این Netflix و صنایع دستی به عنوان خانه محدود Melburnians پشت ساعت

بوده است وجود دارد باور نکردنی سنبله در [فروش] بزرگسالان صنعت مواد: بافندگی دارای بالندگی و پارچه از همه نوع به خصوص برای پتو مانند مادر بزرگ خود را مورد استفاده برای ایجاد و نقاشی” گفت: آقای مگوایر.

“هنر فروش این هفته چهار برابر شده, پارچه, فروش دو برابر شد, بافندگی سه برابر شده و فروش صنایع دستی سه برابر شده است. بچه ها و بازی ها [دسته] هستند تا 500 درصد … پازل در حال فروش و خارج و مردم نشسته در اطراف انجام این کارها با هم. به عنوان دیوانه به عنوان این ممکن است به نظر می رسد آن [همه گیر زندگی] است که متحد کردن خانواده است.”

Pip Lincolne is running a "craftalong" offering easy projects for people to make while squirreled away due to COVID-19.

پیپ Lincolne در حال اجرا است “craftalong” آسان ارائه پروژه ها برای مردم را در حالی که squirreled دور با توجه به COVID-19.اعتبار:Simon Schluter

ماریا Ludden مدیر بازاریابی در این هنر منابع نیز اشاره کرد افزایش فروش است که او احساس می کند که در بخشی به دلیل هنر و صنایع دستی “ما کمک می کند تا به بیان احساسات و ارتباط با یک دیگر مهم نیست که چقدر اجتماعی فاصله است بین ما و کمک می کند تا کاهش سطح استرس و اضطراب”.

در Balwyn ملبورن کرافت گورو پیپ Lincolne – نویسنده چهار و صنعت کتاب و به تازگی یکی از راهبردهای مقابلهای که زندگی نیست هلویی – از دست او کامل کار در زمان نوشتن برای یک وب سایت پدر و مادر در این هفته است و پیدا کردن تسلی در بافندگی و در حال اجرا “craftalongs” از طریق وبلاگ خود و 22,000 قوی Instagram جامعه است.

او متوجه افزایش قلاب دوزی, قلاب دوزی و دیگر صنایع دستی پس از ویکتوریایی آغاز شده خواسته به ماندن در خانه و خیلی “ساده و سالم و بی خطر” Instagram عمل است.

Pip Lincolne knits in the fresh air outside her Balwyn home.

پیپ Lincolne لباسهای بافتنی در هوای تازه خارج Balwyn صفحه اصلی.اعتبار:Chris هاپکینز

“آن بوده است دوباره تنظیم برای مردم است. شاید آنها در حال رفتن به مهارت های آنها ممکن است خود را کنار بگذارند در حالی که در حمایت از پیمایش از طریق تلفن های خود را,” او گفت:.

“آن را مانند ‘روز بارانی در وسط تعطیلات مدرسه را در زیستن’ یک نوع پناهگاه واکنش گمان می کنم. این خیلی جالب است. من فکر می کنم بخشی از آن است … مرتبط به نوستالژی برای چه استفاده می شود به ما احساس خوب – اجازه دهید که دوباره به این دلیل که شاید از آن خواهد شد یک بیت از یک تونیک می گوید:” Lincolne.. تصویر زیر است که از او “peasy آسان پتو” پروژه در crafalong.

او موافق با Quilters ویکتوریا ژوزفین کلی که “بسیاری از مردم در حال انجام گلدوزي”. Ms کلی گفت: مغازه ها پارچه بودند گزارش مشغول بار در دو هفته گذشته به عنوان افراد آماده برای مستند پروژه “بسیاری از طراحان در حال دادن دور رایگان الگوها و وجود دارد مقدار زیادی از quiltalongs”.

The Fincke family of Newport is playing vintage games including this recent op shop find, 'Home You Go'.

این Fincke خانواده نیوپورت است, بازی, در بازی های اخیر از جمله این عملیات فروشگاه را پیدا کنید, ‘خانه شما برو”.

در نیوپورت, مدیر حوادث لیندا Fincke می گوید: اجرا کندتر از انزوا به معنی او دیل و بچه های خود را Jemima و کارتر هم به ساختار در فعالیت هایی از جمله خواندن یک کتاب به عنوان یک گروه یک فصل در یک شب ساخت ورق لازانیا را از ابتدا و مقدار پخت.

“ما قصد داریم برای انجام, خانوادگی, دانلود فیلم nights – دیل می کند فیلم در تعطیلات – و پروژه ای است که بر روی یک دیوار می خواهیم اسلاید شب چون ما رو همه ما اسلاید از زمانی که ما بزرگ و دختر من ساخته شده کلوچه دیروز او را دوست دارد به پخت می گوید:” خانم Fincke.

“شما متوجه باشید در هنگام کار از خانه شما رو به صرف زمان با هم به شام با هم و لذت بردن از این روند به جای زمانی که شما مشغول کار,” او گفت:. این هفته برجسته شد Jemima را aloo گبی (هندی سیب زمینی و گل کلم ظرف).

در Hampton Diny Slamet می گوید: صنایع دستی از جمله رایگان-حرکت خودکار (ماشین) گلدوزی شده اند “چه نگه داشتن من عاقل”.

Hampton free-motion embroiderer, Diny Slamet, says craft lovers have "been preparing for this for years". She wowed Facebook friends with her work 'Sleeping antechnius' this week.

همپتون رایگان-حرکت embroiderer, Diny Slamet می گوید: صنایع دستی دوستداران “است که آماده شدن برای سال”. او wowed Facebook دوستان با او کار ‘خواب antechnius’ این هفته است.اعتبار:Diny Slamet

جوک داشتن این نوع از زمان برای ایجاد چیزی است که ملبورن پارچه hoarders شده اند “آماده شدن برای سال” و معتقد است مردم در حال تبدیل به صنایع دستی در طول استرس از این بیماری همه گیر از آنجا که آنها را “توانایی مشغول به فعالیت است که در آن شما می توانید به پشت ذهن خود را از تمام افکار نگران کننده: شما می توانید فقط تمرکز کن”.

این هفته او wowed او Facebook دوستان با یک فانتزی قطعه از ماشین گلدوزی او به نام “خواب antechinus” (کوچک مادری حیوانی) و به شوخی می گوید که این کمک به نگه داشتن ذهن خود را خاموش اخبار.

“من اخبار جستوجوی بنابراین واقعا شنود گذاشته به همه چیز که در جریان است. اما من می توانید گام به عقب و رفتن به این و رفتن ‘Hmm کجا باید این تکه از توری نشسته است ؟” به جای ما همه در حال رفتن به می میرند؟”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو