” او گفت:. “پرواز کمتر از یک ساعت و در آن زمان شما رو به را خاموش و زمین, پس شما احتمالا 25 تا 30 دقیقه برای خدمت به این مسافران است. در پایان که پرواز من سقوط در صندلی کنار او در اشک. او حامل یک کوزه پیر با دختر جوان خاکستر داخل.

در حال بارگذاری

“ما نقش بسیار منحصر به فرد است و ما در ارتباط با مردم در بسیاری از سطوح مختلف. مردم ممکن است فراموش کرده ام آنچه شما می گویند اما آنها را هرگز فراموش نکنید که راه شما آنها را احساس می کنم.”

Ms Pawlak گفت: او عاشق مسافرت هوایی در طول سه ماه سفر در سراسر اروپا با پدربزرگ و مادربزرگ او به عنوان یک دختر کوچک. او گفت که او هرگز فراموش نکنید بعد او برای اولین بار پا روی یک قوی سنگاپور هواپیمایی 747.

“لحظه ای که باقی مانده است مهر در حافظه من برای بقیه زندگی من است. من در عشق با حمل و نقل هوایی است که در روز,” او می گوید.

“پدر بزرگ من در ادامه به سفر به لهستان هر 12 ماه و برای من ارسال کارت پستال از آسمان که میراث خطوط هوایی هنوز هم ارائه شده به آنها را ارسال.

“او نگه داشته رویا زنده برای من, به طوری که رویای دور محروم است ویرانگر برای من است.”

Ms Pawlak گفت که او همچنان امیدوار مدیران می تواند تضمین آینده برای ویرجین استرالیا.

او می خواست استرالیایی به توجه داشته باشید از اثرات مخرب دیدن 16000 نفر در سمت چپ و بدون شغل و در نظر گرفتن آنچه در سفر هوایی ممکن است مانند نگاه و بدون رقابت سالم نگه داشتن قیمت پایین.

“ما انسان هستند و ما کمک به اقتصاد استرالیا, ما پرداخت مالیات ما و کار برای ارائه یک سقف بالای سر ما و برای قرار دادن غذا روی میز فقط از شما می خواهم” او گفت:.

“من باور نمی کنم آن را خیلی دیر شده برای باکره.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de