این یک Loong راه برای خنثی بای اگر شما می خواهید یک سوسیس رول

زیر دنباله ای از حوادث می آید حسن نیت ارائه میدهد از عادلانه ادوارد Loong از Milsons Point: “شنبه حدود 2.45 ساعت در Caltex ستاره Mart, خنثی بای. خسته نوجوان در دنده های ورزشی با استفاده از یک کارت اعتباری برای پرداخت هزینه برای یک سوسیس رول و یک بطری آب. کارت خود را کاهش یافته است. او تصمیم به خرید آب تنها. هنوز هم هیچ. ایضا سوسیس رول. نژند – و نه به دنبال رد کرد – او آماده به ترک دست خالی و تنها به خواسته صندوقدار به بازگشت آب به قفسه. مشتری پشت می پردازد برای بنزین و پسر بچه خرید. چگونه می تواند من نه؟”

هی! بروس اکلاهما! “دستگیره خاموش Whiter Shade of Pale (C8) اگر برای شما مهم نیست می گوید:” رزماری درز کمپسی. “خاطرات پرواز در کوانتاس 747 بیش از خليج فارس در سپیده دم Whiter Shade of Pale پخش در هدفون. زندگی در لحظه.Muppet Show فقط آن را انجام نمی, برای من است.”

آن را نشانی از آن را برای Jo رنگین کمان نارنجی که “آیا لذت بردن از خانم و آقای سینکلر انتخاب Muppet Show موضوع به عنوان عروسی صفوف. من هم از داشتن هر گونه آبا در عروسی ما. بنابراین من انتخاب موریل عروسی نسخه از ملکه رقص, نه به ذکر است حذف ‘افتخار و اطاعت از’ بیت. با این حال من fave صفوف برچسب ‘هاوایی جشن’, درگیر کل حزب لباس عروس پایین آمدن شبستان به موضوع از Hawaii Five-0, تقلید حرکات پارو.”

زمان به آن هم. ریچارد Murnane از هورنزبی می نویسد: “در مردانه-Warringah رادیو, جامعه, که در آن ما عمل در کار VHF دو متر باند (144-148 مگاهرتز اگر شما می خواهید برای دریافت ویژگی های در مورد آن) ما باید به تصویب کنوانسیون باقی مانده یک طول موج از هم جدا است.”

“هر زمان که من وارد یک سوپر مارکت بدون یک لیست خرید من بلافاصله به مغز مرده و نمی تواند فکر می کنم از آنچه که من نیاز به می گوید:” جانت گریفین از صبحانه نقطه. “من این وضعیت Supernesia. من مطمئن هستم که بسیاری از شما خوانندگان نیز رنج می برند از این بیماری است. من متوجه شدم آن را نیز بدتر می شود با سن است.”

آلیشیا داوسون از Balmain است مانند مرجان دکمه (C8) نیز یک maskquerader: “به غیر از جلوگیری از گسترش بیماری با پوشیدن یک ماسک با عینک آفتابی به معنی شما می توانید راه رفتن در اطراف ناشناس و بدون آرایش. آنها همچنین مانع از غریبه ها شروع به بالا پوچ گفتگو با شما در اتوبوس و شما می توانید پنهان ملول صورت زیر یکی بدون داشتن برخی از ادم سفیه و احمق می گویند: ‘تشویق کردن آن ممکن است هرگز اتفاق می افتد!'”

[email protected]

هیچ فایل پیوست کنید. شامل نام و حومه و در طول روز تلفن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de