آن را OK به OK: چگونه برای جلوگیری از احساس بازمانده گناه’ در طول COVID-19

هر کس تجربه همه گیر در حال وقوع است متفاوت است. وجود دارد هیچ انکار COVID-19 بوده و ویرانگر برای میلیونها نفر از مردم در سراسر جهان است. در بدترین پایان از طیف میلیون مورد و صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که فوت کرده اند, به عنوان به خوبی به عنوان خود را عزادار دوستان و خانواده.

نیز وجود دارد که به احتمال زیاد میلیون ها نفر مبتلا به مشکلات مالی با توجه به همه گیر است که در بسیاری از موارد خواهد بود موثر بر سلامت روان خود را.

اما در انتهای دیگر این طیف کسانی هستند که نه تنها به خوبی انجام می دهند اما در برخی از موارد پر رونق است. برای برخی از افراد این می تواند منجر به یک نوع “بازمانده گناه” – اعتقاد آنها کاری اشتباه انجام داده ام زنده ماندن و رشد در طول بیماری همه گیر.

یک نوع جدید از بازمانده گناه

اصطلاح بازمانده گناه است که معمولا مورد استفاده برای توصیف پریشانی عاطفی برخی از مردم احساس می کنند پس از بازمانده یک رویداد آسیب زا است که در آن دیگران بوده اند مانند بلایای طبیعی و یا حمله تروریستی است.

آن شناخته شده است در جانبازان نظامی, کسانی که جان سالم به در هولوکاست 9/11 بازماندگان و اورژانس اولین پاسخ دهندگان.

COVID-19 قطعا یک تجربه آسیب زا است و تا به حال تاثیر عمیقی بر سلامت روان. حدود 1000 نفر کشته شده اند توسط خودکشی در استرالیا پس از آن آغاز شد و مدل سازی از دانشگاه سیدنی در بر داشت خودکشی مرگ و میر می تواند به افزایش 25% سالانه برای پنج سال آینده.

در طول COVID-19 ما شاهد نوع معمولی از بازمانده گناه همراه با بازمانده coronavirus زمانی که صدها نفر از هزاران نفر نیست.

اما همه تلاش و این منجر به یک نوع جدید از بازمانده گناه. این در حال ظهور نوع گناه است و مشخص نیست احساس “نهفته به اندازه کافی” با این بیماری همه گیر.

این نوع از بازمانده گناه دیده می شود در محل کار. همه گیر مجبور است بسیاری از سازمانها به منظور کاهش نیروی انسانی باعث برخی از باقی مانده کارکنان به احساس گناه به گفته جان Hackston سر از فکر رهبری در مایرز-بریگز Co.

بازمانده گناه می تواند در طیف وسیعی از احساسات از شرم به حس unworthiness یا حتی خشم. زمانی که احساسات نیست به درستی پردازش آنها می تواند تاثیر سلامت جسمی و روحی ما و باعث افسردگی و اضطراب و بیماری جسمی.

Person crying at memorial service
بازمانده گناه مستند شده توسط روانشناسان در مردم مانند جانبازان و بازماندگان فاجعه. اما آن را احساس می تواند توسط برخی از افرادی که به خوبی انجام می دهند با وجود این جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. شانون استاپلتون/مهر/AAP

این خوب برای شاد بودن در طول همه گیر

در حالی که سلامت روانی طرفداران و حمایت از گروه های راست به مردم یادآوری کند که در حال مبارزه است که آن را “خوب نمی شود OK” در طول این همه گیر این مهم است به یاد داشته باشید آن را “خوب به خوب” بیش از حد.

در طول یک جهانی بهداشت از بحران هیچ کس نباید احساس بد برای سالم بودن و یا قادر به ادامه کار. و اگر این بیماری همه گیر است منجر به فرصت نه تنها برای زنده ماندن اما رشد ما باید جشن آن برنده است.

Cassie Mogilner هلمز, دانشیار رفتاری تصمیم گیری در UCLA می گوید این نه تنها خوب بلکه ضروری برای لذت بردن از یک بخت خوب.

“این در واقع مهم تر در حال حاضر از همیشه به تمرکز بر روی شخصی ما سلامت عاطفی می گوید:” هولمز.

استاد کیم Felmingham از دانشگاه ملبورن می گوید: احساس گناه در مورد “OK” در طول این زمان به چالش کشیدن نیست فقط یک “کاملا عادی” واکنش — آن را بخشی از ما تکاملی برنامه نویسی. چرا که احساس بازمانده گناه بدان معنی است که شما احساس همدلی برای دیگران شده اند که کمتر خوش شانس. در یک تکاملی حس همدلی به ما اجازه می دهد به فرم نزدیک پیوندهای اجتماعی و ارتباط با دیگران است.

“بنابراین به خودتان استراحت نمی ضرب و شتم خود را اگر شما احساس گناه می گوید:” Felmingham.

A person enjoying working on their laptop at home
آن را OK به احساس خوب در طول بیماری همه گیر. شاتر

مگر اینکه ما در مقابله با بازمانده گناه آن را در نهایت می تواند اضافه کردن به سلامت روانی بار COVID-19 تجلی به آینده و افسردگی و اضطراب و یا اختلال استرس پس از سانحه.

برای هر کسی که در مبارزه با این احساسات مهم است به یاد داشته باشید این بیماری همه گیر است نه تقصیر شما نیست. شما نمی هر چیزی اشتباه است. شما در حال انجام کار های با ارزش یا تولید مقدار مورد نیاز فعالیت های اقتصادی و یا کمک به هموطنان خود. شما فقط اتفاق می افتد به خوش شانس به سالم و یا به زندگی در یک محل است که نسبتا بی پیرایه توسط ویروس و یا به کار در یک شغل است که می تواند مقاومت در برابر رکود اقتصادی باعث بحران بهداشت عمومی.

چگونه برای مدیریت گناه

گناه گاهی اوقات می تواند تبدیل به یک چیز مثبت به عنوان یک نوع از قطب نمای اخلاقی برای کمک به بازگشت به جهان است.

اگر ذهن خود را در حال رفتن به پایین منفی مسیر شاید شما ممکن است می خواهم برای شروع یک “gratitude journal” به لیست چیزهایی که شما سپاسگزار هستند. آن را می تواند به شما کمک کند حل و فصل را به یک مثبت طرز فکر و اجازه می دهد تا شما را به خودتان بپرسید آنها به شما کمک می کند در حال حاضر شاید از نظر مالی از لحاظ فیزیکی با چیزی شبیه به مهد کودک و یا ذهنی با اجازه کسی خالی کردن برخی از خود استرس در شما با یک چت ساده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de