این یک چنگ زدن به کیسه ای از ایده هایی که پوشش تعصب

ویلیام چندلر ساری هیلز

هیچ درک عظمت بحران

اصلی انتقاد از وزیر آنگوس تیلور نقشه راه تکنولوژی است که آن را ” … اساسا یک نظرسنجی از (بیشتر) فن آوری های سبز …” همچنین فاقد چشم انداز کلی و یک طرح خاص با هدف دستیابی به چشم انداز.

آنگوس تیلور نشان می دهد هیچ مفهوم عظمت بحران آب و هوا و در نتیجه ضرورت و speediness از هم اکنون برای اقدام آب و هوا. آن را به نظر می رسد مانند به تأخیر انداختن عمدی و چرخ نخ ریسی. او باید صمیمانه بهتر هست قبل از جهان آب و هوا نشست سال آینده در گلاسکو.

باربارا فریزر, Burwood

را در مخالفت

دیوید کرو (“این واقعا یک چیز تغییر” نظر 22/5) می گوید coronavirus بحران است “لحظه ای سرنوشت ساز برای حرکت فراتر از شکسته سیاست دهه گذشته” اما سپس می افزاید: “مرحله بعد از بحران است و به احتمال زیاد در مورد مخالفت از اجماع”.

اگر بهترین موریسون دولت می تواند انجام دهد در مورد آب و هوا سیاست یک پیشنهاد “سرمایه گذاری در فناوری نقشه راه” با گاز بسیار آلاینده سوخت های فسیلی و راننده تغییر آب و هوا centrepiece از آن بهبود اقتصادی طرح به علاوه اثبات نشده و گران کربن ضبط و در مقیاس کوچک راکتورهای هسته ای و سپس آن را در آورد.

آب و هوا ما و سیاست انرژی بوده و یک فاجعه برای یک دهه یا بیشتر طراحی شده است در درجه اول برای حفاظت و پاداش سوخت های فسیلی اهدا کنندگان. در چهار گوشه هفته گذشته کن هنری گفت: “هنوز هم احساس سوخته … و عصبانی” از دهه گذشته از آب و هوا سیاست است. حیف استرالیا بیشتر نیست که خشم.

نیل هادسون شرق ملبورن

آن را شرم آور و وحشتناک

که ضرب المثل قدیمی “وجود دارد هیچ کدام تا کور به عنوان کسانی که نمی خواهد ببینید” می تواند به اعمال دولت ما در رابطه با املاک و در حال حاضر خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی اما نمی کلمه من برای آن را. با توجه به 2020 تغییر آب و هوا عملکرد شاخص “از 57 سازمان ملل آن را در نظر گرفته و آن را رتبه بندی استرالیا به عنوان داشتن مطلق بدترین آب و هوا تغییر سیاست” (سن 23/5) و در عین حال دولت ما هنوز در انکار.

آن را نه تنها شرم آور بودن در این موقعیت آن نیز وحشتناک است اگر شما فکر می کنم در مورد آن.

رزماری تیلور Castlemaine,

این فن آوری است مقیاس پذیر

بیشتر از لحاظ فنی دشوار است بخشی از پاسخ به تغییر آب و هوا است نه کاهش تولید گازهای گلخانه ای اما نه حذف دی اکسید کربن از جو است. ما در حال حاضر این فن آوری به انجام سابق اما هیچ فن آوری های مقیاس پذیر برای انجام این دومی در واقع ما به نظر می رسد به درک اهمیت حیاتی از دومی است.

شاید جذب و ذخیره سازی کربن (CCS) می تواند مفید تکنولوژی, اما تنها اگر آن را به کار برای حذف دی اکسید کربن از اتمسفر اما برای استفاده از CCS در رابطه با سوزاندن سوخت های فسیلی است ساده لوحانه است.

Maurie Trewhella قیف عبور

فروم

بی بها شادی

من واقعا لذت می برد تونی رایت (“قرار دادن یک تمبر در مستند” بینش, سن, 23/5).

پسر من که سندرم داون می برد نوشتن نامه به برادرزاده ها و برادرزاده اش (که او را بسیار از دست رفته) در این مستند و شادی در چهره خود را زمانی که آنها یک) دریافت نامه در ایمیل و ب) زمانی که آنها متوجه شدم آن بود که از عمو Damien شده است بی بها با توجه به پدر و مادر خود را.

بیایید هرگز از دست دادن این توانایی به چنین لذت

ژان کریستی چاودار

حمایت از هنرهای کارگران

تحت ائتلاف هنر دچار متعدد کاهش بودجه و دیگر حتی یک اختصاص داده شده وزیر هنر.

بعلاوه درمان کارگران در هنر جامعه توسط دولت در طول همه گیر شده است و اسفناک.

در حالی که بسیاری از کارگران شده اند قادر به دسترسی JobKeeper پرداخت عمدتا ALP – و سبزی-حمایت از هنرهای کارگران محروم شده اند هر گونه حمایت مالی با وجود سهم عظیم آنها را به جامعه ما است.

به لطف عظیم سرهم بندی کردن ساخته شده توسط دولت در آن سوء مدیریت از JobKeeper طرح برخی از این نمی شود استفاده می شود 60 میلیارد دلار به دولت اختصاص داده در حال حاضر باید مورد استفاده قرار گیرد به ارائه درآمد برای حمایت از ما هنر جامعه است.

دین Wotherspoon, Northcote را بازتوییت کرد

خواب رفتن در چرخ

مشکل این است که این خطا در محاسبه این بدان معناست که JobKeeper هزینه دولت 60 میلیارد دلار کمتر از اصل پیش بینی شده است. مشکل این است که عدم آگاهی از این دولت در پذیرش اصلی JobKeeper اعداد و این واقعیت است که آن را در حال حاضر باید reframe کل استراتژی اقتصادی است که پیچیده در اطراف این محاسبه اولیه.

بازپرداخت وام استراتژی هزینه سطوح دیگر خدمات دولتی مطرح مالیات بر تغییر سیاست ملی حداقل دستمزد ارسالی مداوم مقدار و استحقاق به کارجویان و JobKeeper پرداخت فرصت ها برای اقدام در تغییر آب و هوا و اجتماعی مسکن ،

فراموش نکنید که این دولت شعار خود را در مورد ماهر مدیریت اقتصادی است. آنها به خواب رفتن در چرخ به این مناسبت فقط به عنوان آنها شده اند در بسیاری از مناطق دیگر در سال های اخیر است.

پیتر تامسون نیوبرانزویک

آن را به سختی تعجب آور

در حال حاضر وجود دارد بسیار احساس وحشت و نگرانی در مورد استرالیا-چین در ارتباط است.

این باید به عنوان جای تعجب نیست با توجه به سری احتیاطی مقالات نوشته شده در 2015 توسط جف وید که در آن زمان یک همکار مدعو در کرافورد School of Public Policy, ANU.

او به این نتیجه رسیدند که “در طول عمر فرزندان ما وجود خواهد داشت سریع شناسایی از استرالیا داخلی ساختار صنعتی در بسیاری از حوزه های عمده ای – ساخت و ساز صنایع استخراجی و تولید و کشاورزی است. اقتصاد استرالیا خواهد شد و در نتیجه تبدیل شدن به چیزی از یک دریایی زائده به اقتصاد چین”.

پس چرا ما سیاستگذاران نه تبعیت از چنین هشدار ؟

جو وایلدر کولفیلد نورث

این ضربه واقعی است این

ترین ضربه ویرانگر در برابر راه حل دو کشور نیست و الحاق آن به 20 سال رهبران فلسطینی را تلف به طور مستمر امتناع اسرائیل ارائه می دهد برای ایجاد یک دولت فلسطینی و یا پس از سال 2014 به حتی مذاکره (“ما باید با بالا بردن صدای ما در برابر شتاب زمین توسط اسرائیل”, سن, 23/5).

یاسر عرفات گفت: هیچ دولتی در ماه جولای سال 2000.

زمان محمود عباس را رد کرد و پیشنهاد از نخست وزیر اسرائیل اهود اولمرت که پنج روز قبل از استعفا داد نخست ministership و با انتخابات هنوز چند ماه دور که شامل معادل 100per درصد از کرانه غربی و پایتخت مشترک در اورشلیم در سال 2008. پیشنهاد فلسطینی ها خوش شانس بودند برای به دست آوردن داده شده چگونه به زودی آن را به دنبال قتل 1000 اسرائیلی در انتفاضه دوم.

بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح – 70 درصد از کرانه و هیچ سرمایه ای در بیت المقدس – است که به مراتب کمتر از آنچه که فلسطینی ها می توانست تا به حال 12 سال پیش.

اما این جریان رد – که انس Iqtait و تریستان Dunning نادیده گرفته شده – التماس این سوال دقیقا فلسطینی انتظار دارند ؟

دنی ساموئلز مالورن

فرصتی برای به یاد داشته باشید

مقاله خود را در مورد اسرائیل برنامه ای برای غرب بانک به ما می دهد این فرصت را به یاد داشته باشید که در سال 1947 سازمان ملل متحد رای به تقسیم فلسطین بدون هر گونه مشاوره با فلسطینی ها است.

