در زمان مورتال نزاع انسان در طلب کسب اطلاعات بیشتر از همیشه و این روزنامه نگاران مسئولیت به ارائه آن است.

اما اگر این اطلاعات نادرست است و یا حتی می تواند کشتن مردم ؟

این سردرگمی روزنامه نگاران اند خود را به عنوان آنها تصمیم می گیرید که آیا برای پوشش جمهور Donald J. Trump مطبوعات جلسات زندگی می کنند.

برخی از شبکه های تلویزیونی شروع به برش دور از جلسات گفت: در این حوادث بیش از تجمعات انتخاباتی و رئیس جمهور در حال گسترش است دروغ است که به مخاطره می اندازد ،

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به نگه داشتن دروغ گفتن مثل او شده است هر روز در مسائل این مهم ما باید همه ما توقف پخش آن” MSNBC را Rachel Maddow توییتی. “صادقانه آن را به هزینه های زندگی می کند.”

اخبار تصمیم گیری ها و معضلات اخلاقی نیست اما خودداری از اطلاعات عمومی است که مغایر با روزنامه نگاری هنجارها و در حالی که به خوبی معنی در واقع می تواند باعث بیش از آسیب خوب در دراز مدت است. نگه داشتن رئيس جمهور در اظهارات عمومی مانع از بودن قادر به ارزیابی عملکرد خود را به عنوان مثال.

حق و باطل می توانید مبارزه با آن را

جامعه روزنامه نگاران حرفه ای’ کد اخلاق, به روز شده در 2014 در طول مدت من به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است که مطبوعات باید “به دنبال حقیقت و گزارش آن را” در حالی که همچنین به حداقل رساندن آسیب برساند.

زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده صحبت می کند این مسائل آن است که ارزش خبری آن تاریخ در ساخت. رله که رویداد های عمومی به عنوان نقش آن مهم است برای شهروندان که می توانید ببینید و بشنوید و برای خود آنچه را که رهبر می گوید, و ارزیابی حقایق را برای خود به طوری که آنها ممکن است به اندازه کافی خود حکومت.

درست است که حتی اگر رهبران دروغ است. در واقع, آن را حتی بیشتر مهم است که رهبران دروغ است.

فکر می کنم آزادیخواه فیلسوف جان میلتون درخواست برای جریان آزاد اطلاعات و پایان دادن به سانسور در 1600s انگلستان است. قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد و مردم اجازه مرتب سازی بر اساس دروغ از حقیقت میلتون خواست: “اجازه دهید او را و باطل دست به گریبان.”

اگر یک رئیس جمهور گسترش دروغ و دروغ و یا به حداقل می رساند خطرات بهداشتی و سپس رای دهندگان نیاز به دانستن است که به تصمیم گیری آگاهانه در انتخابات شاید برای رای دادن به فرد برای جلوگیری از آینده اشتباه.

به همین ترتیب این احتمال وجود دارد که رئیس جمهور می تواند درست در نمایندگی خود از حداقل برخی از حقایق است.

آن را به روزنامه نگاران به تصمیم می گیرید اما به سادگی به گزارش چیست گفت: در حالی که ارائه اضافی متن و حقایق است که ممکن است یا ممکن است نه حمایت از آنچه رئیس جمهور گفت:.

Maddow درست است که روزنامه نگاران نباید به سادگی طوطی اطلاعات قاشق تغذیه توسط کسانی که در قدرت به خوانندگان و بینندگان که ممکن است در تلاش برای ایجاد حس از آن در خلاء است. است که چرا آن را ضروری روزنامه نگاران به طور مداوم به چالش نادرست و گمراه کننده اظهارات و اعتماد عمومی به آن را کشف کردن.

در طول بحران از مردم می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد. گتی/مدل لباس Ord

ولع مصرف اطلاعات

کسانی که اصرار رسانه ها را سانسور رئیس جمهور در سخنرانی ممکن است احساس آنها در حال حفاظت از شهروندان از اینکه فریب خورده چرا که آنها بر این باورند که فرد به طور متوسط نمی تواند تشخیص واقعیت از داستان است. ارتباط علما با این تماس بگیرید “سوم شخص اثر” که در آن ما احساس می کنیم خودمان را زرنگ و دانا به اندازه کافی برای شناسایی نهفته است اما فکر می کنم دیگر بیشتر در معرض خطر ساده لوح و تاثیرپذیر ذهن نمی باشد.

آن را قابل فهم است که چرا روزنامه نگاران سعی خواهد کرد برای محافظت از دروغ است. که “به حداقل رساندن آسیب” در SPJ کد اخلاق بسیار مهم است که در این زمان هنگامی که اطلاعات نادرست قرار می تواند سلامت فرد را در معرض خطر و یا باعث آنها را به یک کشنده تصمیم گیری است.

پس چگونه روزنامه نگاران گزارش حوادث روز, در حالی که به حداقل رساندن آسیب و چرخی پایین گسترش دروغ? شاید این را می توان از طریق تکنیک در حال حاضر در حال استفاده در طول این غیر مومن ریاست جمهوری دوره:

  1. گزارش جلسات مطبوعاتی زنده برای همه برای دیدن در حالی که ارائه تفسیر زندگی می کنند و واقعیت-چک کردن به عنوان PolitiFact و دیگران انجام داده اند برای زنده بحث ریاست جمهوری.

  2. واقعیت-بررسی رئيس جمهور پس از مذاکرات خود از طریق متنی داستان که ارائه عمومی اطلاعات دقیق از طریق رسانه ها و وب سایت های مانند FactCheck.org.

  3. تماس عمدی دروغ چه آنها نهفته است. با این دولت و روزنامه نگاران تبدیل شده اند بیشتر مایل به تماس عمدی دروغ “دروغ” است و نیاز به ادامه اگر نه حتی با صراحت بیشتری.

  4. توسعه یک لیست از کارشناسان مستقل است که می تواند در دست به ضد اطلاعات غلط به آن ابلاغ میشود.

  5. گزارش شفاف و آشکارا به وضوح شناسایی منابع ارائه مکمل اسناد آنلاین و با اذعان به محدودیت های اطلاعات.

Coronavirus همه گیر است که یک زمان حیاتی برای سلامت کشور و آن دموکراسی است. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به اطلاعات. به عنوان انسان ما طلب دانستن آنچه در جریان است در اطراف ما اساسی “آگاهی غریزه” را به عنوان نامیده می شوند توسط بیل Kovach و تام Rosenstiel در خود بنیادی کتاب “عناصر روزنامه نگاری است.”

در مارس 27, CNN ارائه شده زندگی می کنند واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در طول یک coronavirus جلسه. عکس: Naomi SchalitCC BY-SA

‘مردم نیست dummies”

گاهی اوقات مردم حتی نمی دانند که آنها نیاز به اطلاعات تا پس از آنها آن را از دست داد.

در زندگینامه اواخر بهداشت ، جان مک کین نوشت که پس از آزادی وی پس از پنج سال به عنوان یک ویتنامی زندانی از جنگ اولین چیزی که او هنگامی که او به فیلیپین یک پایگاه نظامی بود و سفارش شام استیک و پشته از روزنامه ها.

“من می خواستم به دانم چه می گذرد در این دنیا و من درک هر چیزی من می توانم پیدا کردن که ممکن است ارائه یک کمی روشنگری” مک کین نوشت. “چیزی که من از دست رفته بیشتر شد اطلاعات رایگان بدون سانسور undistorted اطلاعات فراوان.”

مردم نمی dummies. آنها کشف می تواند اطلاعات خوب از بد تا زمانی که تمام حقایق را در اختیار خود.

و روزنامه نگاران هستند که بهترین موقعیت برای ارائه آن است.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو