‘آن را فقط کنترل’: NSW مسابقه به ماندن بگیرید پیش از COVID-19 شیوع

“این فرصت خوبی است که ما نداشته شیوع بسیار متصل به آن همه در مورد توانایی تماس ردیاب برای رسیدن به هر یک [به طور بالقوه آلوده] فرد در عرض سه روز به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند جدا شده و ماندن در انزوا” استاد McLaws گفت.

“در ویکتوریا به دنبال در مورد منابع آن را ناشی از شیوع بیماری در قرنطینه هتل است که پس از نقل مکان به خانواده بزرگ خوشه زندگی در شرایط شلوغ در مسکن عمومی و با درجه بالایی از قابلیت اتصال به افراد دیگر.

“در همان زمان, آنها تا به حال مورد اعداد در مراقبت از سالمندان امکانات بالا رفتن و آنها تا به حال شغلی کسب در گوشت کار می کند امکانات که در آن مردم کار شیفت های طولانی در حبس و اغلب سفر به و از کار با هم.”

A pop-up COVID-19 testing clinic at Rushcutters Bay in Sydney.

یک pop-up COVID-19 تست درمانگاه در Rushcutters Bay در سیدنی.اعتبار:بروک میچل

اما استاد McLaws گفت: این وضعیت در NSW هنوز هم می تواند از دست.

“هنوز هم وجود دارد بالقوه است که این می تواند خارج از کنترل در NSW وجود دارد 20 درصد به 30 درصد از افرادی که بدون علامت و نمی خواهد آمد به جلو برای تست تا تماس با ردیاب به آنها را دریافت کنید,” او گفت:.

یک سخنگوی NSW بهداشت گفت: تماس با ردیابی تیم کوچک تا 300 کارکنان در دو هفته گذشته و در تماس است 4985 مردم در هفت روز گذشته.

“علاوه بر این NSW حمایت ویکتوریا کلی COVID پاسخ, بررسی راه هایی برای ارائه به مخاطب بیشتر-ردیابی پشتیبانی” سخنگوی گفت.

Lyn گیلبرت استاد و محقق ارشد در ماری بشیر موسسه برای بیماری های عفونی و امنیت زیستی در دانشگاه سیدنی وجود دارد گفت: آگاهی بیشتر از احتمال موج دوم در NSW که شروع به ضبط دو رقمی مورد تعداد حدود یک ماه پس از ویکتوریا و همچنین به عنوان یک الگوی متفاوت از گسترش.

“در ویکتوریا وجود دارد به وضوح نوعی از نقض قرنطینه و آن در حال گسترش کردم و کمی از کنترل خارج قبل از آن به رسمیت شناخته شده بود” پروفسور گیلبرت گفت.

در حال بارگذاری

“در NSW ما می دانستیم که یک مشکل وجود دارد در ویکتوریا وجود دارد و آگاهی از این خطر است.

“در هر دو مورد وجود دارد گسترده شده است اما تست در NSW ما دیده نشده از طریق خانواده بزرگ گردهمایی که در بالاترین خطر انتقال است.”

استاد McLaws گفت: هر فرد با تایید COVID-19 به طور کلی بین 10 و 20 تماس که مقامات بهداشتی نیاز به صحبت می کنند به.

با کمتر از 20 مورد جدید ثبت NSW هر روز تماس با ردیاب خواهد بود در تلاش برای پیگیری کردن حداقل 150 تا 300 نفر در هر روز است.

“که هنوز هم بسیاری برای مقابله با, اما آن را فقط کنترل,” او گفت:.

در مقایسه با روز 15 در ویکتوریا وجود دارد تا 70 موارد جدید در حال ضبط هر روز نیاز به تماس با ردیاب به صحبت می کنند به عنوان بسیاری از 1400 نفر از مردم روزانه به نگه دارید تا با این ویروس.

ویکتوریا گزارش 532 موارد جدید در روز دوشنبه 384 روز سه شنبه و 295 روز چهارشنبه.

“که خیلی افتضاح از مردم برای پیدا کردن شما نمی توانید انجام دهید که بیش از یک دوره 14 روزه با موفقیت و بدون نیاز به حلقه مردم در نیمه شب” استاد McLaws گفت.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net