در سال 1948 دولت اسرائیل به طور یک جانبه اعلام کرد. هفتاد و دو سال بعد در مارس 15, گرامی, توسط فلسطینی ها به عنوان “al- ” یوم النکبة””, “روز فاجعه”: فلسطینی ها تبدیل شدن به پناهندگان در سرزمین خود. در همان سال قطعنامه 194 سازمان ملل اعلام کرد که پناهندگان “که مایل به … زندگی در صلح با همسایگان خود” باید اجازه داده شود به بازگشت و یا جبران شود: این قطعنامه همچنان به مبارزه طلبیده توسط اسرائیل به این روز است. بنابراین برای بیش از 72 سال فلسطینی ها جمع شده اند مرگ و رنج و سوء استفاده از حقوق بشر است.

در حال حاضر دولت اسرائیل پیشنهاد به ضمیمه بخشی از کرانه این است که از نظر اخلاقی فاسد است و ادامه اشغال فلسطین. عنوان مقاله آمده است: “وقتی که می آید به رعایت قوانین بین المللی و قطعنامه های سازمان ملل, فلسطین نباید استثنا.”

جودیت موریسون کوه Waverley

یک داستان عشق …

پس از خواندن و هضم توانا طعمه بزرگتر تصویر, توسط, نخست وزیر سابق, یک منعکس کرده و به این نتیجه که “امر بین Malcolm Turnbull و Malcolm Turnbull به عنوان یکی از بزرگترین داستان عشق در استرالیا زندگی سیاسی”.

تونی McNally, ملبورن

آن زمان برای یک تغییر

تا زمانی که من فکر می کردم که من در استرالیا – یک افتخار استرالیا. در حال حاضر من در حال تبدیل شدن به آگاه باشید که ما هر یک از ما در استرالیا و در واقع در درجه اول متعلق به یک کوچکتر به ظاهر مستقل فدرال و ایالتی نمی منسجم کشور است.

البته, وجود دارد, نشانه های قبل از COVID-19 بحران است. نظام سلامت یک مثال خوب است. ثابت سیاسی مجادله و سرزنش-تغییر بین وزارت امور خارجه و مشترک المنافع بخش سلامت اثر اجتناب از مسئولیت به طوری که شهروند عادی در سمت چپ سر در گم و اغلب محروم.

برای خودم من می خواهم به استرالیا برای اولین بار ویکتوریا. من رای با علم به این که دولت premiers خود را به عنوان رهبران خود را “کشور”. من می خواهم یک نخست وزیر به رهبری و کشور ما برگزار می شود مسئول در انتخابات بعدی.

به عنوان ما از ظهور تهدید COVID-19 زندگی تغییر کرده است. شاید این تغییر می توان فرصت هایی را برای ارزیابی مجدد و احتمالا موسسه بهبود در بسیاری از جنبه های زندگی ما ؟

توزیع قدرت ایجاد شده در اواخر قرن 19 به فعال فدراسیون اجازه می دهد متحده برای حفظ قدرت خاصی باید دوباره ارزیابی توسط استرالیایی ها.

مایکل Grigg, Balwyn

نه فقط شغل برای پسران

خوانندگان خود را به تیم Mahar و پیتر بری نشان می دهد عمده مسکن و انرژی ساخت و ساز به عنوان شایسته مناطق زیرساخت ها به طور مستقیم به تازگی در دسترس 60 میلیارد دلار سابق کارجویان بودجه (حروف 24/5). آنها لازم و فوری در زمینه توسعه اما در جایی که ایجاد شغل برای زنان در پیشنهادات خود را?

با توجه وندی Tuohy افسرده اما مهم قطعه در زنان تحمل بیشتری از دست دادن شغل در این بیماری همه گیر در همان نسخه حیاتی دارد و ایجاد شغل در دوستانه اشتغال در زمینه های.

اگر مردان تلافی که وجود دارد راه را برای زنان در بهداشت و درمان و آموزش شاید مردان نیاز به نگاه جدید برای مشاغل می تواند در نظر گرفتن آموزش.

سیستم آموزش و پرورش عمومی است که در جدی نیاز از مرد بیشتر معلمان در آموزش مستقیم نقش خود را به عنوان مخالف اصلی/مدیریت سطوح.

دیانا Yallop ساری تپه

یک ایده خوب نیست

است که دولت در نظر گرفته شده تمام مفاهیم پیشنهادی خود را 50000 دلار کمک مالی به خریداران تازه خانه ساخته شده است ؟

من می توانید ببینید تشدید آنچه که اتفاق می افتد در حومه شهر (و بسیاری دیگر) – است که تخریب کاملا صدا قابل سکونت خانه ها و حذف درختان تا راه را برای بزرگ زشت سازگار با محیط زیست ناسالم McMansions. اکثریت از تخریب خانه نیست, بازیافت و دفن زباله.

