‘آن را خوب احساس می ترسم’: Coronavirus به ارمغان می آورد کشورهای نزدیک به وقفه

فدرال رزرو آمریکا از افزایش نرخ بهره برای دومین بار در کمتر از دو هفته اما وال استریت باز با یک گیج کننده غوطه است که در تنظیم کردن قطع کننده مدار.

وزیران دارایی اتحادیه اروپا برنامه ریزی هماهنگ اقتصادی در پاسخ به این ویروس که کمیسیون اروپا می گوید می تواند فشار اتحادیه اروپا به رکود اقتصادی است.

رهبران کشورهای G7 شد با توجه به برگزاری ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه برای بحث در مورد یک پاسخ مشترک.

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و در روز دوشنبه به پایین ترین سطح خود از سال 2012 با سرمایه گذاران هنوز نگران تهدید برای اقتصاد جهانی است. وال استریت S&P 500 شاخص کاهش یافت و بیش از 9% به عنوان تجارت از سر گرفته پس از اولیه به صورت خودکار 15 دقیقه قطع جریان.

در ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا وجود دارد 368 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 شیوع در یکشنبه, روزانه, عوارض وخیم تر از حتی چین و ضبط شد که در اوج شیوع این بیماری که برای اولین بار آمار مرکزی آن شهر ووهان.

“بسیاری از کودکان فکر می کنم آن است که ترسناک” نروژی نخست وزیر Erna Solberg گفت: در یک کنفرانس خبری در دفتر او اختصاص داده شده به پاسخ دادن به سوالات کودک را در مورد این بیماری همه گیر.

“این درست است که می ترسم که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در همان زمان.”

Traveling over plantains, a man wearing a protective mask passes through a checkpoint after the start of quarantine in response to the spreading of coronavirus (COVID-19) in Caracas, Venezuela, March 16, 2020. REUTERS

سفر بیش از سایه یک مرد با پوشیدن یک ماسک محافظ عبور از یک ایست بازرسی پس از شروع قرنطینه در پاسخ به گسترش coronavirus (COVID-19) در کاراکاس, ونزوئلا, مارس 16 سال 2020 است. ایسنا

چندین کشور ممنوع تجمع جمعی مانند ورزشی و فرهنگی و رویدادهای مذهبی برای مبارزه با این بیماری است که آلوده بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم در سطح جهان و کشته شدن بيش از 6500.

فقط یک ماه پیش بازارهای مالی بودند هدف قرار دادن رکورد در این فرض است که شیوع این بیماری را تا حد زیادی توان موجود در چین است. اما در حال حاضر شده است بیشتر موارد و مرگ و میر بیشتر در خارج از سرزمین اصلی چین از داخل.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: او سفارش رستوران ها و کافه ها به فروش مواد غذایی تنها در گرفتن یا تحویل اساس. او همچنین گفت که منظور کاباره ها, فیلم تئاتر, تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت ،

“این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما,” او گفت:. “اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صادر مشابه سفارشات.

اسپانیا و فرانسه که در آن موارد و مرگ و میر را آغاز کرده اند که افزایش در سرعت فقط روز پشت که از ایتالیا تحمیل شدید مستندات بیش از آخر هفته.

A masked Air France ticket agent helps travellers at Paris Charles de Gaulle airport, following the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in Roissy-en-France, France March 16, 2020. REUTERS

یک نقاب هوایی فرانسه بلیط عامل کمک می کند تا مسافران در پاریس شارل دوگل و فرودگاه پس از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Roissy-en-France, France, مارس 16 سال 2020 است. ایسنا

خاورمیانه کسب و کار و سفر hub دبی گفت که بسته شدن تمام کافه ها و سالن تا پایان ماه مارس. تایلند قصد دارد برای نزدیک کردن مدارس, میله, فیلم, تئاتر و محبوب cockfighting عرصه است.

“بدترین هنوز پیش رو برای ما گفت:” دکتر Anthony Fauci بالا متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده است.

بدتر در ایتالیا

ما جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفت: این مهم به واکنش نشان می دهند به شدت.

“آیا ما می خواهیم برای رفتن جهت از کره جنوبی و واقعا تهاجمی و پایین تر از ما میزان مرگ و میر و یا آیا می خواهید برای رفتن در جهت از ایتالیا ؟” او گفت: فاکس نیوز.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته گفت: روزانه Corriere della Sera که شیوع هنوز بدتر اینکه فرماندار لومباردی در شمال منطقه که دچار بدترین گفت: او را دیدم برای اولین بار نشانه هایی از کاهش سرعت.

بریتانیا خواسته است تا تولید کنندگان از جمله فورد و هوندا و رولز رویس برای کمک به ایجاد تجهیزات بهداشت و درمان از جمله هواکش برای مقابله با شیوع و نگاه در استفاده از هتل به بیمارستان.

A general view shows the Gazprom Arena stadium, one of the venues planned for the Euro 2020 tournament, as the number of coronavirus (COVID-19) cases grow around the world, in Saint Petersburg, Russia March 16, 2020. REUTERS

یک نمای کلی را نشان می دهد گازپروم آرنا ورزشگاه یکی از سالن های برنامه ریزی شده برای یورو 2020 مسابقات به عنوان تعدادی از coronavirus (COVID-19) موارد رشد در سراسر جهان در سنت پترزبورگ روسیه, مارس 16 سال 2020 است. ایسنا

در سراسر جهان سیاست مالی اقدامات یادآور گسترده اقدامات انجام شده بیش از یک دهه پیش برای مبارزه با بحران مالی جهانی سیستم اما این هدف در حال حاضر مجبور است تمام جوامع به طور موثر تعطیل.

“این موضوع برای سرمایه گذاران که هنوز باقی مانده است که این ویروس اقتصادی تاثیر است هنوز شناخته شده نیست در صورتی که این یک ماه رویداد و یا در صورتی که این یک رویداد سال و چه عمیق تقلیل در هزینه های مصرف کننده در حال رفتن به, بود, گفت:” ریک Meckler شریک در گیلاس لین سرمایه گذاری در جدید Vernon, New Jersey.

شرکت های هواپیمایی گفت, آنها را بیشتر کاهش شدید خود را به پرواز برنامه ریختن شغل و به دنبال کمک دولت به دلیل فراگیر جهانی محدودیت های مسافرتی.

چین اعلام کرد تولید صنعتی قرارداد در بیشترین سرعت در 30 سال در دو ماه اول سال 2020 است.

کمیته بین المللی المپیک برگزار خواهد شد مذاکرات با سران بین المللی ورزشی سازمان در روز سه شنبه یک منبع نزدیک به فدراسیون در جریان این موضوع گفت: در میان شک و تردید در توکیو 2020 المپیک شروع در تاریخ 24 می توانید ادامه دهید.

یهودی وفادار باید اجتناب از بوسیدن این سنگ از دیوار غربی این خاخام از اورشلیم سایت گفت.

و استارباکس به نقل مکان به یک “به” در آن شرکت متعلق به فروشگاه در ایالات متحده و کانادا قهوه زنجیره ای گفت: به طور موقت ترک قابل استفاده مجدد فنجان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de