از سوی دیگر اگر این کمک مالی برای رفتن به خانه های جدید در به تازگی منتشر شده زمین وجود خواهد داشت بیشتر و ویرانی حیاتی ما همیشه در حال کاهش مواد غذایی در حال رشد در مناطق و بومی ما پوشش گیاهی است. صنعت ساختمان ممکن است نیاز به افزایش است اما این باهوش ترین راه است ؟

Lu Thek, Glen Waverley

نادیده گرفتن اصول اولیه

آن را کاملا روشن است که نویسندگان این JobKeeper اسناد در هیچ مرحله را پایه تست با کاربران نهایی قبل از ارسال آنها به همین دلیل است که آنها در “نادرست”. با چنین تعداد زیادی اشتباه بودن این موضوع شده اند که برجسته در یک نمونه کوچک است.

تقصیر نیست با کارفرمایان اما خدمتگزاران مردم که به وضوح باقی می ماند در جهان دیگر اغلب با استفاده از یک زبان مشترک به کسانی که خود را پرداخت دستمزد.

سندی ریچاردز پورت ملبورن

اعداد از شروع

بودجه ارزش JobKeeper در $130 میلیارد دلار اعلام شد که برنامه اعلام شد, زمانی که شرکت های ساخته شده در برنامه های کاربردی خود را برای این طرح از برنامه های کاربردی به سادگی اتفاق می افتاد پس از مقدار بودجه در حال حاضر در محل.

شاید این دولت که نمی تواند اجرا شود یک حمام که من شنیده رهبر مخالفان Anthony Albanese می گویند در هفته گذشته باید پرسید که اعضای ملی کابینه برای اجرای چشمان خود را و ماشین حساب بیش از جزئیات و نه فقط تایید تیتر شماره جاش Frydenberg و شاد خود خزانه مردان باید رفته آن را به تنهایی.

به سادگی این دولت می تواند بسیار مناسب – با نگاه کردن به این تلاش.

کیت هاوکینز شمال ملبورن

و یک چیز دیگر

Simples

5G باعث COVID-19? بدون مشکل فقط با قرار دادن برخی از هیدروکسی کلروکین در تلفن همراه خود سیم کارت-حافظه یا باتری-مسکن.

برایان کالن, کارلتون شمالی

سیاست

بنابراین هدف این است که بسته شدن فروشگاه ها هستند که عملکرد ضعیفی و اتباع معاون رهبر دیوید Littleproud می گوید مردم به تحریم آنها. واقعا ؟

جولی Carrick, لئوپولد

من پیشنهاد می کنم استرالیا در مکان عمومی, تحریم حزب ملی.

کوین Ward, Preston

JobKeeper پیش بینی غلط

حداقل 60 میلیارد دلار خطا نبود راه دیگری در اطراف موجب آن انتظار می رود هزینه 70 میلیارد دلار و هزینه های واقعی بود $130 میلیارد.

آلن Inchley, Frankston تبدیل

نمی وزیر خزانه داری می گویند در اوایل هفته گذشته قبل از چیزهای شد نشان داد که او راحت بود با سطح بدهی ؟ خط در شن و ماسه $130 میلیارد. این تعهد باید ایستادگی و حمایت گسترده تر و طولانی.

ایان Coles, Anglesea

من انتظار خیلی سالم بازپرداخت مالیات در این سال پس از این ادعا 1500 رایانه برای دفتر خانه.

گرگ لی, قرمز تپه

من فکر دولت اعلام کرد هزینه $130 میلیارد بود که آن را به اطلاع عموم و بود که قبل از هر کارفرما اعمال کرده بود.

مایکل مک کنا وررگول

بعلاوه

بیایید با هم یک جو و گوشت گاو-چراغ بازیابی.

جیل Loorham, Castlemaine

اصل جذب و ذخیره سازی کربن است که سوخت های فسیلی در سمت چپ زمین و دست نخورده پیر-رشد جنگل.

میشل زرگر Eaglehawk

در نهایت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش چین برای عفونت رای در ایالات متحده است که مانند یک پدر و مادر سرزنش قیچی تولید کننده زمانی که خود کودک نو پا مجروح شده است در حالی که در حال اجرا با قیچی.

لیندا اسکینر Mooroolbark

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme nakithtml nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accounthipercasinokorsan taksiaksaray korsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyat